ALFA ROMEO 145 amortyzator tył 562330 Daco

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 58,00 zł 58.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Orginalny amortyzator producent: Daco amortyzator tył zawieszenie standardowe

ALFA ROMEO
145 (930)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. 66 90 1351 4 07-1994 12-1996 AR 33501
1.4 i.e. 16V T.S. 76 103 1370 4 12-1996 01-2001 AR 33503, AR 38501
1.6 i.e. 76 103 1596 4 10-1994 12-1996 AR 33201
1.6 i.e. 16V T.S. 88 120 1598 4 12-1996 01-2001 AR 67601, AR 38201
1.7 i.e. 16V 95 129 1712 4 10-1994 12-1996 AR 33401
1.8 i.e. 16V 106 144 1747 4 03-1998 01-2001 AR 32201
1.8 i.e. 16V T.S. 103 140 1747 4 12-1996 12-1998 AR 67106, AR 38401
1.9 JTD 77 105 1910 4 02-1999 01-2001 AR 32302
1.9 TD 66 90 1929 4 10-1994 02-1999 AR 67501, AR 33601
2.0 16V Quadrifoglio 114 155 1970 4 03-1998 01-2001 AR 32301
2.0 16V T.S. 110 150 1970 4 10-1995 01-2001 AR 67204

146 (930)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. 66 90 1351 4 12-1994 12-1996 AR 33501
1.4 i.e. 16V T.S. 76 103 1370 4 11-1996 01-2001 AR 33503, AR 38501
1.6 i.e. 76 103 1596 4 12-1994 12-1996 AR 33201
1.6 i.e. 16V T.S. 88 120 1598 4 11-1996 01-2001 AR 67601, AR 38201
1.7 i.e. 16V 95 129 1712 4 12-1994 12-1996 AR 33401
1.8 i.e. 16V T.S. 103 140 1747 4 11-1996 01-2001 AR 67106, AR 38401
1.8 i.e. 16V T.S. 106 144 1747 4 03-1998 01-2001 AR 32201
1.9 TD 66 90 1929 4 12-1994 02-1999 AR 67501, AR 33601
2.0 16V Quadrifoglio 114 155 1970 4 03-1998 01-2001 AR 32301
2.0 16V T.S. 110 150 1970 4 10-1995 01-2001 AR 67204

155 (167)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.7 T.S. 83 113 1748 4 04-1993 04-1996 AR 67103
1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) 85 115 1748 4 04-1993 04-1996 AR 67105
1.8 T.S. 77 105 1756 4 02-1992 12-1997 AR 67402
1.8 T.S. 95 129 1773 4 02-1992 06-1993 AR 67101
1.9 TD (167.A3) 66 90 1929 4 04-1993 12-1997 AR 67501
2.0 16V Turbo Q4 140 190 1995 4 01-1992 12-1997 AR 67203
2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) 137 186 1995 4 01-1992 12-1997 AR 67203
2.0 T.S. (167.A2) 106 144 1995 4 02-1992 04-1993 AR 67201
2.0 T.S. (167.A2A) 104 141 1995 4 02-1992 02-1995 AR 67202
2.5 TD (167.A1A) 92 125 2499 4 04-1993 12-1997 VM 07 B, VM 31 B
2.5 V6 (167.A1) 121 165 2492 6 02-1992 09-1996 AR 67301
2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) 120 163 2492 6 10-1992 12-1997 AR 67302, AR 67303

FIAT
BRAVA (182)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 16V 80 59 80 1242 4 10-2000 10-2001 188 A5.000
1.2 16V 80 60 82 1242 4 12-1998 10-2000 182 B2.000
1.4 (182.BG) 55 75 1370 4 10-1995 10-2001 182 A5.000
1.4 12 V (182.BA) 59 80 1370 4 10-1995 10-2001 182 A3.000
1.6 16V (182.BB) 76 103 1581 4 02-1996 10-2001 182 A4.000
1.6 16V (182.BH) 66 90 1581 4 10-1995 10-2001 182 A6.000
1.8 GT 16V (182.BC) 83 113 1747 4 10-1995 10-2001 182 A2.000
1.9 D 48 65 1929 4 10-1995 10-2001 160 A7.000
1.9 JTD 74 100 1910 4 09-2000 10-2001 182 B9.000
1.9 JTD 105 77 105 1910 4 12-1998 10-2001 182 B4.000
1.9 TD 100 S (182.BF) 74 100 1910 4 03-1996 10-2001 182 A7.000
1.9 TD 75 S (182.BF) 55 75 1910 4 03-1996 10-2001 182 A8.000

BRAVO (182)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 16V 80 59 80 1242 4 10-2000 10-2001 188 A5.000
1.2 16V 80 60 82 1242 4 12-1998 10-2000 182 B2.000
1.4 (182.AA) 59 80 1370 4 10-1995 10-2001 182 A3.000
1.4 (182.AG) 55 75 1370 4 10-1995 10-2001 182 A5.000
1.6 16V (182.AB) 76 103 1581 4 03-1996 10-2001 182 A4.000
1.6 16V (182.AH) 66 90 1581 4 10-1995 10-2001 182 A6.000
1.8 GT (182.AC) 83 113 1747 4 10-1995 10-2001 182 A2.000
1.9 D 48 65 1929 4 10-1995 10-2001 160 A7.000
1.9 JTD 74 100 1910 4 09-2000 10-2001 182 B9.000
1.9 JTD 105 77 105 1910 4 12-1998 10-2001 182 B4.000
1.9 TD 100 S (182.AF) 74 100 1910 4 03-1996 10-2001 182 A7.000
1.9 TD 75 S (182.AF) 55 75 1910 4 03-1996 10-2001 182 A8.000
2.0 HGT 20V (182.AD) 108 147 1998 5 10-1995 07-1998 182 A1.000
2.0 HGT 20V (182AQ) 113 154 1998 5 07-1998 10-2001 182 B7.000

COUPE (FA/175)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.8 16V 96 131 1747 4 03-1996 08-2000 183 A1.000
2.0 16V 102 139 1995 4 11-1993 08-1996 836 A3.000
2.0 16V Turbo 140 190 1995 4 11-1993 08-1996 175 A1.000
2.0 20V 108 147 1998 5 08-1996 04-1998 182 A1.000
2.0 20V 113 154 1998 5 04-1998 08-2000 182 B3.000
2.0 20V Turbo 162 220 1998 5 08-1996 08-2000 175 A3.000

MAREA (185)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 80 12V 59 80 1370 4 09-1996 182 A3.000
1.6 100 16V 76 103 1581 4 09-1996 182 A4.000
1.6 100 16V Bipower 76 103 1581 4 04-1999 186 A4.000, 185 A3.000
1.8 115 16V 83 113 1747 4 09-1996 182 A2.000
1.9 TD 100 74 100 1910 4 09-1996 182 A7.000
1.9 TD 75 55 75 1910 4 09-1996 182 A8.000
2.0 150 20V 108 147 1998 5 09-1996 04-1999 182 A1.000
2.0 150 20V 110 150 1998 5 01-2001 185 A8.000
2.0 155 20V 113 154 1998 5 04-1999 01-2001 182 B7.000
2.4 JTD 130 96 130 2387 5 04-1999 839 A5.000, 185 A6.000
2.4 TD 125 91 125 2387 5 09-1996 04-1999 185 A2.000

MAREA Weekend (185)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 80 12V 59 80 1370 4 09-1996 182 A3.000
1.6 100 16V 76 103 1581 4 09-1996 182 A4.000
1.8 115 16V 83 113 1747 4 09-1996 182 A2.000
1.9 TD 100 74 100 1910 4 09-1996 182 A7.000
1.9 TD 75 55 75 1910 4 09-1996 182 A8.000
2.0 150 20V 108 147 1998 5 09-1996 04-1999 182 A1.000
2.0 150 20V 110 150 1998 5 01-2001 185 A8.000
2.0 155 20V 113 154 1998 5 04-1999 01-2001 182 B7.000
2.4 JTD 130 96 130 2387 5 04-1999 839 A5.000, 185 A6.000
2.4 TD 125 91 125 2387 5 09-1996 04-1999 185 A2.000

MULTIPLA (186)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.6 68 92 1596 4 05-2004 08-2005 182 B6.000
1.6 74 101 1596 4 03-2001 08-2005 182 B6.000
1.6 100 16V (186AXA1A) 76 103 1581 4 04-1999 182 A4.000
1.9 JTD (186AXE1A) 88 120 1910 4 04-2002 186A9.000
1.9 JTD 105 (186AXB1A) 77 105 1910 4 04-1999 182 B4.000
1.9 JTD 110 81 110 1910 4 03-2001 07-2002 186 A6.000
1.9 JTD 115 85 115 1910 4 07-2002 186 A8.000

PALIO Weekend (178DX)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 (178DX.G1A) 54 73 1242 4 04-1996 02-2001 178 B5.000
1.2 (178DYA1A) 44 60 1242 4 02-2001 188 A4.000
1.6 16V (178DX.D1A) 74 100 1581 4 04-1996 02-2001 178 B3.000
1.6 16V (178DYC1A06) 76 103 1596 4 02-2001 182 B6.000
1.7 TD (178DX.H1A) 51 70 1698 4 04-1996 03-2001 176 A3.000

TEMPRA (159)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. (159.AC) 57 78 1372 4 03-1991 08-1996 159 A2.000
1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 51 69 1372 4 03-1992 08-1996 160 A1.046, 836 A4.000
1.6 63 86 1581 4 03-1990 04-1993 159 A3.000
1.6 i.e. (159.AE) 57 78 1581 4 06-1990 07-1992 159 A3.046
1.6 i.e. (159.AJ) 63 87 1581 4 06-1994 08-1996 159 B9.000
1.6 i.e. (159.AJ) 66 90 1581 4 06-1994 08-1996 159 B9.000
1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 55 75 1581 4 06-1992 08-1996 159 A3.048, 835 C1.000
1.8 i.e. (159.AN) 77 105 1756 4 03-1992 08-1996 159 A4.046
1.8 i.e. (159.AN) 81 110 1756 4 03-1990 08-1996
1.8 i.e. (159.AV) 76 103 1756 4 09-1993 08-1996 835 C2.000
1.8 i.e. (159.AZ) 66 90 1756 4 09-1993 08-1996 835 C4.000
1.8 i.e. (159.BY) 74 101 1756 4 10-1994 08-1996 836 A5.000
1.9 D (159.AG) 48 65 1929 4 07-1991 08-1996 160 A7.000
1.9 TD (159.AQ) 59 80 1929 4 07-1992 08-1996 160 B6.046
1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) 66 90 1929 4 05-1990 08-1996 160 A6.000, 160 D1.000
2.0 i.e. (159.AP) 83 113 1995 4 10-1990 08-1996 159 A6.046

TEMPRA S.W. (159)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. (159.AC) 57 78 1372 4 03-1991 08-1996 159 A2.000
1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 51 69 1372 4 10-1992 08-1996 160 A1.046, 836 A4.000
1.6 63 86 1581 4 12-1990 04-1993 159 A3.000
1.6 i.e. (159.AE) 57 78 1581 4 10-1990 08-1996 159 A3.046, 835 C1.000
1.6 i.e. (159.AJ) 66 90 1581 4 06-1994 08-1996 159 B9.000
1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 55 75 1581 4 10-1992 08-1996 159 A3.048, 835 C1.000
1.8 i.e. (159.AN) 77 105 1756 4 03-1992 12-1993 159 A4.046
1.8 i.e. (159.AN) 81 110 1756 4 03-1990 08-1996
1.8 i.e. (159.AV) 76 103 1756 4 09-1993 08-1996 835 C2.000
1.8 i.e. (159.AZ) 66 90 1756 4 09-1993 08-1996 835 C4.000
1.8 i.e. (159.BY) 74 101 1756 4 10-1994 08-1996 836 A5.000
1.9 D (159.AG) 48 65 1929 4 07-1991 08-1996 160 A7.000
1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU) 66 90 1929 4 07-1991 02-1995 160 A6.000, 160 D1.000
1.9 TD (159.AQ) 59 80 1929 4 03-1992 06-1993 160 B6.046
2.0 i.e. (159.AP) 83 113 1995 4 01-1991 03-1995 159 A6.046
2.0 i.e. 4x4 (159.AP) 83 113 1995 4 03-1992 03-1995 159 A6.046

TIPO (160)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.1 (160.AA) 41 56 1108 4 01-1988 10-1991 160 A3.000
1.4 (160.AC) 52 71 1372 4 07-1987 12-1989 160 A1.000, 160 A1.048
1.4 i.e. 57 78 1372 4 05-1989 04-1995
1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA) 51 70 1372 4 05-1989 04-1995 160 A1.046, 836 A4.000
1.6 (160.AE) 61 83 1581 4 01-1988 10-1991 160 A2.000
1.6 i.e. 66 90 1595 4 02-1988 05-1991 149 C2.046
1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB) 55 75 1581 4 10-1992 04-1995 159 A3.048, 835 C1.000
1.6 i.e. (160.AF) 57 78 1581 4 07-1990 01-1993 159 A3.046
1.7 D (160.AG) 43 58 1697 4 01-1988 10-1994 149 B4.000
1.7 D (160.AG) 45 61 1697 4 01-1988 10-1995
1.8 i.e 71 97 1756 4 03-1993 04-1995 836 A5.000
1.8 i.e. 66 90 1756 4 09-1993 04-1995 835 C4.000
1.8 i.e. 81 110 1756 4 10-1990 06-1993
1.8 i.e. (160.AM) 74 101 1756 4 10-1994 04-1995 159 A4.000
1.8 i.e. (160.AY) 77 105 1756 4 10-1990 06-1993 159 A4.046
1.8 i.e. (160.ED) 76 103 1756 4 04-1993 04-1995 835 C2.000
1.8 i.e.16V Sport 100 136 1756 4 11-1989 06-1992 160 A5.000
1.9 D 48 65 1929 4 07-1991 08-1996 160 A7.000
1.9 TD (160.AW) 59 80 1929 4 03-1992 06-1993 160 B6.046
1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR) 66 90 1929 4 09-1990 04-1995 160 D1.000, 160 A6.000, 160 A6.046
2.0 16V (160.AV) 107 146 1995 4 07-1991 04-1995 160 A8.046
2.0 i.e. (160.AJ) 80 109 1995 4 06-1990 03-1992 159 A5.046
2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ) 83 113 1995 4 03-1990 04-1995 159 A6.046
2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) 102 139 1995 4 03-1993 04-1995 836 A3.000

LANCIA
DEDRA (835)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.6 16V (835EI) 76 103 1581 4 01-1996 07-1999 182 A4.000
1.6 i.e. (835AA) 66 90 1581 4 08-1989 06-1994 835 A1.000
1.6 i.e. (835AB) 57 78 1581 4 08-1989 03-1993 835 A1.046
1.6 i.e. (835AN) 55 75 1581 4 04-1993 07-1999 835 C1.000
1.6 LE (835EB) CAT 66 90 1581 4 07-1994 07-1999 159 B9.000
1.8 16V LE (835FG) 83 113 1747 4 03-1996 07-1999 182 A2.000
1.8 GT 16V (835EH) 96 131 1747 4 03-1996 07-1999 183 A1.000
1.8 i.e. (835AC, 835BC) 80 109 1756 4 09-1989 06-1994 835 A2.000
1.8 i.e. (835AT) 66 90 1756 4 08-1993 07-1999 835 C5.000
1.8 i.e. (835BD, 835AD) 77 105 1756 4 09-1989 07-1999 835 A2.046
1.8 i.e. (835FA) 74 101 1756 4 07-1994 07-1999 836 A5.000
1.9 TDS (835EE, 835EF) 66 90 1929 4 04-1989 07-1999 835 A4.000, 160 D1.000, 835 A4.046
2.0 16V (835ED) 102 139 1995 4 07-1994 07-1999 836 A3.000
2.0 HF Integrale (835AP) 124 169 1995 4 11-1990 07-1994 835 A7.046
2.0 i.e. (835AI) 86 117 1995 4 09-1989 07-1992 835 A5.000
2.0 i.e. (835AL) 83 113 1995 4 09-1989 07-1999 835 A5.046
2.0 i.e. Turbo (835AR) 119 162 1995 4 04-1991 07-1999 835 A8.046
2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO) 121 165 1995 4 05-1990 07-1994 835 A7.000

DEDRA SW (835)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.6 (835EB) 66 90 1581 4 10-1994 07-1999 159 B9.000
1.6 16V (835EI) 76 103 1581 4 01-1996 07-1999 182 A4.000
1.8 16V LE (835FG) 83 113 1747 4 03-1996 07-1999 182 A2.000
1.8 GT 16V (835EH) 96 131 1747 4 03-1996 07-1999 183 A1.000
1.8 i.e. (835FA) 74 101 1756 4 07-1994 07-1999 836 A5.000
1.9 TDS (835EE, 835EF) 66 90 1929 4 07-1994 07-1999 835 A4.000, 160 D1.000
2.0 Integrale (835ED) 102 139 1995 4 07-1994 07-1999 836 A3.000
2.0 16V (835ED) 102 139 1995 4 07-1994 07-1999 836 A3.000

DELTA II (836)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. (836AF, 836AH) 51 69 1372 4 10-1994 08-1999 160 A1.046, 836 A4.000
1.6 i.e. (836AD) 55 75 1581 4 06-1993 08-1999 835 C1.000
1.6 i.e. (836AP) 66 90 1581 4 03-1996 08-1999 182 A6.000
1.6 i.e. 16V (836AO) 76 103 1581 4 01-1996 08-1999 182 A4.000
1.8 i.e. (836AE) 76 103 1756 4 06-1993 08-1999 835 C2.000
1.8 i.e. (836AG, 836AL) 66 90 1756 4 07-1994 08-1999 835 C4.000, 836 C4.000, 836 A6.000
1.8 i.e. 16V (836AQ) 83 113 1747 4 03-1996 08-1999 182 A2.000
1.8 i.e. 16V GT (836AR) 96 131 1747 4 03-1996 08-1999 183 A1.000
2.0 108 147 1995 4 11-1994 04-1998
2.0 16V (836AA, 836CA) 102 139 1995 4 06-1993 08-1999 836 A3.000
inne kody
MGA-5505 , BNE-2925 BNE-2926 MGA-0049 ,69919 ,63231230 VNE-B933 ,63231166 ,200607,200610 ,110872
230341 110874
FIAT 7777948
FIAT 7642982
FIAT 7783497
FIAT 46463792
FIAT 46463794
FIAT 46463796
FIAT 46463795
FIAT 46463793
FIAT 46456096
FIAT 7610120
FIAT 7777585
FIAT 7619437
FIAT 7658106
LANCIA 46424224
LANCIA 46437778
LANCIA 46421626
EAN 4909500247044
Strona zabudowy os tylna
System tłumienia drgań zawieszenia rura pojedyncza
Rodzaj amortyzatorów cisnienie gazu
Sposób mocowania amortyzatora górne oko
Sposób mocowania amortyzatora dolne oko

Opinie o produkcie (0)

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl