Producenci

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA TOYOTA 76385

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  TOYOTA 76385
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA TOYOTA 76385
TOYOTA

CARINA E (_T19_) / 1992.04 - 1997.09
1.6 (AT190) 4A-FE
1.6 16V 4A-FE
1.6 GLI (AT190) 4A-FE
1.6 (AT190) 4A-FE
1.8 (AT191) 7A-FE
2.0 i (ST191) 3S-FE
2.0 GLI (ST191) 3S-FE
CARINA E Sportswagon (_T19_) / 1993.01 - 1997.09
1.6 i (AT190_) 4A-FE
1.8 i (AT191_) 7A-FE
2.0 i (ST191_) 3S-FE
CELICA (_T20_) / 1993.11 - 1999.11
1.8 i 16V (AT200/ST) 7A-FE
2.0 i 16V 3S-GE
2.0 i 16V (ST202/GT) 3S-GE
COROLLA Compact (_E10_) / 1992.05 - 1999.11
1.8 GT (AE102_) 7A-FE
COROLLA Wagon (_E10_) / 1992.07 - 1997.04
1.8 16V 4WD (AE103_) 7A-FE
COROLLA Wagon (__E11_) / 1997.04 - 2002.01
1.8 AWD (AE115_) 7A-FE
PICNIC (_XM10) / 1996.05 - 2001.12
2.0 16V (SXM10_) 3S-FE
2.0 3S-FE
RAV 4 I (SXA1_) / 1994.01 - 2000.09
2.0 16V 3S-FE
RAV 4 I Cabrio (SXA1_) / 1997.12 - 2000.06
2.0 16V 3S-FE
4 RUNNER (_N130) / 1987.08 - 1996.03
2.7 i 4x4 3RZ-FE
3.0 V6 (VZN 130) 3VZ-E
3.4 i 4x4 5VZ-FE

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 76 385,00 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 0280202213#MD86012#0280202208 (1392852)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  0280202213#MD86012#0280202208 (1392852)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 0280202213#MD86012#0280202208 (1392852)
Miernik przepływu powietrza MEAT&DORIA MD76012
BOSCH 0 280 202 213
------------------------------------,

ALFA ROMEO
==================
155
-----------------------------
86012 1.7 T.S. 95kW 02.92 > 04.93 AR 67103 [167]
86012 1.7 T.S. 85kW 04.93 > 04.96 AR 67105 [167]
86012 1.8 T.S. 93kW 02.92 > 04.96 AR 67101/67102 [167]

164
------------------------------
86012 2.0 T.S. 106kW 09.92 > 10.98 AR 64103 [164G93]

OPEL
==================
Calibra
--------------------
86012 2.0 i 85kW 06.90 > 03.97 C20NE OHC II

Frontera
------------------------------
86012 2.0 i 85kW 09.91 > 08.95 C20NE [A] Chassis NV522067 >
86012 2.3 TD 74kW 09.91 > 08.95 23DT Turbo [A] Chassis NV522067 >

Omega

86012 2.0 i 85kW 09.86 > 03.94 C20 NE [A] Chassis L1019855 >
86012 2.0 i 74kW 06.89 > 02.92 C20 NEJ /NEF [A] Chassis L1019855 >

Vectra
------------------------
86012 2.0 i 74kW 09.88 > 08.95 20NE, C20NE (NEF) [A] 09.89 >
86012 2.0 i 4x4 85kW 01.89 > 08.95 20NE, C20NE [A] 09.89 >

VAUXHALL
==========================
Carlton
-----------------------
86012 2.0 i 85kW 09.86 > 10.94 C 20 NE [III] Chassis L1019855 >
86012 2.0 i 73kW 06.89 > 03.94 C 20 NEJ/NEF [III] Chassis L1019855 >

Cavalier
---------------------------
86012 2.0 i 85kW 09.88 > 08.95 20 NE [III]
86012 2.0 i 86KW 09.88 > 11.95 C 20 NE [III]
-------------------------------------------------------------------
NR OEM

Alfa Romeo 60569704
Bosch 0280202208
Bosch 0280202213
Opel 836562
Opel 90399364
Opel 90409524

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 1 411,47 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86014#72218400 #72218450 #72241900 #72241950#90528813 #13622246084 (1392865)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  MD 86014#72218400 #72218450 #72241900 #72241950#90528813 #13622246084 (1392865)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86014#72218400 #72218450 #72241900 #72241950#90528813 #13622246084 (1392865)
Orginalny fabryczny przepływomierz producent PIERBURG
PIERBURG czujnik przepływu powietrza LMS BMW/OPEll OMEGA 2.5 TDS 95-
===============================================
zamienniki
BMW 13622246084
Opel 90528813
Pierburg 72218400
Pierburg 72218450
Pierburg 72241900
Pierburg 72241950

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 1 109,02 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86014#72218400 #72218450 #72241900 #72241950#90528813 #13622246084 (1392866)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  MD 86014#72218400 #72218450 #72241900 #72241950#90528813 #13622246084 (1392866)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86014#72218400 #72218450 #72241900 #72241950#90528813 #13622246084 (1392866)
Orginalny fabryczny przepływomierz producent PIERBURG
PIERBURG czujnik przepływu powietrza LMS BMW/OPEll OMEGA 2.5 TDS 95-
===============================================
zamienniki
BMW 13622246084
Opel 90528813
Pierburg 72218400
Pierburg 72218450
Pierburg 72241900
Pierburg 72241950

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 1 109,02 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9613 (1392967)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9613 (1392967)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9613 (1392967)
Orginalny przepływomierz firmy Siemens VDO 5wk9613z
-----------------------------------------------------------------------------
MERCEDES C180 T 2000 00-01 M111.952 8ET 009 142-331 30-72-0006 111 094 01 48 5WK9613Z
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MERCEDES C200 T 2000 KOMPRESSOR 00-01 M111.956 8ET 009 142-331 30-72-0006 111 094 01 48 5WK9613Z
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MERCEDES C180 2000 00-02 M111.951 8ET 009 142-331 30-72-0006 111 094 01 48 5WK9613Z
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MERCEDES C200 2000 KOMPRESSOR 00-02 M111.955 8ET 009 142-331 30-72-0006 111 094 01 48 5WK9613Z
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MERCEDES C230 2300 KOMPRESSOR 01-02 M111.983 8ET 009 142-331 30-72-0006 111 094 01 48 5WK9613Z
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MERCEDES CLK200 2000 KOMPRESSOR 00-02 M111.956 8ET 009 142-331 30-72-0006 111 094 01 48 5WK9613Z
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MERCEDES CLK200 2300 KOMPRESSOR 00-02 M111.982 8ET 009 142-331 30-72-0006 111 094 01 48 5WK9613Z
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MERCEDES E200 2000 KOMPRESSOR 00-02 M111.957 8ET 009 142-331 30-72-0006 111 094 01 48 5WK9613Z
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MERCEDES E200 T 2000 KOMPRESSOR 00-03 M111.957 8ET 009 142-331 30-72-0006 111 094 01 48 5WK9613Z
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MERCEDES SLK200 2000 KOMPRESSOR 00- M111.958 8ET 009 142-331 30-72-0006 111 094 01 48 5WK9613Z
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MERCEDES SLK230 2300 KOMPRESSOR 00- M111.983 8ET 009 142-331 30-72-0006 111 094 01 48 5WK9613Z

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 1 088,86 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9624 MD86037 (1392969)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9624 MD86037 (1392969)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9624 MD86037 (1392969)
Orginalny przepływomierz firmy SIEMENS VDO 5WK9624
----------------------------------------------------------------------------------
zastosowanie Volvo
---------------------------------------
kody orginałów
Hella 8ET009142151
Siemens 5WK9624
Volvo 30611533

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 1 058,61 zł
szt.

Przepływomierz powietrza 0281002613 #KRAFT843031Fiat Doblo, Idea, Panda Punto 1.3JTD 07.03 (1392857)

Przepływomierz powietrza  0281002613 #KRAFT843031Fiat Doblo, Idea, Panda Punto 1.3JTD 07.03 (1392857)
Przepływomierz powietrza 0281002613 #KRAFT843031Fiat Doblo, Idea, Panda Punto 1.3JTD 07.03 (1392857)
Orginalny przepływomierz poducent Bosch
Przepływomierz powietrza Fiat Doblo, Idea, Panda,Punto 1.3JTD 07.03-
=======================================================
od roku prod.: 2003.07

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 1 042,48 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 0280217509#217509 (1392957)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 0280217509#217509 (1392957)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 0280217509#217509 (1392957)
Orginalny przepływomierz producent BOSCH
================================
BOSCH przepływomierz DB 140 600 95-99; 210 E290TD96-99; 129 SL600 98-01
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 1 038,44 zł
szt.

Przepływomierz masy powietrza OPEL 0280217003#KRA0184550 (1392850)

Przepływomierz masy powietrza OPEL 0280217003#KRA0184550 (1392850)
Przepływomierz masy powietrza OPEL 0280217003#KRA0184550 (1392850)
Orginalny przepływomierz producent BOSCH
BOSCH przepływomierz masy powietrza OPEL Astra1,8-2,0 -98; Frontera 2,0-2,2 95-98
==============================================================
do roku prod.: 1998.02

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 1 000,13 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZA POWIETRZA AUDI VW 8ET009142361.A2C59512900,86129,AMM19667 (1561616)

PRZEPŁYWOMIERZA POWIETRZA  AUDI VW 8ET009142361.A2C59512900,86129,AMM19667 (1561616)
PRZEPŁYWOMIERZA POWIETRZA AUDI VW 8ET009142361.A2C59512900,86129,AMM19667 (1561616)
Orginalny przepływomierz powietrza producent Hella
zastosowanie AUDI VW
silniki 2.4 2.8

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 957,79 zł
szt.

Moduł pompy paliwa 228214003003 (1391496)

Moduł pompy paliwa 228214003003 (1391496)
Moduł pompy paliwa 228214003003 (1391496)
Orginalny moduł paliwa producent VDO SIEMENS 228-214-003-003
Elektryczna pompa paliwa.Cisnienie [bar]: 2,5 Ogrzewanie/Chłodzenie: dla samochodów z ogrzewaniem dodatkowym
ROVER

75 (RJ)

2.0 CDT

75 Tourer (RJ)

2.0 CDT
Inne kody
WFX100932 ROVER
WFX100933 ROVER
E00810 SIEMENS

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 927,54 zł
szt.

Przepłwomierz powietrza 0280217112 (1392814)

Przepłwomierz powietrza 0280217112 (1392814)
Przepłwomierz powietrza 0280217112 (1392814)
Orginalny przepływomierz producent BOSCH
====================================
BOSCH Czujnik masy powietrza [przepływomierz] AudiA3, A4, A6 1,8 94- ; Passat 1,8 96-
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
do roku prod.: 1997.07 do numeru podwozia: 8L..V..200 000

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 920,00 zł
szt.

Przepływomierz powietrza 8ET009142411#142411 (1392975)

Przepływomierz powietrza 8ET009142411#142411 (1392975)
Przepływomierz powietrza 8ET009142411#142411 (1392975)
Orginalnmy przepływomierz producent HELLA
przepływomierz powietrza AUDI A4 /A6/A8/ CUPE/80 pojemnosc 2.8 l

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 907,37 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9638# MD86120 (1392972)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9638# MD86120 (1392972)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9638# MD86120 (1392972)
Orginalny przepływomierz firmy SIEMENS VDO 5WK9638
-------------------------------------------------------------------------
zastosowanie MERCEDES
-------------------------------------
kody orginałow
Hella 8ET009142351
Mercedes 2710940248
Siemens 5WK9638

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 907,37 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76574#0986580040#x10734002020#700661010 (1392148)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl  MD76574#0986580040#x10734002020#700661010 (1392148)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76574#0986580040#x10734002020#700661010 (1392148)
Orginalny fabryczny moduł paliwa prodecent SIEMENS VDO X10-734-002-020
=========================================================
VDO POMPA ELEKTRYCZNA W ZBIORNIKU [Z PŁYWAKIEM]
FORD ESCORT 97-99
Cisnienie [bar]: 4 Rodzaj paliwa: benzyna
od roku prod.: 1996.04 do roku prod.: 1999.01
Doprowadzenie paliwa: dla pojazdów z kontrolką poziomu paliwa
========================================================
FORD
=============
ESCORT Mk VII (GAL, AAL, ABL)
1.6 16V
1.6 16V 4x4
1.8 16V
ESCORT Mk VII sedan (GAL, AFL)
-----------------------------------------------
1.6 i 16V
1.8 16V
ESCORT Mk VII kombi (GAL, ANL)
-----------------------------------------------------
1.6 16V
1.8 16V
ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)
---------------------------------------------
1.6 16V
ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)
----------------------------------------------
1.6 16V
FIESTA III (GFJ)
-----------------------------------
1.6 i 16V
FIESTA IV (JA_, JB_)
-----------------------------------
1.25 i 16V
1.3 i
1.3 i
1.4 i 16V
FIESTA Courier (J5_, J3_)
-----------------------------------------
1.3
KA (RB_)
------------------------------
1.3 i
1.3 i
PUMA (EC_)
---------------------------------
1.4 16V
1.7 16V

===================
zamienniki
============
Bosch 0986580400
Ford 1025247
Ford 1047455
Ford 1053379
Ford 1054409
Ford 1067973
Ford 1073602
Ford 96FP9H307AA
Ford 96FP9H307AB
Ford 96FP9H307AC
Ford 96FP9H307AD
Ford 96FP9H307CD
Ford 98FP9H307AA
Ford 98FP9H307CA
Pierburg 700661010
VDO X10734002020
MD76203

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 856,97 zł
szt.

Przepłwomierz powietrza 0281002132#MD86059 (1392829)

Przepłwomierz powietrza 0281002132#MD86059 (1392829)
Przepłwomierz powietrza 0281002132#MD86059 (1392829)
Orginalny przepływomierz powietrza producent BVOSCH
BOSCH Czujnik przepływu powietrza Chrysler(VOYAGER II,)
==================================================
do roku prod.: 2000.12

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 856,97 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76885 220801012001Z (1392233)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76885 220801012001Z (1392233)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76885 220801012001Z (1392233)
Orginalny moduł paliwa producent SIEMENS VDO 220-801-012-001Z
=============================================
Elektryczna pompa paliwa
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Cisnienie [bar]: 0,5
od numeru podwozia: 3B-Y-350 001
---------------------------------------------------------------
KODY ORGINAŁOW VAG 4B0906087N # VDO 220801012001Z # 4B0 906 087 AN VW

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 856,97 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem SKODA VW 220801005005Z#MD76883 (1392235)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem SKODA VW 220801005005Z#MD76883 (1392235)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem SKODA VW 220801005005Z#MD76883 (1392235)
Orginalny moduł paliwa producent SIEMENS VDO 220-801-005-005Z
=================================================
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Cisnienie [bar]: 0,5
Kod silnika: AFB
od numeru podwozia: 3B-V-000 001
-------------------------------------------------------------------
Inne kody
4B0 906 087 AT AUDI
4B0 906 087 AT SKODA
4B0 906 087 AT VW

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 856,97 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA QAP 16038,280217111, MD86005,KRA1846860 (1392939)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  QAP 16038,280217111, MD86005,KRA1846860 (1392939)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA QAP 16038,280217111, MD86005,KRA1846860 (1392939)
Orginalny przepływomierz powietrza producent BOSCH
QAP 16 038
KRAFT1846860
BOSCH 0 280 217 111

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 851,93 zł
szt.

Pompa paliwa elektryczna MB A140/160 10/97-MD76413#MD76834#7.22810.50.0#228231006003 (1392350)

Pompa paliwa elektryczna MB A140/160 10/97-MD76413#MD76834#7.22810.50.0#228231006003 (1392350)
Pompa paliwa elektryczna MB A140/160 10/97-MD76413#MD76834#7.22810.50.0#228231006003 (1392350)
Orginalna fabryczna pompa paliwa paliwa producent PIERBURG
===============================================
pompa paliwa elektryczna MB A140/160 10/97-
Tryb pracy: elektryczny Cisnienie [bar]: 3,5 Ciśnienie [psi]: 50,8 Napięcie [V]: 12
Techniczny numer informacyjny: SI 0033

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 841,85 zł
szt.

Pompa paliwa elektryczna MB A140/160 10/97-MD76413#MD76834#7.22810.50.0#228231006003 (1392349)

Pompa paliwa elektryczna MB A140/160 10/97-MD76413#MD76834#7.22810.50.0#228231006003 (1392349)
Pompa paliwa elektryczna MB A140/160 10/97-MD76413#MD76834#7.22810.50.0#228231006003 (1392349)
Orginalna fabryczna pompa paliwa paliwa producent PIERBURG
===============================================
pompa paliwa elektryczna MB A140/160 10/97-
Tryb pracy: elektryczny Cisnienie [bar]: 3,5 Ciśnienie [psi]: 50,8 Napięcie [V]: 12
Techniczny numer informacyjny: SI 0033

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 841,85 zł
szt.

Przepływomierz powietrza AUDI 8ET009142451#142451 (1392976)

Przepływomierz powietrza AUDI 8ET009142451#142451 (1392976)
Przepływomierz powietrza AUDI 8ET009142451#142451 (1392976)
Orginalny fabryczny przepływomierz produceent HELLA 8ET009 142-451
HELLA Przepływomierz powietrza AUDI:A4,A6,A8, VWPassat 059906461D
================================================
AUDI
=============
A4 (8E2, B6)

2.5 TDI

2.5 TDI

2.5 TDI quattro

A4 Avant (8E5, B6)
=================
2.5 TDI

2.5 TDI

2.5 TDI quattro

A4 kabriolet (8H7, 8HE)
=====================
2.5 TDI

A6 (4B, C5)
------------------------------------
2.5 TDI

2.5 TDI

2.5 TDI

2.5 TDI quattro

A6 Avant (4B, C5)
---------------------------------
2.5 TDI

2.5 TDI

2.5 TDI

2.5 TDI quattro

ALLROAD (4BH)
---------------------
2.5 TDI quattro

2.5 TDI quattro

A8 (4D2, 4D8)
-------------------------
2.5 TDI

2.5 TDI quattro

SKODA
==============
SUPERB (3U4)
----------------------------
2.5 TDI

2.5 TDI

VW
=============
PASSAT (3B3)
--------------------------
2.5 TDI

2.5 TDI 4motion

2.5 TDI

2.5 TDI 4motion

PASSAT Variant (3B6)
-----------------------------
2.5 TDI

2.5 TDI 4motion

2.5 TDI

2.5 TDI 4motion
--------------------------------------

Inne kody

059 906 461 D AUDI

059 906 461 DX AUDI

059 906 461 G AUDI

059 906 461 GX AUDI

059 906 461 M AUDI

009 142-451 HELLA

8ET 009 142-221 HELLA

AFH70-25G HITACHI

059 906 461 D SEAT

059 906 461 DX SEAT

059 906 461 G SEAT

059 906 461 GX SEAT

059 906 461 M SEAT

059 906 461 D SKODA

059 906 461 DX SKODA

059 906 461 G SKODA

059 906 461 GX SKODA

059 906 461 M SKODA

059 906 461 D VW

059 906 461 DX VW

059 906 461 G VW

059 906 461 GX VW

059 906 461 M VW

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 836,81 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK96050Z#1852580#8ET009142021# 5WK9605 # 5WK9608 (1392965)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK96050Z#1852580#8ET009142021# 5WK9605 # 5WK9608 (1392965)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK96050Z#1852580#8ET009142021# 5WK9605 # 5WK9608 (1392965)
Orginalny fabryczny przepływomierz producent Siemens 5wk96050z
========================================
Zastosowanie BMW HYNDAY KIA
-------------------------------------------------------
Inne kody
1 432 356 BMW
13 62 1 432 356 BMW
009 142-021 HELLA
28164-37100 HYUNDAI
2816437100 KIA
OK5581321 KIA
OK55813210 KIA
5WK9605 SIEMENS VDO
5WK96050-K SIEMENS VDO
5WK96050Z SIEMENS VDO
5WK9608 SIEMENS VDO

5WK9626 SIEMENS VDO

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 806,56 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK96132Z (1392968)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK96132Z (1392968)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK96132Z (1392968)
Orginalny przepływomierz Firmy SIEMENS VDO
-----------------------------------------------------------------------------------
BMW 3 (E46) 3000 00- M54306S3 8ET 009 142 341 20-72-0006 13 62 1 438 871 5WK96132Z
BMW 3 (E46) 3000 00- M54306S3 8ET 009 142 341 20-72-0006 13 62 1 438 871 5WK96132Z
BMW 5 (E39) 3000 00- M54306S3 8ET 009 142 341 20-72-0006 13 62 1 438 871 5WK96132Z
BMW X5 3000 00- 8ET 009 142 341 20-72-0006 13 62 1 438 871 5WK96132Z
BMW X5 3000 00- M54306S3 8ET 009 142 341 20-72-0006 13 62 1 438 871 5WK96132Z

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 806,56 zł
szt.

Przepływomierz powietrza NISSAN 0280218096| 0280218026 (1393016)

Przepływomierz powietrza NISSAN 0280218096| 0280218026 (1393016)
Przepływomierz powietrza NISSAN 0280218096| 0280218026 (1393016)
Orginalny przepływomierz producent BOSCH 0280218096 | zamiennik 0280218026
Czujnik masy powietrza Nissan Almera,Primera 2.0i99- do roku prod.: 2003.01
NISSAN
ALMERA TINO (V10)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.0 100 136 1998 4 08-2000 SR20DE

PRIMERA (P11)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.0 16V 103 140 1998 4 08-1999 12-2001 SR20DE

PRIMERA (P12)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.0 103 140 1998 4 03-2002 QR20DE

PRIMERA Hatchback (P11)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.0 16V 103 140 1998 4 08-1999 07-2002 SR20DE

PRIMERA Hatchback (P12)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.0 103 140 1998 4 07-2002 QR20DE

PRIMERA kombi (WP12)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.0 103 140 1998 4 03-2002 QR20DE

PRIMERA Traveller (WP11)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.0 16V 103 140 1998 4 08-1999 12-2001 SR20DE
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Inne kody

0 280 218 097 BOSCH

22680 6N210 NISSAN

22680 7J500 NISSAN
--------------------------------------------------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 806,56 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA QAP 16085#280 217 002# 0 0260217003#MD86067#KRAFT1841550 (1392944)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  QAP 16085#280 217 002# 0 0260217003#MD86067#KRAFT1841550 (1392944)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA QAP 16085#280 217 002# 0 0260217003#MD86067#KRAFT1841550 (1392944)
Orginalny przepływomierz producent BOSCH
QAP 16 085
BOSCH 0 280 217 002, 0 280217002
OPEL

Astra
--------------------------
86067 1.8 i 82kW 09.95 > 09.96 18SE OHC [F]
86067 2.0 i 85kW 09.91 > 02.98 C20NE (20NE) OHC [F]
Frontera
---------------------------------
86067 2.0 i 85kW 02.95 > 08.98 X20SE [A]
86067 2.2 i 100kW 02.95 > 08.98 X22XE [A]

VOLVO
===============
850
-----------------------
86067 2.0 i 105kW 09.91 > 12.96 B 5204 S Cat. > 07.96
86067 2.5 GLT 125kW 09.91 > 08.97 B 5254 S Cat. > 07.96
----------------------------------------------
Bosch 0280217002
Bosch 0280217003
Opel 836565
Opel 90510153
Volvo 1366220

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 806,56 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD86069 # 0 280217106#QAP16024#KRAFT1841530#217106 (1392931)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  MD86069 # 0 280217106#QAP16024#KRAFT1841530#217106 (1392931)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD86069 # 0 280217106#QAP16024#KRAFT1841530#217106 (1392931)
Orginalny przeplywomierz propducent BOSCH
QAP 16 024 MEAT&DORIA 86066 KRAFT 1841530
----------------------------------------
INNE KODY
Bosch 0280217106
Opel 836572
Opel 90448964
Opel 90510154

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 796,48 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76854#X10734002019# 0986580402 #700661050 (1392173)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76854#X10734002019# 0986580402 #700661050 (1392173)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76854#X10734002019# 0986580402 #700661050 (1392173)
OrginalnyFfabryczny moduł paliwa producent Siemens VDO X10-734-002-019
POMPA ELEKTRYCZNA W ZBIORNIKU [Z PŁYWAKIEM]
Ford Focus 1.4 16V-2.0 16V 98-
===================================================
ZAMIENNIKI
Bosch 0986580402 Ford 1106355 Ford 1135288 Ford 1339027 Ford 98AP9H307AK
Magneti Marelli 620070110251 Magneti Marelli GA1025
Pierburg 700661050 VDO X10734002019 MD76204

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 796,47 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9600 #86034 (1392964)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9600 #86034 (1392964)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9600 #86034 (1392964)
Orginalny przepływomierz powietrza firmy Siemens VDO
--------------------------------------------------------------------------------
BMW SERIE 3 5 7 Z

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 790,42 zł
szt.

Przepłwomierz powietrza 0280218088 (1392823)

Przepłwomierz powietrza 0280218088 (1392823)
Przepłwomierz powietrza 0280218088 (1392823)
Orginalny przepływomierz producent BOSCH
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA VOLVO S70/V702.0/2.3/2.4/2.5TDI 97.01-, S60 2.4T/2.3 T5 00.11-
=================================================================

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 786,39 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 0280217503 (1392956)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 0280217503 (1392956)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 0280217503 (1392956)
Orginalny przepływomierz PRODUCENT BOSCH 0280217503
===========================================
BOSCH przepływomierz Opel Vectra, Omega 2,5 V6
[X25XE]; Omega 3,0 [X30XE]; Calibra 2,5 [C25XE,
X25XE] do numeru silnika: 08137540
======================================
Inne kody
60589472 ALFA ROMEO
60589472 FIAT
8024221 IVECO
98439687 IVECO
60589472 LANCIA
90 411 537 OPEL
90 510 156 OPEL
4239034 SCANIA

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 776,31 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86043#8ET009142251#AFH6010B # AFH8010B #058133471 (1392896)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  MD 86043#8ET009142251#AFH6010B # AFH8010B #058133471 (1392896)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86043#8ET009142251#AFH6010B # AFH8010B #058133471 (1392896)
Orginalny fabryczny przepływomierz producent HELLA 8ET009-142-521 Zastosowanie AUDI SKODA
=====================================
zamienniki
Hella 8ET009142251
Hitachi AFH6010B
Hitachi AFH8010B
VAG 058133471

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 776,31 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WKŁAD X10-240-016-001 IC (1392571)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WKŁAD  X10-240-016-001 IC (1392571)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WKŁAD X10-240-016-001 IC (1392571)
DAIHATSU
APPLAUSE I (A101, A111)
1.6 16V (A101)
1.6 16V (A101)
1.6 16V 4WD (A111)
-------------------------------------------
CHARADE IV (G200, G202)
1.3
1.3 16V
------------------------------------
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)
1.6 16V
1.6 16V 4x4
1.8 16V
------------------------------------------
ESCORT VII sedan (GAL, AFL)
1.6 i 16V
1.8 16V
------------------------------------------------------
ESCORT VII kombi (GAL, ANL)
1.6 16V
1.8 16V
---------------------------------------
ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)
1.6 16V
-------------------------------------------
ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)
1.6 16V
-------------------------------------------
FIESTA III (GFJ)
1.1
1.3
1.3 CAT
1.4
1.6 i 16V
-------------------------------------
FIESTA IV (JA_, JB_)
1.25 i 16V
1.3 i
1.3 i
1.4 i 16V
------------------------------------------------
FIESTA nadwozie pełne (F3L, F5L)
1.3
-----------------------------------------------
FIESTA nadwozie pełne (J5_, J3_)
1.3
----------------------------------------
FOCUS (DAW, DBW)
1.4 16V
1.8 16V
2.0 16V
-------------------------------------------------
FOCUS sedan (DFW)
1.4 16V
1.8 16V
2.0 16V
------------------------------------------------------
FOCUS kombi (DNW)
1.4 16V
1.8 16V
2.0 16V
=-----------------------------------------------
KA (RB_)
1.3 i
1.3 i
-------------------------------------------------
MONDEO I (GBP)
1.6 i 16V
1.8 i 16V
1.8 i 16V 4x4
2.0 i 16V 4x4
2.0 i 16V
2.5 i 24V
------------------------------------------------
MONDEO I sedan (GBP)
1.6 i 16V
1.8 i 16V
2.0 i 16V 4x4
2.0 i 16V
2.5 i 24V
------------------------------------------------
MONDEO I kombi (BNP)
1.6 i 16V
1.8 i 16V
1.8 i 16V 4x4
2.0 i 16V
2.0 i 16V 4x4
2.5 i 24V
-------------------------------------------
MONDEO II (BAP)
1.6 i
1.8 i
2.0 i
2.5 24V
2.5 ST 200
------------------------------------------------
MONDEO II sedan (BFP)
1.6 i
1.8 i
2.0 i
2.5 24V
2.5 ST 200
-----------------------------------------------
MONDEO II kombi (BNP)
1.6 i
1.8 i
2.0 i
2.5 24V
2.5 ST 200
---------------------------------------
PUMA (EC_)
1.4 16V
1.7 16V
-----------------------------------------------------
SCORPIO II (GFR, GGR)
2.0 i
2.9 i
2.9 i 24V
---------------------------------------------
TRANSIT autobus (E_ _)
2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS)
----------------------------------------------------------
TRANSIT nadwozie pełne (E_ _)
2.0 (EAL, EAS)
---------------------------------------------------
TRANSIT platforma / podwozie (E_ _)
2.0 (EME/L/S, ENE/L/S)
---------------------------------------------
HONDA
ACCORD IV (CB3, CB7)
2.2 i 16V Automatik (CB7)
2.2 i 16V (CB7)
-------------------------------------------------
ACCORD IV Aerodeck (CB8, CC)
2.2 i 16V (CB8)
2.2 i 16V (CB8)
----------------------------------------
ACCORD V Aerodeck (CE)
2.2 i ES (CE1)
---------------------------------------
ACCORD V coupe (CD7, CD9)
2.2 i ES
---------------------------------------------
CIVIC IV Hatchback (EG)
1.5 i 16V (EG4)
1.6 16V Vtec (EG5)
---------------------------------------------------
CIVIC IV (EG, EH)
1.5 i 16V (EG8)
1.6 16V Vtec (EH9)
-------------------------------------------
CIVIC IV coupe (EJ)
1.6 i Vtec (EJ1)
1.6 i Vtec
CR-V I (RD)
2.0 16V (RD1, RD3)
2.0 16V (RD1, RD3)
------------------------------------------------------
LEGEND II (KA7)

3.2 i 24V

LEGEND II coupe (KA8)

3.2 i 24V

HYUNDAI

ACCENT (X-3)

1.5 i 12V

1.5 i 16V

ACCENT sedan (X-3)

1.5 i 12V

1.5 i 16V

COUPE (RD)

2.0 16V

LANTRA I (J-1)

1.6 i.e. 16V

1.6 i.e. 16V

1.8 i.e. 16V

SONATA II (Y-3)

2.0 i 16V

2.0 i 16V

3.0 i V6

MAZDA

323 C IV (BG)

323 F IV (BG)

323 S IV (BG)

MPV I (LV)

3.0 i V6

3.0 i V6

MX-3 (EC)

1.6 i

1.6 i

1.8 i V6

MX-5 I (NA)

1.6

1.6

1.8

MX-5 II (NB)

1.6 16V

1.8 16V

MX-6 (GE6)

2.0

2.5 i 24V

2.5 24V

MITSUBISHI

COLT IV (CA_A)

1.3 GLi 12V (CA1A)

1.6 GLXi 16V (CA4A)

1.8 GTi 16V (CA5A)

GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A)

2.0 GLSI (E55A)

2.0 GLSI 4x4 (E75A)

2.0 V6-24 (E54A)

GALANT V sedan (E5_A, E7_A, E8_A)

2.0 GLSI (E55A)

2.0 GLSI 4x4 (E75A)

LANCER V (CB/D_A)

1.3 (CB1A)

PAJERO II (V2_W, V4_W)

3.0 V6 (V23W, V43W, V23C)

3.0 V6 24V

3000 GT (Z16A)

3.0 i 24V 4x4

NISSAN

200 SX (S14)

2.0 i 16V Turbo

MAXIMA QX (A32)

2.0

2.5 V6 24V

3.0

PATHFINDER (R50)

3.3 V6 4WD

PICK UP (D21)

2.4 i 12V

2.4 i 12V 4WD

SUBARU

IMPREZA coupe (GFC)

1.6

1.6 4WD

IMPREZA (GC)

1.6 i

1.6 i 4WD

1.6 i

1.6 i 4WD

1.8 i 4WD

IMPREZA kombi (GF)

1.6 i 4WD

1.6 i 4WD

1.8 i 4WD

JUSTY I (KAD)

1200 4WD

LEGACY I (BC)

1800 4WD

2000 4WD

2000 Turbo 4WD

LEGACY I kombi (BJF)

1800 4WD

2000 4WD

2000 Turbo Super 4WD

LEGACY II (BD, BG)

2.2 i 4WD

2.2 i 4WD

2.5 i 4WD

LEGACY II kombi (BD, BG)

2.2 i 4WD

2.2 i 4WD

2.5 i 4WD

VW

TRANSPORTER III platforma / podwozie

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 766,23 zł
szt.

Przepływomierz powietrza KIA SAAB 0280217105#1847220#OKO1113210B#9128919 (1392982)

Przepływomierz powietrza KIA SAAB 0280217105#1847220#OKO1113210B#9128919 (1392982)
Przepływomierz powietrza KIA SAAB 0280217105#1847220#OKO1113210B#9128919 (1392982)
Orginalny czujnik masy powietrza producent BOSCH
BOSCH Czujnik masy powietrza Kia (SPORTAGE) Saab(900 II,)
do roku prod.: 1998.09
KIA 0K011-13-210B
SAAB 91 28 919

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 756,15 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86029 #5WK9615#8ET009142041#P048 (1392996)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86029 #5WK9615#8ET009142041#P048 (1392996)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86029 #5WK9615#8ET009142041#P048 (1392996)
Orginalny przpływomierz firmy HELLA 8ET009-142-041
zastosowanie Renualt

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 756,14 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem VW SKODA 220212010002Z#MD76881#724807170 (1392236)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem VW SKODA  220212010002Z#MD76881#724807170 (1392236)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem VW SKODA 220212010002Z#MD76881#724807170 (1392236)
Orginalny moduł paliwa z czujnikiem paliwa producent SIEMENS VDO 220-212-010-002Z
=====================================================
Cisnienie [bar]: 0,5
Rodzaj paliwa: olej napędowy
do numeru podwozia: 3B-5-250 000 kod silnika AVB
-------------------------------------------------------------
Inne kody
3B0 919 050 B SKODA
3B0 919 050 B VW

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 756,14 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD86050#QAP16111#06A906461B #AFH6010C #8ET009142261 (1393012)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD86050#QAP16111#06A906461B #AFH6010C #8ET009142261 (1393012)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD86050#QAP16111#06A906461B #AFH6010C #8ET009142261 (1393012)
Orginaly przepływomierz firmy HELLA 8ET00-142-261
--------------------------------------------------------
AUDI
===============
A4
--------------------------
86050 1.6 74kW 10.96 > 07.99 AHL [8D2; B5] 12.97-07.99
86050 1.6 74kW 08.98 > 07.99 ARM [8D2; B5]
86050 1.6 74kW 08.98 > 06.00 ANA [8D2; B5]
86050 1.6 75kW 06.00 > ALZ [8E2; B6]

A4 Avant
------------------------------
86050 1.6 74kW 08.98 > 10.00 ARM [8D5; B5]
86050 1.6 74kW 08.98 > 07.99 ANA [8D5; B5]
86050 1.6 74kW 01.95 > 09.01 AHL [8D5; B5] 12.97->

SEAT
===============
Cordoba
------------------------
86050 1.4 TDI 55kW 10.02 > AMF [6L2]
86050 1.6 i 74kW 09.99 > 10.00 APF [6K2]
86050 1.6 i 74kW 05.00 > 12.02 AUR [6K2]

Cordoba Vario
-----------------------------------
86050 1.6 i 74kW 09.99 > 10.00 APF [6K5]
86050 1.6 i 74kW 07.00 > 08.02 AUR [6K5]

Ibiza
---------------------------
86050 1.4 TDI 55kW 05.02 > AMF [6L1]
86050 1.6 i 74kW 09.99 > 10.00 APF [6K1]
86050 1.6 i 74kW 07.00 > AUR [6K1]

Leon
--------------------------
86050 1.6 i 74kW 12.99 > AEH [1M1]
86050 1.6 i 74kW 12.99 > APF [1M1]
86050 1.6 i 74kW 12.99 > AKL [1M1]

Toledo II

86050 1.6 i 74kW 10.98 > AKL [1M2]
86050 1.6 i 74kW 10.98 > AEH [1M2]
86050 1.6 i 74kW 06.99 > APF [1M2]

SKODA
===============
Octavia

86050 1.6 i 74kW 11.96 > AEH [1U2] 08.97 >
86050 1.6 i 75kW 08.00 > BFQ [1U2]
86050 1.6 i 75kW 08.00 > AVU [1U2]
86050 1.6 i 74kW 08.00 > AKL [1U2]

Octavia Wagon

86050 1.6 i 75kW 08.00 > BFQ [1U5]
86050 1.6 i 75kW 08.00 > AVU [1U5]
86050 1.6 i 74kW 04.97 > AKL [1U5] 08.97 >
86050 1.6 i 74kW 02.97 > AEH [1U5] 08.97 >

Superb
---------------------------
86050 2.0 i 85kW 02.02 > AZM

VOLKSWAGEN
=====================
Beetle Cabriolet
---------------------------------
86050 1.6 i 75kW 01.03 > BFS [1Y7]

Bora
--------------------------
86050 1.6 i 74kW 09.98 > 06.01 AEH [1J2]
86050 1.6 i 74kW 09.98 > AKL [1J2]
86050 1.6 i 75kW 09.00 > AVU [1J2]
86050 1.6 i 74kW 05.99 > 09.00 APF [1J2]
86050 1.6 i 75kW 05.02 > 05.03 BFQ [1J2]

Bora Variant
--------------------------------
86050 1.6 i 75kW 09.00 > AVU [1J6]
86050 1.6 i 74kW 05.99 > 09.00 APF [1J6]
86050 1.6 i 74kW 05.99 > AKL [1J6]
86050 1.6 i 74kW 05.99 > 04.01 AEH [1J6]
86050 1.6 i 75kW 05.02 > 05.03 BFQ [1J6]

California
--------------------------
86050 2.5 i Syncro 85kW 12.99 > AVT [70]
86050 2.5 i 85kW 12.99 > AVT [70]
86050 2.5 i Syncro 85kW 05.99 > APL [70]
86050 2.5 i 85kW 05.99 > APL [70]

Caravelle
---------------------------------
86050 2.5 i 85kW 12.99 > AVT [70]
86050 2.5 i 85kW 05.99 > APL [70]

Golf IV
--------------------
86050 1.6 i 74kW 10.97 > AKL [1J1]
86050 1.6 i 75kW 09.00 > AVU [1J1]
86050 1.6 i 74kW 05.99 > 08.00 APF [1J1]
86050 1.6 i 74kW 01.98 > 04.01 AEH [1J1]

Passat
----------------------------
86050 2.0 i 4 Motion 85kW 10.00 > AZM [3B3
-------------------------------------------------------------
inne kody
Hella 8ET009142261
Hitachi AFH6010C
VAG 06A906461B

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 756,14 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86071#0280217515#KRAFT1841030 (1392911)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  MD 86071#0280217515#KRAFT1841030 (1392911)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86071#0280217515#KRAFT1841030 (1392911)
Orginalny przepływomierz producent Bosch 0280217515
BOSCH przepływomierz zastosowanie MERCEDES
===============================================
MERCEDES BENZ 112 094 00 48

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 746,07 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MERCEDES 5WK97003 (1485125)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  MERCEDES 5WK97003 (1485125)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MERCEDES 5WK97003 (1485125)
Orginalny przeprzywomierz powietrza producent SIEMENS VDO
zastosowanie
MERCEDES A klasa 160 CDI

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 735,98 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MERCEDES 5WK97003 (1485124)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  MERCEDES 5WK97003 (1485124)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MERCEDES 5WK97003 (1485124)
Orginalny przeprzywomierz powietrza producent SIEMENS VDO
zastosowanie
MERCEDES A klasa 160 CDI

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 735,98 zł
szt.

Przepłwomierz powietrza 0281002152#722684070#MD86061 (1392831)

Przepłwomierz powietrza 0281002152#722684070#MD86061 (1392831)
Przepłwomierz powietrza 0281002152#722684070#MD86061 (1392831)
Orginalny przepływomierz powietrza producent BOSCH
Bosch przepływomierz powietrza MB E200/220/300CDI/TD W210 97-99
============================================================
od roku prod.: 1998.07 do roku prod.: 1999.08

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 735,98 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86017# QAP16023# 0280217117#838628#90529673 #90543282 MAFS217117 (1392990)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86017# QAP16023# 0280217117#838628#90529673 #90543282 MAFS217117 (1392990)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86017# QAP16023# 0280217117#838628#90529673 #90543282 MAFS217117 (1392990)
Oeginalny przepływomierz powietrza firmy BOSCH
--------------------------------------------------------------------------
zastosowanie AUDI SEAT SKODA VW
--------------------------------------------
kody orginałów
Bosch 0280217117
Bosch 0280217118
VAG 037906461C

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 728,93 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86019# 5WK9150#5WK9611#5WK9612 #QAP16026#8ET009142081#HP206634 (1392874)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  MD 86019# 5WK9150#5WK9611#5WK9612   #QAP16026#8ET009142081#HP206634 (1392874)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86019# 5WK9150#5WK9611#5WK9612 #QAP16026#8ET009142081#HP206634 (1392874)
Orginalny przepłwomierz producent SIEMENS

SIEMENS 5WK9150,5WK9611 ,5WK9612

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 725,90 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86029 #5WK9615#8ET009142041#P048 (1392884)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  MD 86029 #5WK9615#8ET009142041#P048 (1392884)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD 86029 #5WK9615#8ET009142041#P048 (1392884)
Orginalny przpływomierz firmy SIEMENS VDO
zastosowanie Renualt

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 725,90 zł
szt.

Przepłwomierz powietrza 0280218109#0280218046#1846340 (1392827)

Przepłwomierz powietrza 0280218109#0280218046#1846340 (1392827)
Przepłwomierz powietrza 0280218109#0280218046#1846340 (1392827)
Orginalny przepływomierz powietrza producent BOSCH
BOSCH Czujnik masy powietrza Volvo S80 2.8 T6200kw 98-01
================================================
od roku prod.: 1998.06 do roku prod.: 2001.07

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 725,90 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZA POWIETRZA AUDI VW 8ET009142361.A2C59512900,86129,AMM19667 (1561621)

PRZEPŁYWOMIERZA POWIETRZA  AUDI VW 8ET009142361.A2C59512900,86129,AMM19667 (1561621)
PRZEPŁYWOMIERZA POWIETRZA AUDI VW 8ET009142361.A2C59512900,86129,AMM19667 (1561621)
Orginalny przepływomierz powietrza producent PIERBURG
zastosowanie AUDI VW
silniki 2.4 2.8

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 720,87 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD86023#QAP16039#0281002144 (1392928)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  MD86023#QAP16039#0281002144 (1392928)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD86023#QAP16039#0281002144 (1392928)
Orginalny przepływomierz powietrza producennt Bosch
------------------------------------------------------------
BOSCH 0281002144
-------------------------------------------
NR OEM
Bosch 0281002144
Fiat 46411675
Opel 91153783

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 715,82 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD86039#QAP16033#0280217102 #KRAFT1846840 (1393009)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD86039#QAP16033#0280217102 #KRAFT1846840 (1393009)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA MD86039#QAP16033#0280217102 #KRAFT1846840 (1393009)
Orginalny fabryczny przepływomierz producent BOSCH 0280217102
BOSCH Czujnik masy powietrza AlfaRomeo,Fiat,Hyundai,Lancia
Kod silnika: AR 33503 do roku prod.: 1999.02
inne kody
Bosch 0280217102
Fiat 464649280
Hyundai 2816422051
Hyundai 2816422060

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 715,82 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 0280217519 (1392959)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 0280217519 (1392959)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 0280217519 (1392959)
Orginalny przepływomierz Producent BOSCH 0280217519
BOSCH Czujnik masy powietrza Opel Omega B, Vectra
B 2,5-3,0 [takze V6] 94-
---------------------------------------------------------------------------------------
od numeru silnika: 08137541
===========I
nne kody
90 530 442 OPEL
90 541 591 OPEL
4780177 SCANIA
========================

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 705,74 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl