Producenci

Piasta koła tyŁ FIAT 802330,VKBA1440,CX291#MAR3104,2822MG (1388938)

Piasta koła tyŁ FIAT 802330,VKBA1440,CX291#MAR3104,2822MG (1388938)
Piasta koła tyŁ FIAT 802330,VKBA1440,CX291#MAR3104,2822MG (1388938)
Piasta koła bez ABS Fiat (BRAVA,BRAVO,MAREA,PUNTO
I,PUNTO II,TEMPRA,TIPO) Lancia (DEDRA,DELTA
I,DELTA II,Y,)
-----------------------------------------
Strona zabudowy: oś tylna
Średnica zewnętrzna [mm]: 106,5
Ilość otworów: 4
Średnica wewnętrzna [mm]: 30
dla pojazdów bez ABS
----------------------------------------------------
Inne kody orginału
608 064 40 ALFA ROMEO
608 099 85 ALFA ROMEO
608 121 95 ALFA ROMEO
0775 0120 FIAT
0778 7124 FIAT
4645 3887 FIAT
0778 7124 LANCIA
4645 3887 LANCIA
------------------------------------------------------------------
ALFA ROMEO
145 (930)
1.4 i.e.
1.4 i.e. 16V T.S.
1.6 i.e.
1.6 i.e. 16V T.S.
1.7 i.e. 16V
1.8 i.e. 16V T.S.
1.8 i.e. 16V
2.0 16V T.S.
2.0 16V Quadrifoglio
1.9 TD
1.9 JTD
-------------------------------------------
146 (930)
1.4 i.e.
1.4 i.e. 16V T.S.
1.6 i.e.
1.6 i.e. 16V T.S.
1.7 i.e. 16V
1.8 i.e. 16V T.S.
1.8 i.e. 16V T.S.
2.0 16V T.S.
2.0 16V Quadrifoglio
1.9 TD
1.9 JTD
------------------------------------------------------
155 (167)
1.6 16V T.S.
1.7 T.S.
1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)
1.7 T.S. 16V
1.8 T.S.
1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)
1.8 T.S.
2.0 T.S. (167.A2A)
2.0 T.S. (167.A2)
2.0 T.S. 16V (167.A2G)
2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)
2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)
1.9 TD (167.A3)
2.5 TD (167.A1A)
-----------------------------------------------
FIAT
BARCHETTA (183)
1.8 16V
----------------------------------
BRAVA (182)
1.2 16V 80
1.2 16V 80
1.4 (182.BG)
1.4 12 V (182.BA)
1.6 16V (182.BH)
1.6 16V (182.BB)
1.8 GT 16V (182.BC)
1.9 D
1.9 TD 75 S (182.BF)
1.9 TD 100 S (182.BF)
1.9 JTD 105
-------------------------------------
BRAVO (182)
1.2 16V 80
1.2 16V 80
1.4 (182.AG)
1.4 (182.AA)
1.6 16V (182.AH)
1.6 16V (182.AB)
1.8 GT (182.AC)
2.0 HGT 20V (182.AD)
2.0 HGT 20V (182AQ)
1.9 D
1.9 TD 75 S (182.AF)
1.9 TD 100 S (182.AF)
1.9 JTD 105
----------------------------------------------
COUPE (FA/175)
1.8 16V
2.0 16V
2.0 20V
2.0 20V
2.0 16V Turbo
2.0 20V Turbo
-------------------------------------------
MAREA (185)
1.2 16V
1.4 80 12V
1.6 100 16V
1.6 100 16V Bipower
1.8 115 16V
2.0 150 20V
2.0 150 20V
2.0 155 20V
1.9 TD 75
1.9 TD 100
1.9 JTD 105
1.9 JTD 110
2.4 TD 125
-------------------------------------
MULTIPLA (186)
1.6 16V Blupower (186AMA1A)
1.6 16V Bipower (186AMB1A)
1.6 16V Bipower
1.6 100 16V (186AXA1A)
1.9 JTD 105 (186AXB1A)
1.9 JTD 110
1.9 JTD 115
---------------------------------------------------------
PALIO (178BX)
1.4
1.4 CAT
1.6 16V
-------------------------------------------
PALIO Weekend (178DX)
1.2 (178DYA1A)
1.2 (178DX.G1A)
1.6 16V (178DX.D1A)
1.6 16V (178DYC1A06)
1.7 TD (178DX.H1A)
1.9 D (178DYD1A07)
------------------------------------------------
PANDA (169)
1.1
1.2
1.2 4x4
1.3 JTD
1.3 JTD 4x4
-----------------------------------------
PUNTO (176)
55 1.1
55 1.1
60 1.2
60 1.2
75 1.2
85 16V 1.2
1.4 GT Turbo
1.4 GT Turbo
90 1.6
1.7 D
60 TD 1.7
1.7 TD
1.7 TD
------------------------------
PUNTO kabriolet (176C)
60 1.2
60 1.2
85 16V 1.2
90 1.6
-------------------------------------------------
PUNTO Van (176L)
1.1
1.7 TD
---------------------------------
PUNTO (188)
1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250)
1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639, .63
1.4
1.8 130 HGT (188.738, .718)
1.3 JTD 16V
1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251)
1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357)
1.9 JTD
-----------------------------------------------------------
PUNTO Van (188AX)
1.2 60
1.9 D 60
------------------------------------------
TEMPRA (159)
1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)
1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)
1.6 i.e. (159.AE)
1.6
1.6 i.e. (159.AJ)
1.8 i.e. (159.AZ)
1.8 i.e. (159.AN)
1.8 i.e. (159.AN)
2.0 i.e. (159.AP)
1.9 D (159.AG)
1.9 TD (159.AQ)
1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)
----------------------------------------------------
TEMPRA S.W. (159)
1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)
1.4 i.e. (159.AC)
1.6 i.e. (159.AE)
1.6
1.6 i.e. (159.AJ)
1.8 i.e. (159.AZ)
1.8 i.e. (159.AN)
1.8 i.e. (159.AN)
2.0 i.e. (159.AP)
1.9 D (159.AG)
1.9 TD (159.AQ)
1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)
-----------------------------------------------------------------
TIPO (160)
1.1 (160.AA)
1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)
1.4 (160.AC)
1.4 i.e.
1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)
1.6 (160.AE)
1.6 i.e.
1.8 i.e.
1.8 i.e. (160.ED)
1.8 i.e. (160.AY)
1.8 i.e.
1.8 i.e.16V Sport
2.0 i.e. (160.AJ)
2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)
2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)
2.0 16V (160.AV)
1.7 D (160.AG)
1.9 D
1.9 TD (160.AW)
1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)
-----------------------------------------------------------------
LANCIA
---------------------------------
DEDRA (835)
1.6 i.e. (835AN)
1.6 i.e. (835AB)
1.6 i.e. (835AA)
1.6 LE (835EB) CAT
1.6 16V (835EI)
1.8 16V LE (835FG)
1.8 GT 16V (835EH)
1.8 i.e. (835AT)
1.8 i.e. (835FA)
1.8 i.e. (835BD, 835AD)
2.0 i.e. (835AL)
2.0 16V (835ED)
2.0 i.e. Turbo (835AR)
2.0 HF Integrale (835AP)
1.9 TDS (835EE, 835EF)
----------------------------------------------------------
DEDRA SW (835)
1.6 (835EB)
1.6 16V (835EI)
1.8 16V LE (835FG)
1.8 GT 16V (835EH)
1.8 i.e. (835FA)
2.0 16V (835ED)
2.0 Integrale (835ED)
1.9 TDS (835EE, 835EF)
-----------------------------------------------------------------
DELTA I (831AB0)
1.3 (831AB.011)
1.3
1.5 (831AB.025)
1.6 GT i.e. (831AB.010)
1.6 GT
1.6 GT i.e. (831AB.016)
1.6 HF Turbo
1.6 HF Turbo (831AB.020S)
1.6 HF Turbo (831AB.020)
1.6 HF Turbo
2.0 HF Integrale (831AB.019)
2.0 HF Integrale (831AB.024S, 831AB.028)
2.0 HF Integrale (831AB.024)
2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027)
1.9 Turbo DS (831AB.021)
------------------------------------
DELTA II (836)
1.4 i.e. (836AF, 836AH)
1.6 i.e. (836AD)
1.6 i.e. (836AP)
1.6 i.e. 16V (836AO)
1.8 i.e. 16V (836AQ)
1.8 i.e. 16V GT (836AR)
1.8 i.e. (836AG, 836AL)
1.8 i.e. (836AE)
2.0 16V (836AA, 836CA)
2.0 16V Turbo (836AB)
1.9 TD (836AM, 836AN)
------------------------------------------------------
Y (840A)
1.1 (840AE)
1.2 (840AA, 840AF1A)
1.2 16V (840AD)
1.4 12V (840AC)
1.4 12V (840AB)

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 80,65 zł
szt.

Pompa wody OPEL AGILA ASTRA G 1,0 VKPC85220

Pompa wody OPEL AGILA ASTRA G 1,0 VKPC85220
Pompa wody OPEL AGILA ASTRA G 1,0 VKPC85220

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 114,00 zł
szt.

ALFA ROMEO 145 (930) 07.94 - 01.01 amortyzator tył MGA5505

ALFA ROMEO 145 (930) 07.94 - 01.01 amortyzator tył MGA5505
ALFA ROMEO 145 (930) 07.94 - 01.01 amortyzator tył MGA5505
Orginalny amortyzator producent: MAXGEAR MGA5505
amortyzator tył zawieszenie standardowe
ALFA ROMEO
145 (930)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. 66 90 1351 4 07-1994 12-1996 AR 33501
1.4 i.e. 16V T.S. 76 103 1370 4 12-1996 01-2001 AR 33503, AR 38501
1.6 i.e. 76 103 1596 4 10-1994 12-1996 AR 33201
1.6 i.e. 16V T.S. 88 120 1598 4 12-1996 01-2001 AR 67601, AR 38201
1.7 i.e. 16V 95 129 1712 4 10-1994 12-1996 AR 33401
1.8 i.e. 16V 106 144 1747 4 03-1998 01-2001 AR 32201
1.8 i.e. 16V T.S. 103 140 1747 4 12-1996 12-1998 AR 67106, AR 38401
1.9 JTD 77 105 1910 4 02-1999 01-2001 AR 32302
1.9 TD 66 90 1929 4 10-1994 02-1999 AR 67501, AR 33601
2.0 16V Quadrifoglio 114 155 1970 4 03-1998 01-2001 AR 32301
2.0 16V T.S. 110 150 1970 4 10-1995 01-2001 AR 67204

146 (930)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. 66 90 1351 4 12-1994 12-1996 AR 33501
1.4 i.e. 16V T.S. 76 103 1370 4 11-1996 01-2001 AR 33503, AR 38501
1.6 i.e. 76 103 1596 4 12-1994 12-1996 AR 33201
1.6 i.e. 16V T.S. 88 120 1598 4 11-1996 01-2001 AR 67601, AR 38201
1.7 i.e. 16V 95 129 1712 4 12-1994 12-1996 AR 33401
1.8 i.e. 16V T.S. 103 140 1747 4 11-1996 01-2001 AR 67106, AR 38401
1.8 i.e. 16V T.S. 106 144 1747 4 03-1998 01-2001 AR 32201
1.9 TD 66 90 1929 4 12-1994 02-1999 AR 67501, AR 33601
2.0 16V Quadrifoglio 114 155 1970 4 03-1998 01-2001 AR 32301
2.0 16V T.S. 110 150 1970 4 10-1995 01-2001 AR 67204

155 (167)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.7 T.S. 83 113 1748 4 04-1993 04-1996 AR 67103
1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) 85 115 1748 4 04-1993 04-1996 AR 67105
1.8 T.S. 77 105 1756 4 02-1992 12-1997 AR 67402
1.8 T.S. 95 129 1773 4 02-1992 06-1993 AR 67101
1.9 TD (167.A3) 66 90 1929 4 04-1993 12-1997 AR 67501
2.0 16V Turbo Q4 140 190 1995 4 01-1992 12-1997 AR 67203
2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) 137 186 1995 4 01-1992 12-1997 AR 67203
2.0 T.S. (167.A2) 106 144 1995 4 02-1992 04-1993 AR 67201
2.0 T.S. (167.A2A) 104 141 1995 4 02-1992 02-1995 AR 67202
2.5 TD (167.A1A) 92 125 2499 4 04-1993 12-1997 VM 07 B, VM 31 B
2.5 V6 (167.A1) 121 165 2492 6 02-1992 09-1996 AR 67301
2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) 120 163 2492 6 10-1992 12-1997 AR 67302, AR 67303

FIAT
BRAVA (182)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 16V 80 59 80 1242 4 10-2000 10-2001 188 A5.000
1.2 16V 80 60 82 1242 4 12-1998 10-2000 182 B2.000
1.4 (182.BG) 55 75 1370 4 10-1995 10-2001 182 A5.000
1.4 12 V (182.BA) 59 80 1370 4 10-1995 10-2001 182 A3.000
1.6 16V (182.BB) 76 103 1581 4 02-1996 10-2001 182 A4.000
1.6 16V (182.BH) 66 90 1581 4 10-1995 10-2001 182 A6.000
1.8 GT 16V (182.BC) 83 113 1747 4 10-1995 10-2001 182 A2.000
1.9 D 48 65 1929 4 10-1995 10-2001 160 A7.000
1.9 JTD 74 100 1910 4 09-2000 10-2001 182 B9.000
1.9 JTD 105 77 105 1910 4 12-1998 10-2001 182 B4.000
1.9 TD 100 S (182.BF) 74 100 1910 4 03-1996 10-2001 182 A7.000
1.9 TD 75 S (182.BF) 55 75 1910 4 03-1996 10-2001 182 A8.000

BRAVO (182)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 16V 80 59 80 1242 4 10-2000 10-2001 188 A5.000
1.2 16V 80 60 82 1242 4 12-1998 10-2000 182 B2.000
1.4 (182.AA) 59 80 1370 4 10-1995 10-2001 182 A3.000
1.4 (182.AG) 55 75 1370 4 10-1995 10-2001 182 A5.000
1.6 16V (182.AB) 76 103 1581 4 03-1996 10-2001 182 A4.000
1.6 16V (182.AH) 66 90 1581 4 10-1995 10-2001 182 A6.000
1.8 GT (182.AC) 83 113 1747 4 10-1995 10-2001 182 A2.000
1.9 D 48 65 1929 4 10-1995 10-2001 160 A7.000
1.9 JTD 74 100 1910 4 09-2000 10-2001 182 B9.000
1.9 JTD 105 77 105 1910 4 12-1998 10-2001 182 B4.000
1.9 TD 100 S (182.AF) 74 100 1910 4 03-1996 10-2001 182 A7.000
1.9 TD 75 S (182.AF) 55 75 1910 4 03-1996 10-2001 182 A8.000
2.0 HGT 20V (182.AD) 108 147 1998 5 10-1995 07-1998 182 A1.000
2.0 HGT 20V (182AQ) 113 154 1998 5 07-1998 10-2001 182 B7.000

COUPE (FA/175)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.8 16V 96 131 1747 4 03-1996 08-2000 183 A1.000
2.0 16V 102 139 1995 4 11-1993 08-1996 836 A3.000
2.0 16V Turbo 140 190 1995 4 11-1993 08-1996 175 A1.000
2.0 20V 108 147 1998 5 08-1996 04-1998 182 A1.000
2.0 20V 113 154 1998 5 04-1998 08-2000 182 B3.000
2.0 20V Turbo 162 220 1998 5 08-1996 08-2000 175 A3.000

MAREA (185)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 80 12V 59 80 1370 4 09-1996 182 A3.000
1.6 100 16V 76 103 1581 4 09-1996 182 A4.000
1.6 100 16V Bipower 76 103 1581 4 04-1999 186 A4.000, 185 A3.000
1.8 115 16V 83 113 1747 4 09-1996 182 A2.000
1.9 TD 100 74 100 1910 4 09-1996 182 A7.000
1.9 TD 75 55 75 1910 4 09-1996 182 A8.000
2.0 150 20V 108 147 1998 5 09-1996 04-1999 182 A1.000
2.0 150 20V 110 150 1998 5 01-2001 185 A8.000
2.0 155 20V 113 154 1998 5 04-1999 01-2001 182 B7.000
2.4 JTD 130 96 130 2387 5 04-1999 839 A5.000, 185 A6.000
2.4 TD 125 91 125 2387 5 09-1996 04-1999 185 A2.000

MAREA Weekend (185)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 80 12V 59 80 1370 4 09-1996 182 A3.000
1.6 100 16V 76 103 1581 4 09-1996 182 A4.000
1.8 115 16V 83 113 1747 4 09-1996 182 A2.000
1.9 TD 100 74 100 1910 4 09-1996 182 A7.000
1.9 TD 75 55 75 1910 4 09-1996 182 A8.000
2.0 150 20V 108 147 1998 5 09-1996 04-1999 182 A1.000
2.0 150 20V 110 150 1998 5 01-2001 185 A8.000
2.0 155 20V 113 154 1998 5 04-1999 01-2001 182 B7.000
2.4 JTD 130 96 130 2387 5 04-1999 839 A5.000, 185 A6.000
2.4 TD 125 91 125 2387 5 09-1996 04-1999 185 A2.000

MULTIPLA (186)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.6 68 92 1596 4 05-2004 08-2005 182 B6.000
1.6 74 101 1596 4 03-2001 08-2005 182 B6.000
1.6 100 16V (186AXA1A) 76 103 1581 4 04-1999 182 A4.000
1.9 JTD (186AXE1A) 88 120 1910 4 04-2002 186A9.000
1.9 JTD 105 (186AXB1A) 77 105 1910 4 04-1999 182 B4.000
1.9 JTD 110 81 110 1910 4 03-2001 07-2002 186 A6.000
1.9 JTD 115 85 115 1910 4 07-2002 186 A8.000

PALIO Weekend (178DX)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 (178DX.G1A) 54 73 1242 4 04-1996 02-2001 178 B5.000
1.2 (178DYA1A) 44 60 1242 4 02-2001 188 A4.000
1.6 16V (178DX.D1A) 74 100 1581 4 04-1996 02-2001 178 B3.000
1.6 16V (178DYC1A06) 76 103 1596 4 02-2001 182 B6.000
1.7 TD (178DX.H1A) 51 70 1698 4 04-1996 03-2001 176 A3.000

TEMPRA (159)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. (159.AC) 57 78 1372 4 03-1991 08-1996 159 A2.000
1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 51 69 1372 4 03-1992 08-1996 160 A1.046, 836 A4.000
1.6 63 86 1581 4 03-1990 04-1993 159 A3.000
1.6 i.e. (159.AE) 57 78 1581 4 06-1990 07-1992 159 A3.046
1.6 i.e. (159.AJ) 63 87 1581 4 06-1994 08-1996 159 B9.000
1.6 i.e. (159.AJ) 66 90 1581 4 06-1994 08-1996 159 B9.000
1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 55 75 1581 4 06-1992 08-1996 159 A3.048, 835 C1.000
1.8 i.e. (159.AN) 77 105 1756 4 03-1992 08-1996 159 A4.046
1.8 i.e. (159.AN) 81 110 1756 4 03-1990 08-1996
1.8 i.e. (159.AV) 76 103 1756 4 09-1993 08-1996 835 C2.000
1.8 i.e. (159.AZ) 66 90 1756 4 09-1993 08-1996 835 C4.000
1.8 i.e. (159.BY) 74 101 1756 4 10-1994 08-1996 836 A5.000
1.9 D (159.AG) 48 65 1929 4 07-1991 08-1996 160 A7.000
1.9 TD (159.AQ) 59 80 1929 4 07-1992 08-1996 160 B6.046
1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) 66 90 1929 4 05-1990 08-1996 160 A6.000, 160 D1.000
2.0 i.e. (159.AP) 83 113 1995 4 10-1990 08-1996 159 A6.046

TEMPRA S.W. (159)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. (159.AC) 57 78 1372 4 03-1991 08-1996 159 A2.000
1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 51 69 1372 4 10-1992 08-1996 160 A1.046, 836 A4.000
1.6 63 86 1581 4 12-1990 04-1993 159 A3.000
1.6 i.e. (159.AE) 57 78 1581 4 10-1990 08-1996 159 A3.046, 835 C1.000
1.6 i.e. (159.AJ) 66 90 1581 4 06-1994 08-1996 159 B9.000
1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 55 75 1581 4 10-1992 08-1996 159 A3.048, 835 C1.000
1.8 i.e. (159.AN) 77 105 1756 4 03-1992 12-1993 159 A4.046
1.8 i.e. (159.AN) 81 110 1756 4 03-1990 08-1996
1.8 i.e. (159.AV) 76 103 1756 4 09-1993 08-1996 835 C2.000
1.8 i.e. (159.AZ) 66 90 1756 4 09-1993 08-1996 835 C4.000
1.8 i.e. (159.BY) 74 101 1756 4 10-1994 08-1996 836 A5.000
1.9 D (159.AG) 48 65 1929 4 07-1991 08-1996 160 A7.000
1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU) 66 90 1929 4 07-1991 02-1995 160 A6.000, 160 D1.000
1.9 TD (159.AQ) 59 80 1929 4 03-1992 06-1993 160 B6.046
2.0 i.e. (159.AP) 83 113 1995 4 01-1991 03-1995 159 A6.046
2.0 i.e. 4x4 (159.AP) 83 113 1995 4 03-1992 03-1995 159 A6.046

TIPO (160)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.1 (160.AA) 41 56 1108 4 01-1988 10-1991 160 A3.000
1.4 (160.AC) 52 71 1372 4 07-1987 12-1989 160 A1.000, 160 A1.048
1.4 i.e. 57 78 1372 4 05-1989 04-1995
1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA) 51 70 1372 4 05-1989 04-1995 160 A1.046, 836 A4.000
1.6 (160.AE) 61 83 1581 4 01-1988 10-1991 160 A2.000
1.6 i.e. 66 90 1595 4 02-1988 05-1991 149 C2.046
1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB) 55 75 1581 4 10-1992 04-1995 159 A3.048, 835 C1.000
1.6 i.e. (160.AF) 57 78 1581 4 07-1990 01-1993 159 A3.046
1.7 D (160.AG) 43 58 1697 4 01-1988 10-1994 149 B4.000
1.7 D (160.AG) 45 61 1697 4 01-1988 10-1995
1.8 i.e 71 97 1756 4 03-1993 04-1995 836 A5.000
1.8 i.e. 66 90 1756 4 09-1993 04-1995 835 C4.000
1.8 i.e. 81 110 1756 4 10-1990 06-1993
1.8 i.e. (160.AM) 74 101 1756 4 10-1994 04-1995 159 A4.000
1.8 i.e. (160.AY) 77 105 1756 4 10-1990 06-1993 159 A4.046
1.8 i.e. (160.ED) 76 103 1756 4 04-1993 04-1995 835 C2.000
1.8 i.e.16V Sport 100 136 1756 4 11-1989 06-1992 160 A5.000
1.9 D 48 65 1929 4 07-1991 08-1996 160 A7.000
1.9 TD (160.AW) 59 80 1929 4 03-1992 06-1993 160 B6.046
1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR) 66 90 1929 4 09-1990 04-1995 160 D1.000, 160 A6.000, 160 A6.046
2.0 16V (160.AV) 107 146 1995 4 07-1991 04-1995 160 A8.046
2.0 i.e. (160.AJ) 80 109 1995 4 06-1990 03-1992 159 A5.046
2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ) 83 113 1995 4 03-1990 04-1995 159 A6.046
2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) 102 139 1995 4 03-1993 04-1995 836 A3.000

LANCIA
DEDRA (835)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.6 16V (835EI) 76 103 1581 4 01-1996 07-1999 182 A4.000
1.6 i.e. (835AA) 66 90 1581 4 08-1989 06-1994 835 A1.000
1.6 i.e. (835AB) 57 78 1581 4 08-1989 03-1993 835 A1.046
1.6 i.e. (835AN) 55 75 1581 4 04-1993 07-1999 835 C1.000
1.6 LE (835EB) CAT 66 90 1581 4 07-1994 07-1999 159 B9.000
1.8 16V LE (835FG) 83 113 1747 4 03-1996 07-1999 182 A2.000
1.8 GT 16V (835EH) 96 131 1747 4 03-1996 07-1999 183 A1.000
1.8 i.e. (835AC, 835BC) 80 109 1756 4 09-1989 06-1994 835 A2.000
1.8 i.e. (835AT) 66 90 1756 4 08-1993 07-1999 835 C5.000
1.8 i.e. (835BD, 835AD) 77 105 1756 4 09-1989 07-1999 835 A2.046
1.8 i.e. (835FA) 74 101 1756 4 07-1994 07-1999 836 A5.000
1.9 TDS (835EE, 835EF) 66 90 1929 4 04-1989 07-1999 835 A4.000, 160 D1.000, 835 A4.046
2.0 16V (835ED) 102 139 1995 4 07-1994 07-1999 836 A3.000
2.0 HF Integrale (835AP) 124 169 1995 4 11-1990 07-1994 835 A7.046
2.0 i.e. (835AI) 86 117 1995 4 09-1989 07-1992 835 A5.000
2.0 i.e. (835AL) 83 113 1995 4 09-1989 07-1999 835 A5.046
2.0 i.e. Turbo (835AR) 119 162 1995 4 04-1991 07-1999 835 A8.046
2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO) 121 165 1995 4 05-1990 07-1994 835 A7.000

DEDRA SW (835)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.6 (835EB) 66 90 1581 4 10-1994 07-1999 159 B9.000
1.6 16V (835EI) 76 103 1581 4 01-1996 07-1999 182 A4.000
1.8 16V LE (835FG) 83 113 1747 4 03-1996 07-1999 182 A2.000
1.8 GT 16V (835EH) 96 131 1747 4 03-1996 07-1999 183 A1.000
1.8 i.e. (835FA) 74 101 1756 4 07-1994 07-1999 836 A5.000
1.9 TDS (835EE, 835EF) 66 90 1929 4 07-1994 07-1999 835 A4.000, 160 D1.000
2.0 Integrale (835ED) 102 139 1995 4 07-1994 07-1999 836 A3.000
2.0 16V (835ED) 102 139 1995 4 07-1994 07-1999 836 A3.000

DELTA II (836)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. (836AF, 836AH) 51 69 1372 4 10-1994 08-1999 160 A1.046, 836 A4.000
1.6 i.e. (836AD) 55 75 1581 4 06-1993 08-1999 835 C1.000
1.6 i.e. (836AP) 66 90 1581 4 03-1996 08-1999 182 A6.000
1.6 i.e. 16V (836AO) 76 103 1581 4 01-1996 08-1999 182 A4.000
1.8 i.e. (836AE) 76 103 1756 4 06-1993 08-1999 835 C2.000
1.8 i.e. (836AG, 836AL) 66 90 1756 4 07-1994 08-1999 835 C4.000, 836 C4.000, 836 A6.000
1.8 i.e. 16V (836AQ) 83 113 1747 4 03-1996 08-1999 182 A2.000
1.8 i.e. 16V GT (836AR) 96 131 1747 4 03-1996 08-1999 183 A1.000
2.0 108 147 1995 4 11-1994 04-1998
2.0 16V (836AA, 836CA) 102 139 1995 4 06-1993 08-1999 836 A3.000
inne kody
MGA-5505 , BNE-2925 BNE-2926 MGA-0049 ,69919 ,63231230 VNE-B933 ,63231166 ,200607,200610 ,110872
230341 110874
FIAT 7777948
FIAT 7642982
FIAT 7783497
FIAT 46463792
FIAT 46463794
FIAT 46463796
FIAT 46463795
FIAT 46463793
FIAT 46456096
FIAT 7610120
FIAT 7777585
FIAT 7619437
FIAT 7658106
LANCIA 46424224
LANCIA 46437778
LANCIA 46421626
EAN 4909500247044
Strona zabudowy os tylna
System tłumienia drgań zawieszenia rura pojedyncza
Rodzaj amortyzatorów cisnienie gazu
Sposób mocowania amortyzatora górne oko
Sposób mocowania amortyzatora dolne oko

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 58,00 zł
szt.

Amortyzator przedni lewy (bez ABS) --MATIZ MG2057, 290785 (1389223)

Amortyzator przedni lewy (bez ABS) --MATIZ  MG2057, 290785 (1389223)
Amortyzator przedni lewy (bez ABS) --MATIZ MG2057, 290785 (1389223)
Orginalny amortyzator producent MAXGEAR MG2057
amortyzator przedni lewy (bez ABS) --MATIZ
Strona zabudowy: oś przednia Strona zabudowy: z lewej
Rodzaj amortyzatorów: cisnienie oleju


INNEKODY

SASCHS 290875

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 98,81 zł
szt.

Amortyzator przedni prawy (bez ABS) --MATIZ MG2058 290784 (1389238)

Amortyzator przedni prawy (bez ABS) --MATIZ  MG2058   290784 (1389238)
Amortyzator przedni prawy (bez ABS) --MATIZ MG2058 290784 (1389238)
amortyzator przedni prawy (bez ABS) --MATIZ
Strona zabudowy: oś przednia
Strona zabudowy: z prawej
Rodzaj amortyzatorów: cisnienie oleju

inne kody
290784

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 98,81 zł
szt.

FIAT UNO l Łożysko przód | 2807mg| 800408| VKBA559 (1389615)

FIAT UNO  l Łożysko przód | 2807mg| 800408| VKBA559 (1389615)
FIAT UNO l Łożysko przód | 2807mg| 800408| VKBA559 (1389615)
Orginalne łożysko przód producent MAXGEAR 2807MG
łożysko zestaw P FIAT 127 73-86 128,UNO V,D 19983-2000
Strona zabudowy: oś przednia

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 40,33 zł
szt.

Koło wału korbowego Opel DAEWOO 40050013I 0614526/MG (1390432)

Koło wału korbowego Opel DAEWOO 40050013I 0614526/MG (1390432)
Koło wału korbowego Opel DAEWOO 40050013I 0614526/MG (1390432)
koło wału korbowego OpelAstra/Corsa/Zafira/Vectra 1.2/1.4/1.6 83-
Ilość zębów: 19 Sterowanie silnika: Pasek rozrządu
Grubość [mm]: 20 Grubość [mm]: 23 Średnica wewnętrzna [mm]: 20 Średnica zewnętrzna [mm]: 56

DAEWOO
============
LANOS (KLAT)

1.4

1.5

LANOS sedan (KLAT)
-------------------------------
1.4

1.5

NEXIA (KLETN)
--------------------------
1.5

1.5

1.5

NEXIA sedan (KLETN)
-------------------------------
1.5

1.5

1.5

OPEL
================
ASCONA C hatchback (84_, 89_)

ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_)

ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_)

ASTRA F (56_, 57_)
---------------------------
1.4 i

1.4

1.4 Si

1.4

1.6 i

1.6 Si

ASTRA F kombi (51_, 52_)
-------------------------------
1.4 i

1.4

1.4 Si

1.4

1.6 i

1.6 Si

ASTRA F kabriolet (53_B)
-------------------------------
1.4 Si

1.6 i

ASTRA F CLASSIC kombi
--------------------------------
1.4 i

COMBO (71_)
---------------------------
1.2

1.4

1.4

CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_)
------------------------------------------
1.2 i

1.2 N

1.2 S

1.3

1.3 i

1.3 S

1.4 i

1.4 S

1.4 Si

1.6 GSI

1.6 GSI

1.6 GSI CAT

CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_)
---------------------------------------
1.2 S

1.3

1.3 S

CORSA B (73_, 78_, 79_, F35_)
-------------------------------------
1.2 i

1.4 i

KADETT E hatchback (33_, 34_, 43_, 44_)
------------------------------------------------------
1.3 N

1.3 i CAT

1.3 S

1.4 i

1.4 S

1.6 i CAT

1.6 S

KADETT E (39_, 49_)
----------------------------------
1.3 N

1.3 i CAT

1.3 S

1.4 i

1.4 S

1.6 i

1.6 i CAT

1.6 S

KADETT E kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
---------------------------------------------
1.3 N

1.3 i CAT

1.3 S

1.4 i

1.4 S

1.6 i

1.6 i CAT

1.6

KADETT E kabriolet (43B_)
-------------------------------------
1.3 S

1.4 i

1.6 i

1.6 i CAT

1.6 i

KADETT E nadwozie pełne (37_, 47_)
------------------------------------------
1.3 N

KADETT E Combo (38_, 48_)
-------------------------------------
1.6 i

VECTRA A hatchback (88_, 89_)
-----------------------------------------
1.4 S

1.6 i

1.6 i CAT

1.6 S

VECTRA A (86_, 87_)
--------------------------
1.4 S

1.6 i

1.6 i

1.6 i CAT

1.6

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 35,29 zł
szt.

Łożysko zestaw T RENAULT CX102 # 702426#VKBA976#2727MG (1391450)

Łożysko zestaw T RENAULT   CX102 # 702426#VKBA976#2727MG (1391450)
Łożysko zestaw T RENAULT CX102 # 702426#VKBA976#2727MG (1391450)
łożysko zestaw TYŁ BEBNY RENAULT EXPRESS zamiennik SKF 976
86-93,LAGUNA bęben 203mm pojazdy bez ABS i z ABSTyp układu hamulcowego: Hamulce bębnowe
Strona zabudowy: oś tylna
Średnica wewnętrzna [mm]: 25
Średnica zewnętrzna [mm]: 55
Szerokość [mm]: 43

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 58,47 zł
szt.

NAPINACZ PASKA ROZRZĄDU 90499401#VKM15121 (1391536)

NAPINACZ PASKA ROZRZĄDU 90499401#VKM15121 (1391536)
NAPINACZ PASKA ROZRZĄDU 90499401#VKM15121 (1391536)
Orginalny napinacz producent GM DAEWOO
0636734 rolka napinacza OPEL 1,2-1,6 OHC 87-(do paska 111 zębów)
================================================
Kod silnika: C 16 NZ
Kod silnika: C 16 NZR
==============================
Daewoo Espero ( r.) 1,5 75KM
Daewoo Lanos ( r.) 1,4 75KM
Daewoo Lanos ( r.) 1,5 86KM
Daewoo Nexia ( r.) 1,5 75KM
Daewoo Nexia ( r.) 1,5 60KM
Daewoo Nexia ( r.) 1,5 71KM
Opel Astra F ( 56, 57) (1991 -> r.) 1,4 75KM
Opel Astra F ( 56, 57) (1991 -> r.) 1,4 i 60KM
Opel Astra F ( 56, 57) (1991 -> r.) 1,4 Si 101KM
Opel Astra F ( 56, 57) (1991 -> r.) 1,6 i 71KM
Opel Astra F ( 56, 57) (1991 -> r.) 1,6 i 75KM
Opel Astra F ( 56, 57) (1991 -> r.) 1,6 75KM
Opel Astra F ( 56, 57) (1991 -> r.) 1,4 Si 82KM
Opel Astra G (F69) (1998 -> r.) 1,6 75KM
Opel Astra G (F69) (1998 -> r.) 1,6 85KM
Opel Combo (1994 - 2001 r.) 1,2 45KM
Opel Combo (1994 - 2001 r.) 1,4 82KM
Opel Combo (1994 - 2001 r.) 1,4 60KM
Opel Corsa A (TR) (1982 - 1993 r.) 1,2 i 45KM
Opel Corsa A (TR) (1982 - 1993 r.) 1,4 i 60KM
Opel Corsa A (TR) (1982 - 1993 r.) 1,4 S 73KM
Opel Corsa A Hatchback (1982 - 1993 r.) 1,2 45KM
Opel Corsa A Hatchback (1982 - 1993 r.) 1,2 i 45KM
Opel Corsa A Hatchback (1982 - 1993 r.) 1,4 i 60KM
Opel Corsa A Hatchback (1982 - 1993 r.) 1,4 Si 82KM
Opel Corsa A Hatchback (1982 - 1993 r.) 1,6 GSI 75KM
Opel Corsa A Hatchback (1982 - 1993 r.) 1,6 GSI 98KM
Opel Corsa A Hatchback (1982 - 1993 r.) 1,6 GSI 101KM
Opel Corsa B (1993 - 2000 r.) 1,2 i 45KM
Opel Corsa B (1993 - 2000 r.) 1,4 i 60KM
Opel Corsa B (1993 - 2000 r.) 1,4 Si 82KM
Opel Meriva (2003 -> r.) 1,6 88KM
Opel Vectra A (1988 - 1995 r.) 1,4 S 75KM
Opel Vectra A (1988 - 1995 r.) 1,6 82KM
Opel Vectra A (1988 - 1995 r.) 1,6 i 71KM
Opel Vectra A (1988 - 1995 r.) 1,6 i CAT 75KM
Opel Vectra B (1995 - 2002 r.) 1,6 i 75KM

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 46,37 zł
szt.

RENUALT LAGUNA GRANDTOUR l PIASTA TYŁ l MG l 1995-2001l VKBA3464l 2551mg (1393322)

RENUALT  LAGUNA GRANDTOUR l PIASTA TYŁ l MG l 1995-2001l VKBA3464l 2551mg (1393322)
RENUALT LAGUNA GRANDTOUR l PIASTA TYŁ l MG l 1995-2001l VKBA3464l 2551mg (1393322)
Orginalna piasta producenyt MAXGER 2551MG FELGA 5 OTWORÓW
SKF łożysko (zestaw) T RENAULT LAGUNA(K56D,K56M,K56R,K565,K569) 7/95-Typ modelu: K56D Strona zabudowy: oś tylna do roku prod.: 1997.01 Typ modelu: K56M

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 302,46 zł
szt.

RENUALT MASTER | ŁOŻYSKO TYŁ 1998->| VKBA3614|702846 (1393332)

RENUALT MASTER  | ŁOŻYSKO TYŁ 1998->|  VKBA3614|702846 (1393332)
RENUALT MASTER | ŁOŻYSKO TYŁ 1998->| VKBA3614|702846 (1393332)
łożysko koła (zestaw) T Renault Master
Opel Movano (felga 16) 98-03 Średnica koła [cale]: 16
Strona zabudowy: oś tylna

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 139,13 zł
szt.

RENUALT MASTER | ŁOŻYSKO PRZÓD 1998->| VKBA3613|701860| 2564MG| (1393331)

RENUALT MASTER  | ŁOŻYSKO PRZÓD 1998->|  VKBA3613|701860| 2564MG| (1393331)
RENUALT MASTER | ŁOŻYSKO PRZÓD 1998->| VKBA3613|701860| 2564MG| (1393331)
łożysko koła (zestaw) P Renault Master II
Opel Movano 98-03
===========================================
Średnica koła [cale]: 16 Strona zabudowy: oś przednia
Średnica koła [cale]: 15 od numeru podwozia: B000011 Kod silnika: F9Q-770
Strona zabudowy: oś przednia

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 120,98 zł
szt.

RENUALT MASTER | ŁOŻYSKO TYŁ 1998->| VKBA3501|2565MG | 713630810 (1393334)

RENUALT MASTER | ŁOŻYSKO TYŁ 1998->|  VKBA3501|2565MG | 713630810 (1393334)
RENUALT MASTER | ŁOŻYSKO TYŁ 1998->| VKBA3501|2565MG | 713630810 (1393334)
FAG łożysko (zestaw) T Renault Master II
Opel/Vauxhall Movano [felga15] 98-03
====================================================
Średnica koła [cale]: 15 Strona zabudowy: oś tylna

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 133,09 zł
szt.

Rolka prowadząca paska rozrządu vkm25152,55312MG (1393421)

Rolka prowadząca paska rozrządu vkm25152,55312MG (1393421)
Rolka prowadząca paska rozrządu vkm25152,55312MG (1393421)
5636426/416 rolka prowadząca OPEL 1,6-16V
od numeru silnika: 02 HL5118 od numeru silnika: 20 041691
od roku 2003.03 do 2004.12
-----------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 35,29 zł
szt.

Rolka prowadząca paska rozrządu vkm25312,55333MG (1393423)

Rolka prowadząca paska rozrządu vkm25312,55333MG (1393423)
Rolka prowadząca paska rozrządu vkm25312,55333MG (1393423)
5636426/416 rolka prowadząca OPEL 1,6 1.8 -16V
od numeru silnika: 02 HL5118 od numeru silnika: 20 041691
od roku 2003.03 do 2004.12
-----------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 60,49 zł
szt.

OPEL ASTRA ABS | Piasta | 1991-2001 | TYŁ 3409|202142|MG2323 (1391641)

OPEL ASTRA ABS | Piasta  | 1991-2001 | TYŁ  3409|202142|MG2323 (1391641)
OPEL ASTRA ABS | Piasta | 1991-2001 | TYŁ 3409|202142|MG2323 (1391641)
OPEL:Astra z ABS 92-;98
OPEL:VECTRA B 96-98 ;
Opel Vectra A prod. od 93 do 95
Opel Vektra B prod. od 96 do 00
Opel Astra Classic
Opel Astra G oprócz 2.0 DTH, 2.0XEV, 2,0XER
piasta kola 4 szpilki obrecz koła 14" Z ABS

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 186,52 zł
szt.

OPEL MOVANO | ŁOŻYSKO TYŁ 1998->| VKBA3501|2565MG | 713630810 (1391647)

OPEL MOVANO  | ŁOŻYSKO TYŁ 1998->|  VKBA3501|2565MG | 713630810 (1391647)
OPEL MOVANO | ŁOŻYSKO TYŁ 1998->| VKBA3501|2565MG | 713630810 (1391647)
FAG łożysko (zestaw) T Renault Master II
Opel/Vauxhall Movano [felga15] 98-03
====================================================
Średnica koła [cale]: 15 Strona zabudowy: oś tylna

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 133,09 zł
szt.

POMPA WSPOMAGANIA MGP1005 | JPR232 AUDI SEAT VW (1392752)

POMPA WSPOMAGANIA MGP1005 | JPR232 AUDI SEAT VW (1392752)
POMPA WSPOMAGANIA MGP1005 | JPR232 AUDI SEAT VW (1392752)
Orginalna pompa wspomagania producent MAXGEAR MGP1005
Pompa wspomagania ukł. kier. AUDI A3 (8L1)1996.01-2000.08
Tryb pracy: hydrauliczny Profil piasty: VW 3 loch od numeru podwozia: 8L-W-105374
AUDI
A3 (8L1)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.6 74 101 1595 4 09-1996 08-2000 AEH, AKL, APF
1.6 75 102 1595 4 08-2000 AVU, BFQ
1.8 92 125 1781 4 09-1996 AGN, APG
1.8 quattro 92 125 1781 4 08-1998 AGN
1.8 T 110 150 1781 4 12-1996 AGU, AQA, ARZ, AUM
1.8 T 132 180 1781 4 12-1998 AJQ, APP, ARY, AUQ
1.8 T quattro 110 150 1781 4 12-1996 AGU, AQA, ARX
1.8 T quattro 132 180 1781 4 10-1998 AJQ, ARY

SEAT
LEON (1M1)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 16V 55 75 1390 4 11-1999 APE, AHW, AXP, BCA
1.6 74 100 1595 4 11-1999 AKL, AEH
1.6 16 V 77 105 1598 4 09-2000 AUS, AZD, BCB
1.8 20V 92 125 1781 4 11-1999 AGN, APG
1.8 20V T 132 180 1781 4 11-1999 APP, AUQ
1.8 T Cupra R 154 209 1781 4 02-2002 AMK
1.8 T Cupra R 165 225 1781 4 07-2003 BAM

TOLEDO II (1M2)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 16V 55 75 1390 4 07-1999 05-2006 AHW, AXP
1.6 74 100 1595 4 04-1999 09-2000 AEH, AKL
1.6 16V 77 105 1598 4 09-2000 05-2006 AUS, AZD
1.8 20V 92 125 1781 4 04-1999 05-2006 AGN, APG
1.8 20VT 132 180 1781 4 05-2001 05-2006 AUQ

SKODA
OCTAVIA (1U2)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 16V 55 75 1390 4 09-2000 AXP, BCA
1.6 55 75 1598 4 09-1996 09-2000 AEE
1.6 74 101 1595 4 02-1997 AEH, AKL
1.6 75 102 1595 4 11-2000 AVU, BFQ
1.8 92 125 1781 4 09-1996 AGN
1.8 T 110 150 1781 4 08-1997 ARZ, AGU, ARX, AUM
1.8 T 4x4 110 150 1781 4 05-2001 AGU, AUM, ARX
2.0 85 116 1984 4 04-1999 AQY, APK, AZH, AEG
RS 1.8 T 132 180 1781 4 05-2001 AUQ

OCTAVIA Combi (1U5)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 16V 55 75 1390 4 08-2000 AXP, BCA
1.6 55 75 1598 4 07-1998 AEE
1.6 74 101 1595 4 07-1998 AEH, AKL
1.6 75 102 1595 4 09-2000 AVU, BFQ
1.8 20V 92 125 1781 4 07-1998 AGN
1.8 T 110 150 1781 4 07-1998 AGU, ARZ, ARX, AUM
1.8 T 4x4 110 150 1781 4 05-2001 ARX, AGU, AUM
2.0 85 116 1984 4 04-1999 APK, AQY, AZH, AEG, AZJ
2.0 4x4 85 116 1984 4 05-2001 AEG, AQY, AZH, AZJ

VW
BORA (1J2)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 16V 55 75 1390 4 03-2000 05-2005 AHW, AKQ, APE, AXP, BCA
1.6 74 101 1595 4 10-1998 05-2005 AEH, APF
1.6 75 102 1595 4 08-2000 05-2005 AVU, BFQ, BJH
1.6 FSI 81 110 1598 4 01-2002 05-2005 BAD
1.8 92 125 1781 4 10-1998 05-2005 AGN, BAF
1.8 T 110 150 1781 4 05-2000 05-2005 AGU, ARX, AUM, BAE
1.8 T 132 180 1781 4 03-2002 05-2005 AUQ
2.0 85 115 1984 4 10-1998 05-2005 APK, AQY, AZG, AZH, AZJ
2.0 4motion 85 115 1984 4 04-2000 05-2005 AZH, AZJ

BORA kombi (1J6)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 16V 55 75 1390 4 09-2001 05-2005 BCA, AHW, AXP
1.6 74 100 1595 4 05-1999 05-2005 AEH, APF
1.6 75 102 1595 4 08-2000 05-2005 AVU, BFQ
1.6 FSI 81 110 1598 4 01-2002 05-2005 BAD
1.8 4motion 92 125 1781 4 05-1999 05-2005 AGN
1.8 T 110 150 1781 4 05-2000 05-2005 AGU, ARX, AUM
1.8 T 132 180 1781 4 05-2002 05-2005 AUQ
2.0 85 115 1984 4 05-1999 05-2005 AQY, APK, AZH, AZJ
2.0 4motion 85 115 1984 4 04-2000 05-2005 AZH, AZJ

GOLF IV (1J1)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 16V 55 75 1390 4 08-1997 06-2005 AHW, AKQ, AXP, APE, BCA
1.6 74 100 1595 4 08-1997 02-2000 AEH, AKL, APF
1.6 75 102 1595 4 08-2000 06-2005 AVU, BFQ, BJH
1.6 FSI 81 110 1598 4 01-2002 06-2005 BAD
1.8 92 125 1781 4 08-1997 06-2005 AGN, BAF
1.8 4motion 92 125 1781 4 05-1998 06-2005 AGN
1.8 T 110 150 1781 4 08-1997 06-2005 AGU, AUM, ARZ
1.8 T GTI 132 180 1781 4 08-2001 06-2005 AUQ
2.0 85 115 1984 4 07-1998 06-2005 APK, AQY, AZJ, AZG
2.0 4motion 85 115 1984 4 10-2000 06-2005 AZH, AZJ

GOLF IV Variant (1J5)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 16V 55 75 1390 4 05-1999 AHW, AKQ, AXP, APE, BCA
1.6 74 101 1595 4 05-1999 02-2000 AEH, AKL, APF
1.6 75 102 1595 4 08-2000 AVU
1.6 FSI 81 110 1598 4 01-2002 BAD
1.8 4motion 92 125 1781 4 05-1999 AGN
2.0 85 115 1984 4 05-1999 APK, AQY, AZJ
2.0 Bi-Fuel 85 116 1984 4 02-2002 BEH

NEW BEETLE (9C1, 1C1)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 55 75 1390 4 11-2001 BCA
1.6 74 100 1595 4 10-1999 09-2000 AWH
1.6 75 102 1595 4 09-2000 AYD
1.8 T 110 150 1781 4 10-1999 APH, AVC, AWU, AWV
2.0 85 115 1984 4 01-1998 AQY, AEG, AVH

NEW BEETLE kabriolet (1Y7)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 55 75 1390 4 01-2003 BCA
1.6 75 102 1595 4 01-2003 BFS
1.8 T 110 150 1781 4 01-2004 AWU
2.0 85 115 1984 4 01-2003 AZJ
Inne kody
DSP015 DELCO REMY
25002 LEMFÖRDER
28584 LEMFÖRDER
TSP154H TTV
TSP154J TTV
1J0422154H VAG
1J0422154HX VAG
1J0422154J VAG
1J0422154JX VAG
7690955103 ZF LENKSYSTEME
7690955103-40 ZF LENKSYSTEME
7690955105 ZF LENKSYSTEME
7690955105-40 ZF LENKSYSTEME
2858401 ZF PARTS
2858501 ZF PARTS

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 352,87 zł
szt.

Pompa wspomagania ukł. kier. AUDI A4 (8D2, B5) MGP1001 | JPR261 (1392755)

Pompa wspomagania ukł. kier. AUDI A4 (8D2, B5) MGP1001 | JPR261 (1392755)
Pompa wspomagania ukł. kier. AUDI A4 (8D2, B5) MGP1001 | JPR261 (1392755)
Orginalna pompa wspomagania producent MAXGEAR 1001
Pompa wspomagania ukł. kier. AUDI A4 (8D2, B5)1997.03-1997.12
Profil piasty: dreieckig 3 loch dla numeru OE: 8D0145156K Kod silnika: ADP, AHL
AUDI
A4 (8D2, B5)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.6 74 100 1595 4 01-1995 07-2000 ADP, AHL, ANA, ARM
1.8 85 115 1781 4 04-1995 11-2000 AFY
1.8 92 125 1781 4 01-1995 11-2000 ADR, APT, ARG, AVV
1.8 quattro 92 125 1781 4 01-1995 11-2000 ADR, APT, ARG
1.8 T 110 150 1781 4 01-1995 11-2000 AEB, ARK, APU, ANB, AWT
1.8 T 132 180 1781 4 12-1997 11-2000 AJL
1.8 T quattro 110 150 1781 4 01-1995 11-2000 AEB, ANB, APU, ARK, AWT
1.8 T quattro 132 180 1781 4 12-1997 11-2000 AJL
1.9 TDI 55 75 1896 4 12-1995 11-2000 AFF
1.9 TDI 66 90 1896 4 01-1995 11-2000 1Z, AHU, AHH
1.9 TDI 81 110 1896 4 10-1995 11-2000 AVG, AFN

A4 Avant (8D5, B5)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.6 74 100 1595 4 03-1996 07-2000 ADP, AHL, ANA, ARM
1.8 85 115 1781 4 07-1995 09-2001 AFY
1.8 92 125 1781 4 02-1996 09-2001 ADR, APT, ARG, AVV
1.8 quattro 92 125 1781 4 01-1996 09-2001 ADR, APT, ARG
1.8 T 110 150 1781 4 03-1996 09-2001 AEB, ANB, APU, ARK, AWT
1.8 T 132 180 1781 4 12-1997 09-2001 AJL
1.8 T quattro 110 150 1781 4 01-1996 09-2001 AEB, ANB, APU, ARK, AWT
1.8 T quattro 132 180 1781 4 12-1997 09-2001 AJL
1.9 TDI 55 75 1896 4 03-1996 09-2001 AFF
1.9 TDI 66 90 1896 4 02-1996 09-2001 1Z, AHU, AHH
1.9 TDI 81 110 1896 4 02-1996 09-2001 AFN, AVG

VW
PASSAT (3B2)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.6 74 101 1595 4 10-1996 11-2000 AHL, ANA, ARM
1.8 92 125 1781 4 10-1996 11-2000 ADR, APT, ARG
1.8 Syncro/4motion 92 125 1781 4 10-1996 11-2000 ADR, APT, ARG
1.8 T 110 150 1781 4 10-1996 11-2000 AEB, ANB, APU

PASSAT Variant (3B5)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.6 74 101 1595 4 06-1997 11-2000 AHL, ANA, ARM
1.8 85 115 1781 4 06-1997 11-2000 AFY
1.8 92 125 1781 4 06-1997 11-2000 ADR, APT, ARG
1.8 Syncro/4motion 92 125 1781 4 06-1997 11-2000 ADR, APT, ARG
1.8 T 110 150 1781 4 06-1997 11-2000 AEB, ANB, APU

SANTANA
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.8 63 86 1781 4 01-1995
1.8 i 72 98 1781 4 01-1995 AFE
Inne kody
DSP5235 DELCO REMY
53742 SPIDAN
TSP5102 TTV
TSP5235 TTV
8D0145156K VAG
8D0145156KX VAG
8D0145156L VAG
8D0145156Q VAG
7681955235 ZF LENKSYSTEME
7690955102 ZF LENKSYSTEME
7690955104-40 ZF LENKSYSTEME
7690955235 ZF LENKSYSTEME
7691955185-40 ZF LENKSYSTEME
7691955235-40 ZF LENKSYSTEME
2846001 ZF PARTS
2846201 ZF PARTS
2859801 ZF PARTS

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 403,28 zł
szt.

Pompa wspomagania ukł. kier. SKODA SEAT VW MGP1002 | JPR191 (1392763)

Pompa wspomagania ukł. kier. SKODA SEAT VW MGP1002 | JPR191 (1392763)
Pompa wspomagania ukł. kier. SKODA SEAT VW MGP1002 | JPR191 (1392763)
Orginalna pompa wspomagania producent MXAGEAR MGP1002
Pompa wspomagania ukł. kier. SKODA FELICIA I (6U1)SEAT ALHAMBRA VW GOLF PASSAT POLO
Kształt adaptera: trójkątny Odstęp adaptera od pompy [mm]: 32
Średnica przyłącza kolektora ssącego [mm]: 16 Średnica przyłącza przewódu cisnieniowego [mm]: 16

SEAT
ALHAMBRA (7V8, 7V9)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.9 TDI 66 90 1896 4 04-1996 1Z, AHU, ANU
1.9 TDI 81 110 1896 4 08-1996 06-2000 AFN
2.0 i 85 115 1984 4 04-1996 ADY, ATM

CORDOBA (6K2/C2)
SKODA
FELICIA I (6U1)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.9 D 47 64 1896 4 10-1995 03-1998 AEF

FELICIA I Fun (797)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.9 D 47 64 1896 4 06-1997 AEF

FELICIA I kombi (6U5)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.9 D 47 64 1896 4 10-1995 03-1998 AEF

FELICIA II (6U1)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.9 D 47 64 1896 4 01-1998 06-2001 AEF

FELICIA II kombi (6U5)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.9 D 47 64 1896 4 01-1998 06-2001 AEF

VW
CORRADO (53I)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.9 VR6 140 190 2861 6 08-1991 12-1995 ABV

GOLF III (1H1)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 40 55 1390 4 11-1991 08-1997 AEX, ABD
1.4 44 60 1390 4 10-1991 08-1997 ABD, AEX
1.6 55 75 1598 4 09-1992 08-1997 ABU, AEA, AEE
1.6 74 101 1595 4 07-1995 08-1997 AEK, AFT, AKS

GOLF III Cabriolet (1E7)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.6 74 101 1595 4 10-1994 05-1998 AEK, AFT, AKS

GOLF III Variant (1H5)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 40 55 1390 4 07-1993 04-1999 ABD
1.4 44 60 1390 4 07-1993 04-1999 ABD, AEX, APQ
1.6 55 75 1598 4 07-1993 12-1997 ABU, AEA, AEE
1.6 74 101 1595 4 07-1994 04-1999 AEK, AFT, AKS

GOLF IV (1J1)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 16V 55 75 1390 4 08-1997 06-2005 AHW, AKQ, AXP, APE, BCA
1.6 74 100 1595 4 08-1997 02-2000 AEH, AKL, APF
1.9 SDI 50 68 1896 4 08-1997 06-2005 AGP, AQM
1.9 TDI 66 90 1896 4 10-1997 05-2004 AGR, ALH
1.9 TDI 81 110 1896 4 08-1997 05-2004 AHF, ASV
1.9 TDI 85 115 1896 4 12-1998 06-2001 AJM, AUY
1.9 TDI 4motion 66 90 1896 4 07-1998 04-2002 AGR, ALH
2.3 V5 110 150 2324 5 08-1997 10-2000 AGZ
2.3 V5 4motion 110 150 2324 5 12-1998 10-2000 AGZ
2.8 V6 4motion 150 204 2792 6 03-1999 06-2005 AQP, AUE, BDE

GOLF IV Variant (1J5)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.9 SDI 50 68 1896 4 05-1999 AGP, AQM
1.9 TDI 66 90 1896 4 05-1999 05-2006 AGR, ALH
1.9 TDI 81 110 1896 4 05-1999 06-2001 AHF, ASV
1.9 TDI 4motion 66 90 1896 4 05-1999 04-2002 AGR, ALH
1.9 TDI 4motion 85 115 1896 4 05-1999 06-2001 AJM
2.3 V5 110 150 2324 5 05-1999 AGZ
2.3 V5 4motion 110 150 2324 5 05-1999 AGZ

PASSAT (3A2, 35I)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.8 VR6 128 174 2792 6 06-1991 08-1996 AAA

PASSAT Variant (3A5, 35I)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.8 VR6 128 174 2792 6 06-1991 05-1997 AAA
2.9 VR6 Syncro 135 184 2861 6 01-1994 05-1997 ABV

POLO (6N1)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
64 1.9 D 47 64 1896 4 10-1994 10-1999 AEF

POLO CLASSIC (6KV2)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
110 1.9 TDI 81 110 1896 4 06-1998 09-2001 AFN, ASV
64 1.9 SDI 47 64 1896 4 12-1995 08-1999 AEY, 1Y
90 1.9 TDI 66 90 1896 4 09-1996 09-2001 AHU, ALE, ALH, AGR

POLO nadwozie pełne (6NF)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.9 D 47 64 1896 4 10-1994 12-1999 AEF

POLO Variant (6KV5)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.9 TDI 66 90 1896 4 05-1997 09-2001 AHU, ALE, AGR, ALH
1.9 TDI 81 110 1896 4 06-1998 09-2001 AFN, ASV

VENTO (1H2)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 40 55 1390 4 11-1991 09-1998 ABD, AEX
1.4 44 60 1390 4 11-1991 09-1998 ABD, AEX
1.6 55 75 1598 4 09-1992 09-1998 ABU, AEA, AEE
1.6 74 101 1595 4 10-1994 09-1998 AEK, AFT
Inne kody
DSP5213 DELCO REMY
17665 LEMFÖRDER
27830 MAPCO
QSRPA23 QUINTON HAZELL
DSP816 REMY
53629 SPIDAN
1H0422155E VAG
535145157 VAG
6N0145154A VAG
6N0145157 VAG
6N0145157X VAG
7691955114 ZF LENKSYSTEME
7691955117 ZF LENKSYSTEME
7691955211 ZF LENKSYSTEME
7691955213 ZF LENKSYSTEME
7691955213-40 ZF LENKSYSTEME
2859401 ZF PARTS

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 403,28 zł
szt.

Przegub zewn.(kpl) FIAT CINQUECENTO ,SEICENTO 251410mg (1392795)

Przegub zewn.(kpl) FIAT CINQUECENTO ,SEICENTO 251410mg (1392795)
Przegub zewn.(kpl) FIAT CINQUECENTO ,SEICENTO 251410mg (1392795)
Przegub zewn.(kpl) FIAT CINQUECENTO 0.7 91-, 0.994-, SEICENTO 0,9/1.1 98-;
Zz:22;Zw:20;Ou:46;Oz:70
Zewn. uzębienie, od strony koła: 22 Wewnętrzne uzębienie, od strony koła: 20
Średnica pierścieńia uszczelniającego [mm]: 46 Średnica zewnętrzna [mm]: 70 Strona zabudowy: od strony koła
FIAT
CINQUECENTO (170)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
0.7 (170AA) 23 31 704 2 12-1991 01-1996 170 A.000
0.7 i (170AD) 22 30 704 2 07-1994 01-1998 170 A.046
0.9 (170AB) 30 41 903 4 07-1991 12-1993 170 A1.000
0.9 i.e. S (170AF, 170CF) 29 40 899 4 07-1991 07-1999 1170 A1.046, 1170 A1.000
1.1 Sporting (170AH) 40 54 1108 4 10-1994 01-1998 176 B2.000

SEICENTO (187)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
0.9 (187AXA, 187AXA1A) 29 39 899 4 01-1998 1170 A1.046
1.1 (187AXB, 187AXB1A) 40 54 1108 4 01-1998 176 B2.000, 187 A1.000

SEICENTO Van (187)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
0.9 (187AXA) 29 39 899 4 01-1998 1170 A1.046
1.1 (187CXB/C) 40 54 1108 4 01-1998 176 B2.000
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Inne kody

606-067 CIFAM

76472452A FIAT

15-0067 METELLI

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 64,53 zł
szt.

SKODA FELICIA | Piasta - Łożyska | SKF | 1994-2001 | PRZÓD VKBA3441 | CX068|OPT801543|4802MG (1393702)

SKODA FELICIA | Piasta - Łożyska | SKF | 1994-2001 | PRZÓD VKBA3441 | CX068|OPT801543|4802MG (1393702)
SKODA FELICIA | Piasta - Łożyska | SKF | 1994-2001 | PRZÓD VKBA3441 | CX068|OPT801543|4802MG (1393702)
Orginalna piasta producent MAXGER
łożysko (zestaw) P Skoda Favorit, Felicia -Volkswagen Caddy II (1.6,1.9D pickup) 93-01
Strona zabudowy: oś przednia

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 42,35 zł
szt.

VW LT28-46 | ŁOŻYSKO TYŁ | SKFl1996-> VKBA3475 | 2447MG (1394642)

VW LT28-46 |  ŁOŻYSKO TYŁ | SKFl1996-> VKBA3475 | 2447MG (1394642)
VW LT28-46 | ŁOŻYSKO TYŁ | SKFl1996-> VKBA3475 | 2447MG (1394642)
Orginalny zestaw producent MAXGEAR2447MG
SKF Łożysko zestaw T SPRINTER 408-414 (4t.koła -bliźniaki), Volkswagen LT 28-46 II 96-02Typ modelu: LT 46
Strona zabudowy: oś tylna

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 85,69 zł
szt.

ŁOZYSKO PIASTY PRZOD OPEL CORSA CX516#VKBA3600#713644080 (1391057)

ŁOZYSKO PIASTY PRZOD  OPEL CORSA  CX516#VKBA3600#713644080 (1391057)
ŁOZYSKO PIASTY PRZOD OPEL CORSA CX516#VKBA3600#713644080 (1391057)
Łożysko piasty przód OPEL:Corsa C 00-; WSZYSTKIE MODELE

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 65,53 zł
szt.

VOLVO V70 piasta przód od 1998 VKBA3526 (1394637)

VOLVO V70 piasta przód od 1998 VKBA3526 (1394637)
VOLVO V70 piasta przód od 1998 VKBA3526 (1394637)
Orginalna piasta producent MAXGEAR

--------------------------------------------------------------------------------
SKF łożysko (zestaw) P Volvo C70/S70/V70 98-01 od roku prod.: 1998.07 Strona zabudowy: oś przednia
VOLVO
C70 coupe
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.0 132 180 1984 5 03-1997 09-2002 B 5204 T2
2.0 T 120 163 1984 5 03-2000 09-2002
2.0 T 166 226 1984 5 03-1997 09-2002 B 5204 T3
2.3 T-5 176 240 2319 5 03-1997 09-2002 B 5234 T3
2.5 121 165 2435 5 03-1999 09-2002
2.5 125 170 2435 5 11-1999 09-2002 B 5254 S, B 5244 S
2.5 T 142 193 2435 5 03-1997 09-2002 B 5254 T, B 5244 T

C70 kabriolet
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.0 132 180 1984 5 03-1998 10-2005 B 5204 T2
2.0 T 120 163 1984 5 03-2000 10-2005 B 5204 T4
2.0 T 166 226 1984 5 03-1998 10-2005 B 5204 T3
2.3 T-5 176 239 2319 5 03-1998 10-2005 B 5234 T3
2.5 125 170 2435 5 06-1998 10-2005 B 5254 S
2.5 T 142 193 2435 5 03-1998 10-2005 B 5254 T, B 5244 T

S70 (P80_)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.0 93 126 1984 5 01-1997 11-2000 B 5202 S
2.0 105 143 1984 5 01-1997 11-2000 B 5204 F
2.0 132 180 1984 5 01-1997 11-2000 B 5204 T2
2.0 Turbo 155 210 1984 5 01-1997 11-2000 B 5204 T
2.0 Turbo 166 226 1984 5 01-1997 11-2000 B 5204 T3
2.3 T-5 176 239 2319 5 01-1997 11-2000 B 5234 T3
2.3 Turbo 184 250 2319 5 01-1997 11-2000 B 5234 FT+
2.4 103 140 2435 5 08-1999 11-2000 B 5244 S2, B 5244 SG
2.4 125 170 2435 5 01-1997 11-2000 B 5254 S
2.4 Turbo 142 193 2435 5 01-1997 11-2000 B 5254 T, B 5244 T
2.5 106 144 2435 5 01-1997 11-2000 B 5252 S
2.5 121 165 2435 5 06-1998 11-2000
2.5 Bifuel 103 140 2435 5 07-1999 11-2000 B 5244 SG
2.5 Bifuel 106 144 2435 5 10-1998 11-2000 GB 5252 S
2.5 TDI 103 140 2461 5 01-1997 11-2000 D 5252 T

V70 I kombi (P80_)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.0 93 126 1984 5 01-1997 03-2000 B 5202 S
2.0 105 143 1984 5 01-1997 03-2000
2.0 132 180 1984 5 01-1997 03-2000 B 5204 T2
2.0 Turbo 155 211 1984 5 01-1997 03-2000 B 5204 T
2.0 Turbo 166 226 1984 5 01-1997 03-2000 B 5204 T3
2.0 Turbo AWD 166 226 1984 5 01-1997 03-2000 B 5204 T3
2.3 T AWD 184 250 2319 5 04-1997 03-2000 B 5234 FT+
2.3 T-5 176 239 2319 5 01-1997 03-2000 B 5234 T3
2.3 T-5 AWD 176 239 2319 5 01-1997 03-2000 B 5234 T3
2.3 Turbo 184 250 2319 5 01-1997 03-2000 B 5234 FT+
2.4 103 140 2435 5 08-1999 05-2000 B 5244 S2, B 5244 SG2
2.4 125 170 2435 5 01-1997 05-2000 B 5254 S
2.4 Bifuel 103 140 2435 5 08-1999 03-2000 B 5244 SG
2.4 Turbo 142 193 2435 5 01-1997 03-2000 B 5254 T, B 5244 T
2.5 106 144 2435 5 01-1997 03-2000 B 5252 S
2.5 121 165 2435 5 06-1998 03-2000
2.5 AWD 195 265 2435 5 03-1999 03-2000
2.5 Bifuel 106 144 2435 5 10-1998 08-1999 GB 5252 S
2.5 TDI 103 140 2461 5 01-1997 05-2000 D 5252 T
2.5 Turbo AWD 142 193 2435 5 01-1997 05-2000 B 5254 T, B 5244 T

V70 II kombi (P80_)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
2.3 T5 184 250 2319 5 03-2000 B 5234 T3, B 5234 T4
2.4 103 140 2435 5 03-2000 B 5244 S2
2.4 125 170 2435 5 03-2000 B 5244 S
2.4 T 147 200 2435 5 03-2000 B 5244 T3
2.5 TDI 103 140 2461 5 03-2000 D 5252 T

--------------------------------------------------------------------------------

Nazwa Wartość
EAN 4040074454787
Strona zabudowy os przednia
Wał napędowy bez pierscienia ABS

Ilosć otworów 5
Wysokosć [mm] 82
żrednica zewnętrzna [mm] 136
Srednica wewnętrzna [mm] 28
VOLVO 272456

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 272,21 zł
szt.

ŁOZYSKO PRZOD (PIASTA) KPL VKBA 3511| 201035|2332MG (1391064)

ŁOZYSKO PRZOD (PIASTA) KPL VKBA 3511| 201035|2332MG (1391064)
ŁOZYSKO PRZOD (PIASTA) KPL VKBA 3511| 201035|2332MG (1391064)
OPEL:Astra G 1.2-1.7 +ABS 98-; KOŁA 14"
NA 4 szpilki
OPTIMAL Łożysko zestaw P (4 otw) OPEL ASTRA 98- ABS
(X12XE-;X17DTL-X20DTL)
Felga, ilość otworów: 4 Dynamika hamowania/jazdy: dla pojazdów z ABS
Strona zabudowy: oś przednia

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 191,56 zł
szt.

ŁOŻYSKA KOŁA PRZÓD {PIASTA } CHRYSLER VOYAGER 90-01 OPT991998| 5602MG (1391074)

ŁOŻYSKA KOŁA PRZÓD {PIASTA } CHRYSLER VOYAGER 90-01  OPT991998| 5602MG (1391074)
ŁOŻYSKA KOŁA PRZÓD {PIASTA } CHRYSLER VOYAGER 90-01 OPT991998| 5602MG (1391074)
Orginalna piasta producent MAXGEAR
ŁOŻYSKA KOŁA {PIASTA }PRZÓD CHRYSLER VOYAGER 90-01 (KOŁO14 CALI)
Strona zabudowy: z lewej z prawej Strona zabudowy: oś przednia Rozmiar felgi [cal]: 14

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 210,00 zł
szt.

Łożysko (piasta ) T HONDA CIVIC 1400/1500/1600/DEL SOL/CRX VKBA3300#410406615 (1391128)

Łożysko (piasta ) T HONDA CIVIC 1400/1500/1600/DEL SOL/CRX VKBA3300#410406615 (1391128)
Łożysko (piasta ) T HONDA CIVIC 1400/1500/1600/DEL SOL/CRX VKBA3300#410406615 (1391128)
Orginalna piasta producent SKf
SKF łożysko (zestaw) T HONDA CIVIC1400/1500/1600/DEL SOL/CRX 92-00
======================================================
Dynamika hamowania/jazdy: dla pojazdów z ABS
Strona zabudowy: oś tylna

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 244,99 zł
szt.

ŁOŻYSKO TYL( PIASTA) ASTRA VKBA 3422 |2322MG (1391112)

ŁOŻYSKO  TYL( PIASTA)   ASTRA VKBA 3422 |2322MG (1391112)
ŁOŻYSKO TYL( PIASTA) ASTRA VKBA 3422 |2322MG (1391112)
Orginalna pisata producent MAXGER
SKF Łożysko zestaw T OPEL ASTRA 1991-1998
dla pojazdów bez ABS Strona zabudowy: oś tylna obręcz 4 otwory

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 150,22 zł
szt.

Łożysko (PIASTA ) T Citroen Peugeot VKBA3477| 602377|3264MG (1391122)

Łożysko (PIASTA ) T Citroen Peugeot VKBA3477| 602377|3264MG (1391122)
Łożysko (PIASTA ) T Citroen Peugeot VKBA3477| 602377|3264MG (1391122)
piasta producent MAXGEAR 3264MG
łożysko (zestaw) T Citroen Berlingo, Xantia -Peugeot 406, Partner (bez ABS) 95-02
Dynamika hamowania/jazdy: dla pojazdów bez ABS Strona zabudowy: oś tylna

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 133,09 zł
szt.

ŁOŻYSKA {piasta }PRZÓD KOŁA CHRYSLER VOYAGER 90-01 DODGE CARAVAN 89-95 OPT991898,VKBA1634 ,5601 (1391105)

ŁOŻYSKA {piasta }PRZÓD KOŁA CHRYSLER VOYAGER 90-01  DODGE CARAVAN 89-95  OPT991898,VKBA1634 ,5601 (1391105)
ŁOŻYSKA {piasta }PRZÓD KOŁA CHRYSLER VOYAGER 90-01 DODGE CARAVAN 89-95 OPT991898,VKBA1634 ,5601 (1391105)
Orginalna piasta producent MAXGEAR
ŁOŻYSKA {piasta }przód KOŁA CHRYSLER VOYAGER 90-01 (KOŁO15 CALI),
DODGE CARAVAN 89-95 (KOŁO 15 CALI)
Strona zabudowy: z lewej z prawej Strona zabudowy: oś przednia Rozmiar felgi [cal]: 15

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 231,88 zł
szt.

ŁOŻYSKA {PIASTA }TYŁ KOŁA CHRYSLER VOYAGER ALL 95-01 992922,MAR3372| 5600MG (1391107)

ŁOŻYSKA {PIASTA }TYŁ  KOŁA CHRYSLER VOYAGER ALL 95-01 992922,MAR3372| 5600MG (1391107)
ŁOŻYSKA {PIASTA }TYŁ KOŁA CHRYSLER VOYAGER ALL 95-01 992922,MAR3372| 5600MG (1391107)
Piasta tył producent MAXGEAR 5600MG
ŁOŻYSKA {TYŁ} KOŁA CHRYSLER VOYAGER ALL 95-01
Strona zabudowy: oś tylna Strona zabudowy: z lewej z prawej

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 337,75 zł
szt.

Łożysko (zestaw) P VW GOLF -83 VKBA593#2414MG#101010 (1391195)

Łożysko (zestaw) P VW GOLF -83 VKBA593#2414MG#101010 (1391195)
Łożysko (zestaw) P VW GOLF -83 VKBA593#2414MG#101010 (1391195)
łożysko (zestaw) P VW GOLF -83
Strona zabudowy: oś przednia

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 38,31 zł
szt.

Łożysko (zestaw) P Honda Civic 1,4-1,5 16VVKBA3246#911383#VKBA6825 (1391177)

Łożysko (zestaw) P Honda Civic 1,4-1,5 16VVKBA3246#911383#VKBA6825 (1391177)
Łożysko (zestaw) P Honda Civic 1,4-1,5 16VVKBA3246#911383#VKBA6825 (1391177)
zestaw producent OPTIMAL
OPTIMAL łożysko (zestaw) P Honda Civic 1,4-1,5 16Vod 1995 do 1998-; 1,5 [EX, EX-S] do 1995 1,6 [takze 16V];1,7-2,0 od 19997do 1998;
wymiary 41x43x79

HONDA

CIVIC IV Hatchback (EG)

1.6 VTi 16V (EG6)

CIVIC IV Fastback (MA, MB)

1.4 i (MA8)

1.5 i Vtec-E (MA9)

1.6 i (MB1)

1.6 i Vtec (MB1)

CIVIC IV (EG, EH)

1.6 VTi (EG9)

CIVIC IV coupe (EJ)

1.5 i LSi (EJ2)

1.6 i (EJ6)

1.6 i Vtec (EJ1)

CIVIC V Hatchback (EJ9, EK1/3/4)

1.4 i (EJ9)

1.4 i S (EJ9)

1.5 i (EK3)

1.6 VTi (EK4)

CIVIC V Fastback (MB)

1.4 16V (MB2)

1.5 16V (MB3)

1.6 16V (MB4)

1.8 16V (MB6)

2.0 i TD (MB7)

CIVIC V (EJ9, EK3/4)

1.4 i (EJ9)

1.5 i (EK3)

1.6 i Vtec

1.6 VTi (EK4)

CIVIC V coupe (EJ6, EJ8)

1.6 i

1.6 i Vtec

1.6 i Vtec

CIVIC V Aerodeck (MC)

1.4 16V (MB8)

1.4 16V (MB8)

1.5 16V (MB9)

1.6 16V (MC1)

1.8 16V (MC2)

2.0 i D (MC3)

CIVIC VI Hatchback (EU_, EP_)

1.4 i

1.4 iS (EP1)

1.6 i

1.7 CTDi

1.7 i VTEC

CIVIC VI

1.4 (ES4)

1.6

1.7

1.5 16V (ES8)

CIVIC VI coupe (EM)

1.6 i

1.7 i

1.7 i VTEC

CRX III (EH, EG)

1.6 i VTi (EG2)

HR-V (GH)

1.6 16V

1.6 16V 4WD

1.6 16V 4WD

INTEGRA (DC2)

1.8 Type-R

JAZZ (GD)

1.2

1.4

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 75,00 zł
szt.

Łożysko (zestaw) T (5 śrub) VW VKBA3567|102077| 2731MG (1391197)

Łożysko (zestaw) T (5 śrub) VW  VKBA3567|102077| 2731MG (1391197)
Łożysko (zestaw) T (5 śrub) VW VKBA3567|102077| 2731MG (1391197)
łożysko (piasta ) tył 5 śrub) VW Polo 01-; Skoda
Fabia; T Audi A2 2001- zamiennik SKF VKBA 3567
Strona zabudowy: oś tylna przystosowane ABS ASB
Inne kody
6Q0 598 611 AUDI
6Q0 598 611 VW

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 115,94 zł
szt.

Piasta koła tylnego CITROEN FIAT/PEUGEOT 2932MG | VKBA3424 (1392076)

Piasta koła tylnego CITROEN FIAT/PEUGEOT 2932MG | VKBA3424 (1392076)
Piasta koła tylnego CITROEN FIAT/PEUGEOT 2932MG | VKBA3424 (1392076)
Orginalna piasta producent MAXGEAR 33-0068
Piasta koła tylnego z ABS Fiat (SCUDO,ULYSSE)Lancia (ZETA) Peugeot (806,EXPERT,)

Strona zabudowy: oś tylna
Średnica zewnętrzna [mm]: 120
Ilość otworów: 5
Średnica wewnętrzna [mm]: 30
-Inne kody orginału
3350.28 CITROËN
3350.28 SK CITROËN
95672 17780 SK FIAT
95672 17780 SK LANCIA
3350.28 PEUGEOT
3350.28 SK PEUGEOT

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 166,36 zł
szt.

Piasta koła tylnego FiatVKBA625#VKBA940# 802324 | 2817MG (1392078)

Piasta koła tylnego FiatVKBA625#VKBA940# 802324 | 2817MG (1392078)
Piasta koła tylnego FiatVKBA625#VKBA940# 802324 | 2817MG (1392078)
Piasta koła tylnego Fiat
(CINQUECENTO,PANDA,SEICENTO,UNO) Lancia (Y10,)
Strona zabudowy: oś tylna Średnica zewnętrzna [mm]: 117 Ilość otworów: 4 Średnica wewnętrzna [mm]: 30
Kod silnika: 170A000 Kod silnika: 171A000 od roku prod.: 1993.01
Inne kody orginały
0759 9461 FIAT
0760 3485 FIAT
760 3485 FIAT
0759 9461 LANCIA
0760 3485 LANCIA
760 3485 LANCIA

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 65,53 zł
szt.

Łożysko (zestaw) P AUDI 100 88-91 ;AUDI 80 VKBA1356#100090#CX042 (1391161)

Łożysko (zestaw) P AUDI 100 88-91 ;AUDI 80 VKBA1356#100090#CX042 (1391161)
Łożysko (zestaw) P AUDI 100 88-91 ;AUDI 80 VKBA1356#100090#CX042 (1391161)
łożysk producent CX
łożysko (zestaw) P AUDI 100 88-91 ;AUDI 802,6/2,8 91-93
Strona zabudowy: oś przednia

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 92,75 zł
szt.

Łożysko (zestaw) T Volkswagen Passat, Santana VKBA3489|713610500| 2444MG (1391230)

Łożysko (zestaw) T Volkswagen Passat, Santana VKBA3489|713610500| 2444MG (1391230)
Łożysko (zestaw) T Volkswagen Passat, Santana VKBA3489|713610500| 2444MG (1391230)
Orginalna piasta producent MAXGER
FAG łożysko (zestaw) T Volkswagen Passat, SantanaII, Skoda Superb, Audi A6 96-02
Strona zabudowy: oś tylna
Orginalna piasta producent MAXGEAR2444MG
łożysko (PIASTA ) T Volkswagen Passat, SantanaII, Skoda
Superb, Audi A6 96-02 [patrz katalog]
Strona zabudowy: oś tylna

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 166,36 zł
szt.

Łożysko koła (zestaw) 5-śrub T VW Golf V VKBA3656#102213 (1391270)

Łożysko koła (zestaw) 5-śrub T VW Golf V  VKBA3656#102213 (1391270)
Łożysko koła (zestaw) 5-śrub T VW Golf V VKBA3656#102213 (1391270)
piasta producent OPTIMAL
SKF łożysko koła (zestaw) 5-śrub T VW Golf V03-04(wg. nr. nadwozia 1K-4P025001|->); AudiA3; Seat Altea; VW Golf V 04-04
od numeru podwozia: 8P-4-162001 Strona zabudowy: oś tylna

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 161,31 zł
szt.

łożysko koła (zestaw) P VOLVO S40 (VS); V40 Estate (VW) 97- vkba3647#vkba3647#891477#CX527 (1391285)

łożysko koła (zestaw) P VOLVO S40 (VS); V40 Estate (VW) 97-  vkba3647#vkba3647#891477#CX527 (1391285)
łożysko koła (zestaw) P VOLVO S40 (VS); V40 Estate (VW) 97- vkba3647#vkba3647#891477#CX527 (1391285)
MAXGEAR łożysko koła (zestaw) P VOLVO S40 (VS); V40Estate (VW) 97-
od roku prod.: 1997.07 Strona zabudowy: oś przednia

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 80,65 zł
szt.

ŁOŻYSKO PRZÓD OPEL ASTRA CORSA TIGRA VETRA 33-0261 (VKBA3403) (1391331)

ŁOŻYSKO PRZÓD OPEL ASTRA CORSA TIGRA VETRA 33-0261 (VKBA3403) (1391331)
ŁOŻYSKO PRZÓD OPEL ASTRA CORSA TIGRA VETRA 33-0261 (VKBA3403) (1391331)
ORGINALNE ŁOŻYSKO PRZÓD PRODUUCENT MAXGEAR ZAMIENNIK SKF VKBA3403

Wysokosć [mm] 37
średnica zewnętrzna [mm] 66
Średnica wewnętrzna [mm] 34
OPEL 16 03 195
VAUXHALL 16 03 195
VAUXHALL 90510544

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 40,33 zł
szt.

ŁOŻYSKO TYŁ OPEL CORCA C TIGRA VKBA3601 ,33-0284 (1391338)

ŁOŻYSKO TYŁ OPEL CORCA C TIGRA VKBA3601 ,33-0284 (1391338)
ŁOŻYSKO TYŁ OPEL CORCA C TIGRA VKBA3601 ,33-0284 (1391338)
Orginalne łożysko tył Opel Corsa C Tigra
łożysko koła (zestaw) T Opel Corsa C (hamulcebębnowe) 00-05

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 70,58 zł
szt.

Zestaw łożysk koła przod Fiat CX069 , 801450, VKBA1401, (1394988)

Zestaw łożysk koła przod Fiat CX069 , 801450, VKBA1401, (1394988)
Zestaw łożysk koła przod Fiat CX069 , 801450, VKBA1401, (1394988)
Łożysko zestaw P FIAT TIPO 1100,1400 11/1987-,
CINQUECENTO Strona zabudowy: oś przednia

Inne kody orginału
5890991 FIAT
0.7 i (170AD)

0.7 (170AA)


0.9 i.e. S (170AF, 170CF)

0.9 (170AB)

0.9 i.e. (170AC)

1.1 Sporting (170AH)

PANDA (169)
-----------------------------
1.1

1.2

SEICENTO (187)
--------------------------------
0.9 (187AXA, 187AXA1A)

1.1 (187AXB, 187AXB1A)

SEICENTO Van (187)
--------------------------------
0.9 (187AXA)

1.1 (187CXB/C)

TIPO (160)
--------------------------------
1.1 (160.AA)

1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)

1.4 (160.AC)

1.4 i.e.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 40,33 zł
szt.

Zestaw naprawczy wahacza Punto I V01 (1395030)

Zestaw naprawczy wahacza Punto I V01 (1395030)
Zestaw naprawczy wahacza Punto I V01 (1395030)
Zestaw naprawczy wachacza tylnego do Punto I. W zesdtawie znajduja sie: łożyska,tuleja dystansowa,tuleja metalowa,śruba,uszczelniacze,pierścienie metalowe, podkładki,nakrętka.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 65,53 zł
szt.

ŁOZYSKO PIASTA FORD TRANZIT PRZOD od 2000 r

ŁOZYSKO PIASTA  FORD TRANZIT PRZOD od 2000 r
ŁOZYSKO PIASTA FORD TRANZIT PRZOD od 2000 r
PIASTA ŁOZYSKO FORD TRANZIT PRZOD od 2000 r

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 129,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl