Producenci

GRZEJNIK NAGRZEWNICY FIAT 7685154 (1389873)

GRZEJNIK NAGRZEWNICY FIAT 7685154 (1389873)
GRZEJNIK NAGRZEWNICY FIAT 7685154 (1389873)
NAGRZEWNICA CINQUECENTO SEICENTO 700/900/1100

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 87,71 zł
szt.

Koło pasowe wału Fiat Cinquecento 700 (1390428)

Koło pasowe wału Fiat Cinquecento 700 (1390428)
Koło pasowe wału Fiat Cinquecento 700 (1390428)
Koło pasowe wału Fiat Cinquecento 700. Numer katalogowy: 7669508

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 40,33 zł
szt.

KLAMKA ZEWNETRZNA LEWA SEICENTO 735245379 (1390232)

KLAMKA ZEWNETRZNA LEWA  SEICENTO   735245379 (1390232)
KLAMKA ZEWNETRZNA LEWA SEICENTO 735245379 (1390232)
Klamka drzwi zewnetrzna lewa SEICENTO wszystkie modele

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 32,00 zł
szt.

KLAMKA ZEWNETRZNA PRAWA SEICENTO 735245377 (1390237)

KLAMKA ZEWNETRZNA PRAWA  SEICENTO   735245377 (1390237)
KLAMKA ZEWNETRZNA PRAWA SEICENTO 735245377 (1390237)
Klamka drzwi zewnetrza prawa SEICENTO wszystkie modele

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 32,00 zł
szt.

Klamka drzwi Fiat Bravo 318Z-42 (1390226)

Klamka drzwi Fiat Bravo 318Z-42 (1390226)
Klamka drzwi Fiat Bravo 318Z-42 (1390226)
klamka drzwi przedna prawa kpl Fiat Bravo z dwoma kluczykami
Strona zabudowy: z prawej
Strona zabudowy: z przodu

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 78,63 zł
szt.

MECHANIZM WYCIERACZERK FIAT 99446003 (1391470)

MECHANIZM WYCIERACZERK FIAT  99446003 (1391470)
MECHANIZM WYCIERACZERK FIAT 99446003 (1391470)
KPl mechanizm wycieraczek ze sworzniami napedowymi bez silnika

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 152,24 zł
szt.

Prowadnica zacisku Ducato Iveco Boxser 2006

Prowadnica zacisku Ducato Iveco Boxser 2006
Prowadnica zacisku Ducato Iveco Boxser 2006
Prowadnica zacisku hamulca Prowadnice oslony śruby zestaw na 1 koło
-----------------------------------------------------------------------------
Produkt OE (ang. Original Equipment) jest produktem wytwarzanym w tych samych fabrykach, ktre dostarczają części do tak zwanego pierwszego montażu. Mwiąc inaczej, są one stosowane w fabrykach samochodw do ich produkcji. W praktyce oznacza to, że jakość produktw OE jest taka sama, jak części oryginalnych danego producenta samochodw.



Opakowanie produktw OE oznaczone jest logiem ich producenta oraz odpowiednimi oznaczeniami ułatwiającymi ich identyfikację. Co ważne, produkty OE posiadają także oznaczenia homologacji, jakie otrzymały, znakiem bezpieczeństwa B oraz informacją, że zostały wyprodukowane zgodnie z normą ISO.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 210,00 zł
szt.

lampa tylna P FIAT SEICENTO 98- 46511337 (1390683)

lampa tylna P FIAT SEICENTO 98- 46511337 (1390683)
lampa tylna P FIAT SEICENTO 98- 46511337 (1390683)
lampa tylna L FIAT SEICENTO 98-
Strona zabudowy: z prawej

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 123,00 zł
szt.

lampa tylna L FIAT SEICENTO 98- 46511339 (1390654)

lampa tylna L FIAT SEICENTO 98- 46511339 (1390654)
lampa tylna L FIAT SEICENTO 98- 46511339 (1390654)
lampa tylna L FIAT SEICENTO 98-
Strona zabudowy: z lewej

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 123,00 zł
szt.

Odma – złącze odpowietrzające silnik 7724730 (1391577)

Odma – złącze odpowietrzające silnik 7724730 (1391577)
Odma – złącze odpowietrzające silnik 7724730 (1391577)
Odma – złącze odpowietrzające silnik Fiat Cinquecento 900 i Seicento 900. numer katalogowy: 7724730

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 90,74 zł
szt.

SYGNAŁ DZWIEKOWY FIAT 46431680 (1394272)

SYGNAŁ DZWIEKOWY FIAT 46431680 (1394272)
SYGNAŁ DZWIEKOWY FIAT 46431680 (1394272)
Sygnał dzwiekowy talerzowy Fiat małe styki

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 24,19 zł
szt.

OSŁONA PÓLOSI FIAT WEW 7664079 (1391663)

OSŁONA PÓLOSI FIAT  WEW 7664079 (1391663)
OSŁONA PÓLOSI FIAT WEW 7664079 (1391663)
OSŁONA PÓLOSI FIAT CQN 700 OD STRONY SKYZYNI BIEGÓW
W ZESTAWIE LOZYSKO USZCZELNIAJACE POŁOSI OSŁONA GUMOWA OPASKI ZACISKOWE
PRAWA STRONA RÓWNA SIĘ LEWJ

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 38,31 zł
szt.

SILNIK KROKOWY 0132008600 # MD84003#0132008600 # 3437010524# 3437010900#076994 (1393554)

SILNIK KROKOWY 0132008600 # MD84003#0132008600 # 3437010524# 3437010900#076994 (1393554)
SILNIK KROKOWY 0132008600 # MD84003#0132008600 # 3437010524# 3437010900#076994 (1393554)
Orginalny fabryczny silnik krokowy producent FIAT
================================
zamienniki
-----------------------------
Bosch 0132008600
Bosch 3437010524
Bosch 3437010900
Fiat 7077494
Fiat 9941477
Fiat 9942142
Fiat 9945024
Intermotor 14779
PSA 1920F8
PSA 95651031
Renault 7701035321
VAG 051133031
Volvo 3345231

CITROEN
BX
84003 14 i 55kW 09.88 > 05.90 KDZ Kat. [X56]
84003 14 i 55kW 06.90 > 09.93 KDY Kat. [X56]
------------------------------------------------------------------------------------------------
C 15
84003 E 1.1 i 44kW 06.89 > 12.96 HDZ Kat.
84003 E 1.4 i 55kW 01.92 > 12.96 KDY Kat.(Gußmot.)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Saxo
84003 1.0 i 37kW 02.96 > 05.97 CDZ [S8]
84003 1.0 i 33kW 02.96 > 05.97 CDY [S8]
84003 1.1 i 40kW 02.96 > HDY [S8]
----------------------------------------------------------------------------------------------
FIAT
Brava
84003 1.4 12V 55kW 10.95 > 10.98 182 A 5.000 [182..]
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Fiorino
84003 1.4 i.e. 52kW 09.93 > 06.95 146 C 5.000 [255..]
84003 1.4 i.e. 49kW 06.95 > 12.01 146 D 5.000 [255..]
84003 1.5 i.e. 55kW 01.88 > 08.93 149 C 1.000 [255..]
84003 1.6 i.e. 59kW 09.93 > 06.95 146 C 6.000 [255..]
84003 1.6 i.e. 59kW 06.95 > 12.01 146 D 6.000 [255..]
----------------------------------------------------------------------------------------------
Marea
84003 1.4 i 12V 59kW 10.96 > 02.99 182 A 3.000 [185..]
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Panda
84003 1000 i.e. 4X4 33kW 01.86 > 06.90 156 A 2.246 [141..]
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Tempra
84003 1.4 i.e. 51kW 03.95 > 12.96 836 A 4.000 [159]
84003 1.4 i.e. SW 51kW 04.94 > 12.96 160 A 1.046 [159]
84003 1.4 i.e. 51kW 04.93 > 12.96 160 A 1.046 [159]
84003 1.4 i.e. SW 51kW 03.95 > 12.96 836 A 4.000 [159]
84003 1.6 i.e. 55kW 06.92 > 03.93 159 A 3.048 [159]
84003 1.6 i.e. 57kW 06.90 > 07.92 159 A 3.046 [159]
84003 1.6 i.e. SW 55kW 04.93 > 12.96 835 C 1.000 [159]
84003 1.6 i.e. 55kW 04.93 > 12.96 835 C 1.000 [159]
84003 1.6 i.e. Selecta 55kW 04.93 > 12.96 159 A 3.048 [159]
---------------------------------------------------------------------------------------------
Tipo
84003 1.1 i.e. 37kW 10.94 > 10.95 156 C.046 [160..]
84003 1.4 i.e. 51kW 05.89 > 03.93 160 A 1.046 [160..]
84003 1.4 i.e. 51kW 10.94 > 10.95 836 A 4.000 [160..]
84003 1.4 i.e. 52kW 03.93 > 10.95 160 A 1.046 [160..]
84003 1.6 i.e. Selecta 56kW 03.93 > 10.95 159 A 3.048 [160..]
84003 1.6 i.e. 56kW 03.93 > 10.95 835 C 1.000 [160..]
84003 1.6 i.e. 57kW 03.90 > 03.93 159 A 3.046 [160..]
84003 1.6 i.e. 55kW 01.92 > 03.93 159 A 3.048 [160..]
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Uno
84003 45 i.e. 33kW 09.89 > 03.94 156 A 2.246 [146..]
84003 45 fire i.e. 33kW 0.87 > 08.89 156 A 2.. SPI-Bosch [83]
84003 1.1 i.e. 36kW 09.89 > 03.94 146 C 3.000 [146..]
84003 1.1 i.e. 37kW 09.89 > 03.94 156 C.046 Kat. [146..]
84003 70 i.e. 51kW 09.89 > 03.94 160 A 1.046 [146..]
84003 70 i.e. 52kW 09.89 > 09.92 146 C 1.000 [146..]
84003 75 i.e. 55kW 09.89 > 03.94 149 C 1.000 [146..]
84003 75 i.e. 55kW 09.87 > 08.89 149 C 1.000 [83]
84003 75 i.e. Selecta 55kW 05.92 > 03.94 149 C 1.000 [146..]
------------------------------------------------------------------------------------------------
Uno Mondo
84003 1.0 i.e. 0kW 2010 > 2010 156 A 2.246 [158..]
84003 1.0 i.e. 0kW 01.96 > 146 D 8.000 [158..]
--------------------------------------------------------------------------------------

INNOCENTI (NUOVA INNOCENTI)
Elba
84003 1.4 i.e. 49kW 06.95 > 146 D 5.000 SPI-RB
84003 1.4 i.e. 49kW 09.93 > 06.95 146 C 5.000 SPI-RB
84003 1.6 i.e. 55kW 09.94 > 12.96 146 D 6.000 SPI-RB (146EO/ER)
84003 1.6 i.e. 60kW 03.91 > 05.93 149 C 1.000 SPI-RB
84003 1.6 i.e. 55kW 09.93 > 03.96 146 C 6.000 SPI-RB Jetronic
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
LANCIA
Dedra Berlina
84003 1.6 i 57kW 08.89 > 03.93 835A1.046 Kat [835]
84003 1.6 i 55kW 04.93 > 10.94 835C1.000 Kat [835]
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Delta
84003 1.4 i 51kW 01.93 > 04.94 160A1.046 SPI-Bosch [836 Nuova D.]
84003 1.4 i 51kW 04.94 > 12.99 836A4.000 SPI-Bosch [836 Nuova D.]
84003 1.6 i 55kW 01.93 > 12.99 835C1.000 SPI-Bosch [836 Nuova D.]
Y 10
84003 1.0 i fire 33kW 01.89 > 02.92 156A2.246 SPI-Bosch [156]
84003 1.0 i fire 33kW 10.87 > 12.90 156A2.246 Kat [156]
84003 1.0 i fire 4x4 33kW 10.87 > 07.89 156A2.246 Kat [156]
84003 1.1 i 4x4 37kW 09.92 > 12.95 156C.046 SPI-Bosch [156]
84003 1.1 i Selectronic 37kW 09.92 > 12.95 156C.046 SPI-Bosch [156]
84003 1.1 i 37kW 09.92 > 12.95 156C.046 SPI-Bosch [156]
84003 1.1 i fire LX 41kW 03.89 > 09.92 156C.000 SPI-Bosch [156]
84003 1.1 i fire 4x4 41kW 01.89 > 09.92 156C.000 SPI-Bosch [156]
84003 1.1 i fire LX 37kW 07.89 > 09.92 156C.046 Kat [156]
--------------------------------------------------------------------------------------------------
PEUGEOT
106
84003 1.4 i 55kW 12.92 > 04.96 KDX [S1]
84003 1.4 i 55kW 09.91 > 02.94 KDY [S1]
84003 1.4 i 55kW 04.93 > 04.96 KDX [S1]
------------------------------------------------------------------------------------------
205
84003 1.1 i 44kW 07.89 > 09.98 HDZ, HDY Bosch type
--------------------------------------------------------------------------------------------------
306
84003 1.1 i 44kW 01.93 > 12.95 HDZ [N3] Bosch type
84003 1.1 i 40kW 01.93 > 12.95 HDY [N3] Bosch type
---------------------------------------------------------------------------------------------------
309
84003 1.1 i 40kW 10.90 > 12.93 HDZ, HDY
84003 1.4 i 55kW 10.88 > 10.90 KDZ
84003 1.4 i 55kW 06.90 > 12.93 KDY
84003 1.4 i 55kW 06.91 > 12.93 KDY
----------------------------------------------------------------------------------------------
VOLKSWAGEN
Polo Classic
84003 1.6 i 55kW 11.95 > 1F [6V2] 4-

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 257,09 zł
szt.

SILNIK KROKOWY C95136 # B12/00 #219244270500#KBF021#99478732 (1393615)

SILNIK KROKOWY C95136 # B12/00 #219244270500#KBF021#99478732 (1393615)
SILNIK KROKOWY C95136 # B12/00 #219244270500#KBF021#99478732 (1393615)
SILNIK KROKOWY FIAT CINQUECENTO/SEICENTO 1.110.94-, PUNTO 1.1, 1.2 09.93-, LANCIA Y 1.1, 1.211.95-
================================================================
Inne kody
9945035 FIAT
009 141-411 HELLA
219244270500 MAGNETI MARELLI
B12/01 SIEMENS VDO
C95136 SIEMENS VDO
C95136X SIEMENS VDO

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 342,79 zł
szt.

ŁANCUCH ROZRZDU CQN 700 (1390938)

ŁANCUCH ROZRZDU CQN 700 (1390938)
ŁANCUCH ROZRZDU CQN 700 (1390938)
ŁANCUCH ROZRZADU KPL Z KOŁAMI USZCZELNIACZEM I USZCZELKA

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 68,00 zł
szt.

ŁANCUCH ROZRZADU KPL Z KOŁAMI (1390937)

ŁANCUCH ROZRZADU KPL Z KOŁAMI (1390937)
ŁANCUCH ROZRZADU KPL Z KOŁAMI (1390937)
CINQUECENTO 900 SEICENTO 900
KPL Z KOŁAMI ROZRZĄDU USZCZELKA I USZCZELNIACZ

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 80,00 zł
szt.

POMPKA SPRYSKIWACZA 120000 (1392765)

POMPKA SPRYSKIWACZA 120000 (1392765)
POMPKA SPRYSKIWACZA 120000 (1392765)
FIAT WSZYSTKIE MODELE

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 30,25 zł
szt.

SILNIK WYCIERACZKI PRZOD z MECHANIZMEM KPL 9944295 (1393675)

SILNIK WYCIERACZKI PRZOD   z MECHANIZMEM KPL 9944295 (1393675)
SILNIK WYCIERACZKI PRZOD z MECHANIZMEM KPL 9944295 (1393675)
KPL mechanizm wycieraczek ze sworzniami napędowymi i silnikiem wycieraczek

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 267,17 zł
szt.

SILNIK WYCIERACZKI PRZOD SIENA/PALIO 30055WP1 (1393680)

SILNIK WYCIERACZKI PRZOD SIENA/PALIO 30055WP1 (1393680)
SILNIK WYCIERACZKI PRZOD SIENA/PALIO 30055WP1 (1393680)
Silnik napędu wycieraczek Siena /Palio producen MAgneti Marelli

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 211,72 zł
szt.

PRZEŁĄCZNIK ZESPOLONY POD KIEROWNICE CNQ (1392813)

PRZEŁĄCZNIK ZESPOLONY POD KIEROWNICE CNQ (1392813)
PRZEŁĄCZNIK ZESPOLONY POD KIEROWNICE CNQ (1392813)
CINQUCENTO WSZYSTKIE MODELE

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 95,78 zł
szt.

SILNIK WYCIERACZKI TYŁ 7656754 (1393690)

SILNIK WYCIERACZKI TYŁ 7656754 (1393690)
SILNIK WYCIERACZKI TYŁ 7656754 (1393690)
CINCECENTO 700-900 92- wsyzstkie modele

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 186,52 zł
szt.

Wahacz górny zawieszenia koła L ALFA ROMEO 166 98- JTC93450#6066021 (1394682)

Wahacz górny zawieszenia koła L ALFA ROMEO 166 98- JTC93450#6066021 (1394682)
Wahacz górny zawieszenia koła L ALFA ROMEO 166 98- JTC93450#6066021 (1394682)
Orginalny wahacz producent OE FIAT
Wahacz górny zawieszenia koła L ALFA ROMEO 166 98-
Typ połączenia: Wahacz poprzeczny Strona zabudowy: oś przednia, na górze
Strona zabudowy: z lewej

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 267,17 zł
szt.

Wahacz górny zawieszenia koła P ALFA ROMEO 166 98- JTC935#6066020 (1394685)

Wahacz górny zawieszenia koła P ALFA ROMEO 166 98- JTC935#6066020 (1394685)
Wahacz górny zawieszenia koła P ALFA ROMEO 166 98- JTC935#6066020 (1394685)
Orginalny wahacz producent OE FIAT
Wahacz górny zawieszenia koła L ALFA ROMEO 166 98-
Typ połączenia: Wahacz poprzeczny Strona zabudowy: oś przednia, na górze
Strona zabudowy: z prawej

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 267,17 zł
szt.

Poduszka silnika FIAT CINQUECENTO 700 7708182 (1392097)

Poduszka silnika FIAT CINQUECENTO 700  7708182 (1392097)
Poduszka silnika FIAT CINQUECENTO 700 7708182 (1392097)
poduszka silnika FIAT CINQUECENTO
700 PRZÓD PRAWY

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 29,24 zł
szt.

poduszka silnika FIAT CINQUECENTO 7708183 (1392096)

poduszka silnika FIAT CINQUECENTO  7708183 (1392096)
poduszka silnika FIAT CINQUECENTO 7708183 (1392096)
poduszka silnika FIAT CINQUECENTO
700 PRZÓD Lewa

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 29,24 zł
szt.

Poduszka silnika FIAT SEICENTO 0,9/1,1 46514433 (1392099)

Poduszka silnika FIAT SEICENTO 0,9/1,1 46514433 (1392099)
Poduszka silnika FIAT SEICENTO 0,9/1,1 46514433 (1392099)
Orginalna fabryczna poduszka producent FIAT
46514433 poduszka silnika FIAT SEICENTO 0,9/1,1 LEWA
================================================
Strona zabudowy: z lewej

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 62,51 zł
szt.

Spręzyna zawieszenia tyl Siena 824811467 (1393936)

Spręzyna zawieszenia tyl Siena 824811467 (1393936)
Spręzyna zawieszenia tyl Siena 824811467 (1393936)
Spręzyna zawieszenia tyl Fiat Siena prawa lewa . cena za 1 szt

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 72,59 zł
szt.

SPRĘZYNA ZAWIESZENIA TYŁ 7601255 (1393938)

SPRĘZYNA ZAWIESZENIA TYŁ  7601255 (1393938)
SPRĘZYNA ZAWIESZENIA TYŁ 7601255 (1393938)
SPRĘZYNA ZAWIESZENIA TYŁ 7601255 WSZYSTKIE MODELE UNO BENZYNA I DIESEL
ORGINALNA SPRZEYNA FABRYCZNA FIAT

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 45,37 zł
szt.

SPRĘZYNA ZAWIESZENIA PRZÓD 7595532 UNO 1.7D

SPRĘZYNA ZAWIESZENIA PRZÓD 7595532 UNO 1.7D
SPRĘZYNA ZAWIESZENIA PRZÓD 7595532 UNO 1.7D
SPRĘZYNA ZAWIESZENIA PRZÓD 7571222 UNO TYLKO MODELE Z SILNIKIEM 1.7 D
ORGINALNA SPRZEZYNA FABRYCZNA FIAT

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 66,00 zł
szt.

Sprężyna zawieszenia PRZÓD FIAT 7694585 (1394000)

Sprężyna zawieszenia PRZÓD FIAT  7694585 (1394000)
Sprężyna zawieszenia PRZÓD FIAT 7694585 (1394000)
Sprężyna zawieszenia przód FIAT Cinquecento 700/900
92-98


CINQUECENTO (170)

0.7 i (170AD)

0.7 (170AA)

0.9 i.e. S (170AF, 170CF)

0.9 (170AB)

0.9 i.e. (170AC)

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 32,26 zł
szt.

WENTYLATOR CHŁODNICY CQN 700 (1394901)

WENTYLATOR CHŁODNICY CQN 700 (1394901)
WENTYLATOR CHŁODNICY CQN 700 (1394901)
WENTYLATOR CHŁODNICY CQN 700

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 166,36 zł
szt.

Sprężyna zawieszenia TYŁ FIAT 7694586 (1394028)

Sprężyna zawieszenia TYŁ FIAT 7694586 (1394028)
Sprężyna zawieszenia TYŁ FIAT 7694586 (1394028)
Sprężyna zawieszenia tył FIAT Cinquecento 700/900
92-98 Strona zabudowy: oś tylna

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 40,33 zł
szt.

Zamek bagaznika kpl z wkładka Uno 7673496 (1394939)

Zamek bagaznika kpl z wkładka Uno 7673496 (1394939)
Zamek bagaznika kpl z wkładka Uno 7673496 (1394939)
Zamek bagaznika kpl z wkładem i kluczykami Uno 89->

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 48,39 zł
szt.

ZACZEP BAGAZNIKA FIAT 46527668 (1394937)

ZACZEP BAGAZNIKA FIAT  46527668 (1394937)
ZACZEP BAGAZNIKA FIAT 46527668 (1394937)
Zaczep górny bagaznika Fiat Seicento Brava/Brava wszystkie modele
producent Fiat

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 45,37 zł
szt.

Stacyjka kpl UNO MMQ214AX (1394090)

Stacyjka kpl UNO  MMQ214AX (1394090)
Stacyjka kpl UNO MMQ214AX (1394090)
Orginalna stacyjka UNO zkostka i korpusem 89->

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 146,19 zł
szt.

SPRZĘZYNA ZAWIESZENIA PRZÓD UNO

SPRZĘZYNA ZAWIESZENIA PRZÓD UNO
SPRZĘZYNA ZAWIESZENIA PRZÓD UNO
SPRZĘZYNA ZAWIESZENIA PRZÓD UNO WSZYSTKIE MODELE OPRÓCZ 1.7D
ORGINALNA SPRĘZYNA FABRYCZNA

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 66,00 zł
szt.

Zestaw naprawczy hamulca ręcznego Cinquecento,7672995 (1395027)

Zestaw naprawczy hamulca ręcznego Cinquecento,7672995 (1395027)
Zestaw naprawczy hamulca ręcznego Cinquecento,7672995 (1395027)
Zestaw naprawczy hamulca ręcznego Cinquecento, Seicento (strona prawa). Numer Katalogowy: 7672995

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 8,07 zł
szt.

ZESTAW NAPRAWCZY HAMULCA RECZNEGO 7672968 (1395026)

ZESTAW NAPRAWCZY HAMULCA RECZNEGO 7672968 (1395026)
ZESTAW NAPRAWCZY HAMULCA RECZNEGO 7672968 (1395026)
Zestaw naprawczy hamulca ręcznego Cinquecento, Seicento (strona lewa). Numer Katalogowy: 7672968.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 8,07 zł
szt.

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9623,9628336380 (1718301)

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA  5WK9623,9628336380 (1718301)
PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA 5WK9623,9628336380 (1718301)
Orginalny przepływomierz OE FIAT
W pudełku przepływomierz VDO SIEMENS 5wk9623

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 352,87 zł
szt.

Osłona amortyzatora PANDA 03- 50703131 (1391656)

Osłona amortyzatora PANDA 03- 50703131 (1391656)
Osłona amortyzatora PANDA 03- 50703131 (1391656)
Orginalny odbojnik producent FIAT
50703131 osłona amortyzatora1,1/1,2/1,3MJTD/VAN - WSPOMAGANIE FIAT PANDA 03-
==========================================================

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 68,56 zł
szt.

Odbój+osłona amortyzatora FIAT 7638083 (1391575)

Odbój+osłona amortyzatora FIAT 7638083 (1391575)
Odbój+osłona amortyzatora FIAT 7638083 (1391575)
odbój+osłona amortyzatora FIAT
CINQUECENTO;SEICENTO 0,7/0,9 PRZÓD

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 14,12 zł
szt.

Poduszka z łożyskiem kolumny MC Phersona FIAT 46545416 (1388940)

Poduszka z łożyskiem kolumny MC Phersona  FIAT 46545416 (1388940)
Poduszka z łożyskiem kolumny MC Phersona FIAT 46545416 (1388940)
górne mocowanie amortyzatora P FIAT CINQUECENTO
700,900 12/91-
Ilość na os: 2
Strona zabudowy: oś przednia

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 67,55 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl