POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392339)

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 247,01 zł 247.01
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Orginalna fabryczna pompa paliwa producent HPR 0281452278E zewntrzna montowana ramie samochodu
========================================
ALFA ROMEO
=============
33 Berlina
------------------------------
76034 1.4 I.E. 64kW 09.91 > 09.94 AR30755 KAT [907]
76034 1.5 I.E. 74kW 06.90 > 10.94 AR30750 [907]
76034 1.5 I.E. 4x4 70kW 04.92 > 10.94 AR30751 [907]
76034 1.5 I.E. 70kW 06.90 > 03.92 AR30751 KAT [907]
76034 1.5 I.E. 70kW 04.92 > 10.94 AR30751 [907]
76034 1.5 I.E. 70kW 04.92 > 10.94 AR30738 [907]
76034 1.7 I.E. 79kW 07.90 > 03.92 AR30736 [907]
76034 1.7 I.E. 77kW 04.92 > 10.94 AR30740 [907]
76034 1.7 I.E. 4x4 79kW 04.92 > 10.94 AR30737 KAT [907]
76034 1.7 I.E. 77kW 10.87 > 12.89 AR30558 KAT [905]
76034 1.7 I.E. 4x4 77kW 04.92 > 10.94 AR30737 [907]
76034 1.7 I.E. 4x4 79kW 07.90 > 03.92 AR30736 [907]
76034 1.7 I.E. 79kW 07.90 > 03.92 AR30737 KAT [907]
76034 1.7 I.E. 16V 98kW 01.90 > 03.92 AR30746 [907]
76034 1.7 I.E. 16V 95kW 01.90 > 10.94 AR30747 KAT [907]
76034 1.7 I.E. 79kW 01.90 > 03.92 AR30736 [907]
76034 1.7 I.E. 79kW 01.90 > 03.92 AR30737 KAT [907]
76034 1.7 I.E. Q.V. 79kW 04.88 > 12.89 AR30550 [905]
76034 1.7 I.E. Q.V. 79kW 04.88 > 12.89 AR30550 [905]
76034 1.7 I.E. 4x4 77kW 04.92 > 10.94 AR30737 [907]
33 SW
--------------------------
76034 1.5 I.E. 4x4 70kW 06.90 > 03.92 AR30751 KAT [907]
76034 1.5 I.E. 70kW 06.90 > 03.92 AR30751 KAT [907]
76034 1.7 I.E. 4x4 77kW 09.88 > 12.89 AR30558 [905]
76034 1.7 I.E. 4x4 79kW 07.90 > 03.92 AR30736 [907]
76034 1.7 I.E. 4x4 77kW 09.88 > 12.89 AR30558 KAT [905]
76034 1.7 I.E. 77kW 09.88 > 12.89 AR30558 KAT [905]
76034 1.7 I.E. 79kW 07.90 > 03.92 AR30736 [907]
76034 1.7 I.E. 77kW 09.88 > 12.89 AR30558 [905]
76034 1.7 I.E. 79kW 07.90 > 03.92 AR30737 KAT [907]
76034 1.7 I.E. 16V 98kW 01.90 > 03.92 AR30746 [907]
76034 1.7 I.E. 16V 4x4 98kW 01.90 > 03.92 AR30746 [907]
76034 1.7 I.E. 4x4 77kW 03.92 > 10.94 AR30737 [907]
76034 1.7 I.E. 16V 4x4 95kW 06.90 > 10.94 AR30747 KAT [907]
76034 1.7 I.E. 4x4 79 07.90 > 03.92 AR30737 KAT [907]
Alfetta
---------------------
76034 2.0 CEM 94kW 12.82 > 06.83 013.34 Spica-Inj.
76034 2.0 i.e. 96kW 04.84 > 12.84 017.13
GTV 6
---------------------------
76034 2.5 i.e. 116kW 11.80 > 02.87 016.46
Spider
76034 2.0 i.e. 86kW 10.81 > 12.89 AR 01544 [105] 10.81-08.85
76034 2.0 i.e. 88kW 01.90 > 12.94 AR 01588 [115]
76034 2.0 i.e. 93kW 01.90 > 12.94 AR 01590 [115]
Sprint
---------------------------
76034 1.7 i.e. 77kW 10.87 > 12.89 305.58 Kat.
6
----------------------
76034 2.5 i.e. 117kW 09.83 > 12.86 019.28
75
---------------------
76034 1.6 I.E. 77kW 08.89 > 02.92 AR 61101
76034 1.8 I.E. 88kW 09.88 > 02.92 AR 06168
76034 1.8 I.E. 88kW 08.89 > 02.92 AR 61201
76034 2.0 Twin Spark 106kW 09.87 > 02.92 AR 06166 KAT
76034 2.0 Twin Spark 109kW 01.87 > 02.92 AR 06224
76034 2.5 V6 115kW 09.85 > 02.87 AR 01646
76034 2.5 V6 110kW 02.86 > 02.92 AR 01911 KAT
76034 3.0 ES Coupé Zagato 152kW 03.89 > 02.92 AR 61501
76034 3.0 V6 139kW 02.90 > 02.92 AR 61503
76034 3.0 V6 133kW 02.87 > 01.90 AR 06124 KAT
76034 3.0 V6 133kW 01.87 > 02.92 AR 06120
90
76034 2.0 i.e. V6 97kW 10.84 > 07.87 AR 06210 MPI-Weber
76034 2.0 i.e. 94kW 10.84 > 07.87 AR 01713 MPI-Bosch (A2A, A2E)
76034 2.5 i.e. V6 115kW 10.84 > 07.87 AR 01646 MPI-Bosch (162)
76034 2.5 i.e. V6 110kW 02.86 > 12.90 AR 01911 MPI-Bosch (A, AA)

BMW
===========
Serie 3
------------------------
76034 318 i 77kW 09.83 > 12.85 18 4 EB [E 30]
76034 318 i 75kW 10.84 > 12.87 18 4 KA [E 30]
76034 318 i 83kW 09.87 > 12.93 18 4 E1 [E 30] 09.87-12.87
76034 320 i 90kW 12.86 > 04.94 20 6 KA [E 30] 12.86-08.87
76034 320 i 92kW 09.82 > 12.93 20 6 EB/EE/EZ [E 30] 09.82-08.87
76034 323 i 102kW 09.82 > 12.86 23 6 EB/EC/EW [E 30]
76034 325 i 125kW 12.86 > 03.93 25 6 K1 [E 30] 12.86-08.87
76034 325 ix 125kW 12.86 > 12.91 25 6 K1 [E 30] 12.86-08.87
76034 325 i 126kW 09.85 > 12.92 25 6 E1/E2 [E 30] 09.85-08.87
76034 325 ix 126kW 03.86 > 12.91 25 6 E1/E2 [E 30] 03.86-08.87
76034 325 i touring 125kW 07.87 > 12.93 25 6 K1 [E 30] 07.87-08.87
76034 325 e 90kW 01.85 > 12.87 27 6 KA/KB [E 30]
Serie 5
---------------------------
76034 518 i 77kW 09.83 > 12.87 18 4 EW [E 28]
76034 518 i 77kW 09.84 > 12.87 18 4 EB [E 28]
76034 520 i 90kW 12.86 > 12.87 20 6 KA [E 28]
76034 520 i 92kW 09.82 > 12.87 20 6 EB/EC/EZ [E 28]
76034 525 i 110kW 06.81 > 12.87 25 6 EA [E 28]
76034 525 e 90kW 12.84 > 12.87 27 6 KA/KB [E 28]
76034 525 e 92kW 05.83 > 12.87 27 6 EA/EB/KB [E 28]
76034 528 i 135kW 06.81 > 12.87 [E 28]
76034 535 i 160kW 09.84 > 12.87 34 6 EC [E 28]
76034 535 i 136kW 01.85 > 12.87 34 6 KA [E 28]
Serie 6
------------------------
76034 628 CSi 135kW 04.81 > 12.87 28 6 EA [E 24]
76034 635 CSi 150kW 10.84 > 04.89 [E 24]
76034 635 CSi 136kW 01.85 > 04.89 [E 24]
Serie 7
---------------------------
76034 728 i 135kW 06.81 > 06.86 28 6 EA [E 23]
76034 732 i 145kW 09.80 > 06.86 32 6 EA [E 23]
76034 745 i 185kW 04.80 > 05.83 32 6 TA [E 23]
76034 735 i 160kW 09.82 > 06.86 34 6 EA/EC [E 23]
76034 735 i 136kW 01.85 > 08.86 34 6 KA [E 23]
76034 745 i 185kW 05.83 > 06.86 34 6 TA [E 23]
Serie M
-------------------------
76034 M 3 143kW 07.86 > 06.91 23 4 EA/S2 [E 30]
76034 M 3 Evolution II 162kW 03.88 > 08.88 23 4 S1 [E 30]
76034 M 3 Evolution I 147kW 02.87 > 05.87 23 4 EA [E 30]
76034 M 3 Evolution III 175kW 12.89 > 04.90 25 4 S1 [E 30] inline
76034 M 535 i 136kW 01.85 > 12.87 34 6 KA [E 28]
76034 M 535 i 150kW 09.84 > 12.87 34 6 EA [E 28]
76034 M 635 CSi 191kW 03.84 > 04.89 35 6 ED [E 24] 03.84-04.89
76034 M 5 191kW 01.85 > 12.87 35 6 ED [E 28]

CITROEN
==================
BX
---------------------
76034 16 i 76kW 02.88 > 12.94 180Z [X56]
76034 16 i 83kW 09.87 > 02.93 B6D,B6E [X56]
76034 16 i 54kW 07.86 > 10.89 BAY,BAZ [X56]
76034 19 i 16S 116kW 07.87 > 12.92 D6C [X56]
76034 19 i 90kW 07.90 > 09.93 D6D [X56]
76034 19 i 90kW 07.86 > 07.90 D6A [X56]
76034 19 i 75kW 05.88 > 12.94 DFZ Kat. [X56]
76034 19 i 16S 108kW 03.88 > 03.93 DFW Kat. [X56]
76034 19 i 88kW 06.88 > 03.93 DKZ Kat. [X56]
CX
------------------------
76034 24 Injection 92kW 07.82 > 06.84 M23-622
76034 25 Injection Turbo 122kW 06.84 > 06.86 M25-662
76034 25 Injection 96kW 07.83 > 06.92 M25-659
76034 25 Injection Turbo 2 122kW 05.86 > 12.92 M25-666
76034 25 Injection Turbo 2 122kW 05.86 > 12.87 M25-662
76034 25 Injection 89kW 02.84 > 05.86 M25-663 Kat.
76034 25 Injection 89kW 05.86 > 12.92 M25-668 Kat.
Visa
------------------------
76034 1.6 i 83kW 06.86 > 03.91 B6D [VD]
76034 1.6 i 76kW 01.85 > 06.86 180A [VD]

FIAT
==============
Argenta
-----------------------
76034 120 i.e. 90kW 06.83 > 11.85 132 C.. [83]
76034 2000 i.e. 90kW 01.83 > 05.83 132 GB.. [83]
Regata
-------------------------
76034 75 1.5 i.e. 55kW 10.85 > 04.87 138 C 2.. Kat. [159..]
Ritmo
--------------------
76034 75 1.5 i.e. 55kW 10.85 > 10.87 138 C 2.. Kat. [82]

LANCIA
==================
Beta
76034 2000 i.e. Trevi 86kW 05.80 > 12.84 828 CB 1 A..
76034 2000 i.e. HPE 85kW 05.80 > 12.84 828 CB 1 A..
Beta Coupé / Spider
---------------------------------------
76034 2000 i.e. 85kW 05.80 > 12.84 828 CB 1 A..
Delta
76034 1.6 i 80kW 05.86 > 08.92 831B7.000 MPI-Weber [831]
76034 1.6 i HF Turbo 103kW 05.86 > 08.92 831B3.000 MPI-Weber [831]
76034 1.6 i HF Turbo 97kW 04.87 > 08.92 831B7.406 Kat [831]
Gamma
----------------------------
76034 2500 i.e. Berlina 103kW 06.80 > 12.84 830 AB 0 A..
76034 2500 i.e. Coupé 103kW 06.80 > 12.84 830 AC 0 A..
Prisma
-------------------------------
76034 1.5 i.e. 55kW 12.85 > 12.86 138 C.. MPI-Bosch

MG
-------------------
RV8
---------------------
76034 3.9 140kW 09.92 > 12.95 V8

OPEL
=============
Calibra
--------------------------
76034 2.0 i 100kW 09.93 > 08.96 X20XEV DOHC II in line
76034 2.0 i Turbo 150kW 03.92 > 03.97 C20LET DOHC in line
76034 2.0 i 85kW 06.90 > 03.97 C20NE OHC II in line
76034 2.0 i 110kW 06.90 > 03.97 C20XE, XE-LN DOHC in line
76034 2.5 i V6 125kW 04.93 > 03.97 C25XE, X25XE V6 in line
Corsa
----------------------
76034 1.4 i 60kW 09.91 > 03.93 C14SE OHC [A]
76034 1.6 i 74kW 05.88 > 08.94 C16SE OHC [A]
76034 1.6 i 74kW 05.88 > 08.94 E16SE OHC [A] > 03.93
Kadett
------------------------
76034 1.3 i 44kW 09.85 > 08.91 C13N OHC [E]
76034 1.6 i 55kW 09.87 > 08.91 E16NZ OHC [E] in line
76034 1.6 i 55kW 09.86 > 08.91 C16NZ OHC [E] in line
76034 1.6 i 55kW 09.86 > 08.93 C16LZ OHC [E] in line
76034 1.6 i 74kW 04.89 > 08.91 E16SE OHC [E]
76034 1.8 i 82kW 09.86 > 08.91 18SE OHC [E]
76034 2.0 i 95kW 09.86 > 08.91 20SEH OHC [E]
76034 2.0 i 91kW 09.87 > 08.91 20SER OHC [E]
76034 2.0 i 85kW 09.86 > 08.91 C20NE OHC [E]
76034 2.0 i 85kW 09.86 > 08.91 20NE OHC [E]
76034 2.0 i GTE 110kW 03.88 > 08.91 C20XE/ XEJ DOHC [E]
76034 2.0 i GTE 110kW 03.88 > 08.91 20XE DOHC [E]
Omega
--------------------------
76034 1.8 i 85kW 09.86 > 03.94 18SEH [A] limousine Ch. > K1000098
76034 2.0 i 90kW 09.86 > 03.94 20SE [A] limousine Ch. > K1000098
76034 2.0 i 85kW 09.86 > 03.94 C20 NE [A] limousine Ch. > K1000098
76034 2.0 i 74kW 06.89 > 02.92 C20 NEJ /NEF [A] limousine Ch. > K1000098
76034 2.4 i 92kW 09.88 > 03.94 C24NE CIH [A] limousine Ch. > K1000098
76034 2.6 i 110kW 09.90 > 03.94 C26NE CIH [A] limousine Ch. > K1000098
76034 3.0 i Evol. 500 169kW 12.90 > 03.94 X30XEI [A] Chassis > K1000098
76034 3.0 i 147kW 09.89 > 03.94 C30 SE, SEJ [A] limousine Ch. > K1000098
76034 3.0 i 115kW 03.87 > 12.87 C30LE CIH [A] station wagon
76034 3.0 i 130kW 03.87 > 12.89 30NE CIH [A] limousine Ch. > K1000098
76034 3.0 i 130kW 01.88 > 03.94 C30NE CIH [A] limousine Ch. > K1000098
Senator
76034 2.5 i 103kW 09.87 > 12.89 25NE CIH [B] Chassis > K1000098
76034 3.0 i 115kW 09.87 > 09.93 C30LE CIH [B] Chassis > K1000098
76034 3.0 i 130kW 01.88 > 12.89 30NE CIH [B] Chassis > K1000098
Vectra
---------------------------
76034 2000 i 16V 4x4 110kW 09.89 > 08.92 20XE / XEJ [A] in line
76034 2.0 i 16V 110kW 09.92 > 08.95 20XE / (XEJ) [A] in line
76034 2.0 i Turbo 4x4 150kW 09.92 > 08.95 C20LET Turbo [A] in line
76034 2.0 i 16V 110kW 09.92 > 08.95 C20XE (XEJ-LN) [A] in line
76034 2000 i 16V 110kW 09.89 > 08.92 C20XE (XEJ-LN) [A] in line
76034 2000 i 16V 110kW 09.89 > 08.92 20XE / (XEJ) [A] in line
76034 2.0 i 4x4 95kW 01.89 > 08.95 20SEH [A] in line
76034 2.0 i 74kW 09.88 > 08.95 20NE, C20NE (NEF) [A] in line
76034 2000 i 16V 4x4 110kW 09.89 > 08.92 C20XE (XEJ-LN) [A] in line
76034 2.0 i 4x4 85kW 01.89 > 08.95 20NE, C20NE [A] in line

PEUGEOT
=================
405
----------------------
76034 1.8 i Break 74kW 06.92 > 04.97 LFZ [4]
76034 1.8 i 74kW 06.92 > 04.97 LFZ [4]
76034 1.8 i 74kW 06.92 > 04.97 L6A [4]
76034 1.8 i Break 74kW 06.92 > 04.97 L6A [4]
76034 1.9 i 90kW 07.87 > 12.92 D6A [15]
76034 1.9 i 16V 116kW 07.87 > 12.92 D6C [15]
76034 1.9 i 88kW P07.88 > 12.92 DKZ, DFY [15]
76034 1.9 i 77kW 07.87 > 12.92 DFZ [15]
76034 1.9 i 90kW 07.87 > 12.92 D6D [15]
76034 1.9 i 82kW 07.87 > 12.92 DFV [15]
76034 1.9 i 89kW 06.92 > 04.97 D6D [4]
76034 1.9 i 16V 108kW 04.88 > 12.92 DFW [15]
76034 1.9 i Break 89kW 06.92 > 04.97 D6D [4]
76034 2.0 i Break 89kW 06.92 > 04.97 RFX [4]
76034 2.0 i 4x4 89kW 06.92 > 04.97 RFX [4]
76034 2.0 i T16 4x4 144kW 09.92 > 04.97 RGZ [4]
76034 2.0 i Break 4x4 89kW 06.92 > 04.97 RFX [4]
76034 2.0 i 89kW 06.92 > 04.97 R6D [4]
76034 2.0 i Mi16 110kW 01.93 > 04.97 RFY [4]
76034 2.0 i Mi16 110kW 01.93 > 04.97 RFT [4]
76034 2.0 i Break 89kW 06.92 > 04.97 R6D [4]
76034 2.0 i 89kW 06.92 > 04.97 RFX [4]
505
----------------------------
76034 2.2 i 84kW 03.86 > 12.93 851X
76034 2.2 i 90kW 08.83 > 12.93 851B, 851Y
76034 2.8 i V6 122kW 06.86 > 12.93 154F or
76034 2.8 i V6 105kW 06.86 > 12.93 154X or

RENAULT
===============
5
------------------------
76034 1.4 i 44kW 10.85 > 12.96 C3J 760 Cat
76034 1.4 Turbo carb 88kW 06.87 > 12.96 C1J 788 [C405] Bosch type
76034 1.4 Turbo carb 77kW 10.84 > 12.96 C1J 784 [C405]
76034 1.4 Turbo carb 77kW 10.84 > 08.90 C1J 782 [C405]
76034 1.7 i 69kW 10.86 > 12.96 F3N 702, 722 Cat
76034 1.7 i 55kW 10.86 > 12.96 F3N 716, 717, 718 Cat
9
---------------------------
76034 1.4 i 44kW 06.87 > 03.91 C3J 756, 700 [L42]
76034 1.4 Turbo carb 85kW 10.87 > 03.91 C1J 770, 782 [L42]
76034 1.4 Turbo carb 77kW 09.84 > 03.91 C1J 760, 764 [L42]
76034 1.7 i 69kW 10.86 > 03.91 F3N 708, 722 Cat [L42]
76034 1.7 i 54kW 09.84 > 03.91 F3N 718 Cat [L42]
11
----------------------------------
76034 1.4 Turbo carb 85kW 06.85 > 03.91 C1J 770, 782
76034 1.4 Turbo carb 77kW 09.83 > 03.91 C1J 764
76034 1.4 i 43kW 06.87 > 03.91 C3J 700, 756 Cat
76034 1.7 i 55kW 10.84 > 03.91 F3N 718 Cat
76034 1.7 i 69kW 06.87 > 03.91 F3N 708, 722 Cat
19 Cabriolet
-------------------------------
76034 1.7 i 66kW 09.88 > 12.95 F3N 742, 743 Cat [X53] esterna/in line pump
76034 1.8 i 16V 99kW 06.89 > 12.95 F7P 704 Cat [X53] esterna/in line pump
19
----------------------------
76034 1.7 i 66kW 06.89 > 12.95 F3N 746 [X53] esterna/in line pump
76034 1.7 i 66kW 09.88 > 12.95 F3N 742, 743 Cat [X53] esterna/in line pump
76034 1.7 i 54kW 09.88 > 12.95 F3N 740, 741 Cat [X53]
76034 1.8 i 16V 99kW 06.89 > 12.95 F7P 704 Cat [X53]
76034 1.8 i 16V 103kW 06.89 > 09.92 F7P 700 [X53]
21 Fastback
---------------------------
76034 1.7 i 66kW 09.89 > 12.93 F3N 722, 723 Cat [B48]
76034 1.7 i 54kW 09.89 > 12.93 F3N 726, 718, 740 Cat [B48]
76034 2.0 i 85kW 09.89 > 03.92 J7R 750, 751 [B48]
76034 2.0 i 100kW 09.89 > 12.93 J7R 740 Cat [B48]
76034 2.0 i 98kW 09.89 > 03.92 J7R 754 [B48]
76034 2.0 i 88kW 06.90 > 12.93 J7R 746,747 Cat [B48]
76034 2.2 i 79kW 09.89 > 12.93 J7T 754, 755 Cat [B48]
21 Nevada
---------------------------
76034 1.7 i 66kW 06.86 > 12.95 F3N 722, 723 Cat [K48]
76034 1.7 i 54kW 06.86 > 12.95 F3N 726, 718, 740 Cat [K48]
76034 2.0 i 85kW 10.86 > 12.95 J7R 750, 751 [K48]
76034 2.0 i 99kW 06.91 > 12.95 J7R 740 Cat [K48]
76034 2.0 i 88kW 06.90 > 12.95 J7R 746, 747 Cat [K48]
76034 2.2 i 79kW 10.86 > 12.95 J7T 754, 755 Cat [K48]
76034 2.2 i 79kW 04.93 > 12.95 J7T 756 Cat [K48]
Espace
76034 2.0 i Quadra 86kW 01.88 > 12.90 J7R 760 [J11/13]
76034 2.0 i 86kW 06.87 > 12.90 J7R 760 [J11/13]
76034 2.2 i 79kW 07.86 > 12.90 J7T 770 Cat [J11/13]
76034 2.2 i Quadra 79kW 01.88 > 12.90 J7T 770 Cat [J11/13]
Express, Extra, Rapid
-------------------------------------------
76034 1.4 i 44kW 09.91 > 03.97 C3J 762 Cat [F40]
Master
------------------------------------
76034 2.2 i T28-35 67kW 09.80 > 09.97 J7T 782 Cat [R]
76034 2.2 i T28-35 67kW 01.94 > 09.97 J7T 788 Cat [R]
Trafic
--------------------------------
76034 2.2 i 69kW 03.89 > 10.97 J7T 780 Cat
21
---------------------------
76034 1.7 i 66kW 03.86 > 12.94 F3N 722, 723 Cat [L48]
76034 1.7 i 54kW 03.86 > 12.94 F3N 726, 740, 718 Cat [L48]
76034 2.0 i 88kW 06.90 > 12.94 J7R 746, 747 Cat [L48]
76034 2.0 i 86kW 10.86 > 03.93 J7R 750, 751 [L48]
76034 2.0 i 98kW 05.89 > 03.92 J7R 754 [L48]
76034 2.0 i 100kW 05.89 > 12.94 J7R 740 Cat [L48]
76034 2.0 i Turbo 119kW 04.87 > 03.92 J7R 752 [L48]
76034 2.2 i 79kW 07.86 > 12.94 J7T 754, 755 Cat [L48]
25
---------------------------
76034 2.0 i 103kW 10.88 > 12.92 J7R 720, 721 [B29]
76034 2.0 i 99kW 06.89 > 12.92 J7R 726 Cat [B29]
76034 2.0 i 88kW 06.87 > 12.92 J7R 722, 723 [B29]
76034 2.2 i 79kW 10.86 > 12.92 J7T 732, 733 Cat [B29]

ROVER
====================
216 Coupé
76034 1.6 i 16V 82kW 10.89 > 02.96 D16Z2 Honda [XW] > 12.89, Chassis > 370499
Maestro
-------------------------------
76034 2.0 i 83kW 09.88 > 12.93 20 H EFI O-Series
Montego
-----------------------------
76034 2.0 i 83kW 09.88 > 12.93 20 H EFI O-Series
Montego Estate
-------------------------------------
76034 2.0 i 83kW 09.88 > 12.93 20H EFI O-Series
Range Rover I
-----------------------------------
76034 3.5 i 120kW 10.85 > 09.90 24D, 25D V8F EFI
76034 3.5 i 110kW 01.87 > 09.90 V8F EFI KAT
216
----------------------
76034 1.6 i 16V 82kW 10.89 > 02.96 D16Z2 Honda [XW] > 12.89, Chassis > 370499

SEAT
==============
Ibiza
----------------------
76034 1.2 i 51kW 12.89 > 05.93 021 A00 [Y]
76034 1.5 i 65kW 11.89 > 05.93 [Y]
76034 1.5 i 74kW 10.86 > 05.93 021 A 2000 [Y] pompa esterna/in line pump
76034 1.5 i 66kW 10.86 > 05.93 021 A 2000 Cat. [Y] pompa esterna/in line pump
76034 1.7 i 77kW 01.91 > 05.93 [Y] pompa esterna/in line pump
Malaga
------------------------------
76034 1.2 i 51kW 12.89 > 12.93
76034 1.5 i 70kW 11.89 > 12.93
76034 1.5 i 66kW 10.86 > 12.93 021 A 2000 Cat.
76034 1.7 i 77kW 01.91 > 12.93

VAUXHALL
=================
Belmont
-----------------------
76034 1.8 i 82kW 09.86 > 09.93 18 SE OHC II
Carlton
76034 1.8 i 85kWv09.86 > 10.94 18 SEH [III] in line, Chassis > K1000098
76034 2.0 i 85kW 09.86 > 10.94 C 20 NE [III] station wagon
76034 2.0 i 73kW 06.89 > 03.94 C 20 NEJ/NEF [III] in line, Chassis > K1000098
76034 2.0 i 90kW 09.86 > 10.94 20 SE [III] in line, Chassis > K1000098
76034 2.4 i 92kW 09.86 > 10.94 C 24 NE CIH [III] station wagon
76034 2.6 i 110kW 09.90 > 10.94 C 26 NE CIH [III] in line, Chassis > K1000098
76034 3.0 i 130kW 03.87 > 10.94 30 NE CIH [III] in line, Chassis > K1000098
76034 3.0 i 147kW 01.89 > 10.94 C 30 SE/SEJ [III] in line, Chassis > K1000098
76034 3.0 i 130kW 03.87 > 10.94 C 30 NE CIH [III] in line, Chassis > K1000098
Cavalier
--------------------------
76034 2.0 i 85kW 09.88 > 08.95 20 NE [III] Chassis > NV999999
76034 2.0 i 4x4 95kW 09.88 > 08.95 20 SEH [III] Chassis > S1008892
76034 2.0 i Turbo 4x4 150kW 09.92 > 08.95 C20LET [III] Chassis > S1008892
76034 2.0 i 95kW 09.88 > 08.95 20 SEH [III] Chassis > NV999999
76034 2.0 i 16V 4x4 110kW 09.88 > 11.95 C20XE (XEJ-LN) [III] Chassis > S1008892
76034 2.0 i 16V 110kW 09.88 > 11.95 20 XE/XEJ [III] Chassis > NV999999
76034 2.0 i 86kW 09.88 > 11.95 C 20 NE [III] Chassis > NV999999
76034 2.0 i 16V 110kW 09.88 > 11.95 C20XE (XEJ-LN) [III] Chassis > NV999999

VOLGA
======================
Volga - Gaz
76034 3110 2.3 i 16V 96kW 01.95 > ZMZ 4062.10 or/check

VOLKSWAGEN
=====================
Bus
76034 2.1 i 70kW 10.86 > 07.92 MV [24, 25]
76034 2.1 i 82kW 10.86 > 07.92 DJ [24, 25]
76034 2.1 i Syncro 82kW 10.86 > 07.92 DJ [24, 25]
76034 2.1 i Syncro 70kW 10.86 > 07.92 MV [24, 25]
76034 2.1 i 68kW 08.89 > 07.92 SS [24, 25]
76034 2.1 i Syncro (CH) 64kW 10.86 > 07.92 SR [24, 25]
76034 2.1 i (CH) 64kW 08.86 > 07.92 SR [24, 25]
Transporter
==================
76034 2.1 i Syncro (CH) 64kW 10.86 > 07.92 SR [24, 25]
76034 2.1 i (CH) 64kW 10.86 > 07.92 SR [24, 25]
76034 2.1 i 68kW 08.89 > 07.92 SS [24, 25]
76034 2.1 i Syncro 70kW 08.85 > 07.92 MV [24, 25]
76034 2.1 i 82kW 07.85 > 07.92 DJ [24, 25]
76034 2.1 i 70kW 08.85 > 07.92 MV [24, 25]
76034 2.1 i Syncro 82kW 01.86 > 07.92 DJ [24, 25]
============================================
ZAMIENNIKI

Alfa Romeo 11646010210000
Alfa Romeo 116460402100
Alfa Romeo 119110402100
Alfa Romeo 547812
Alfa Romeo 605219920
Alfa Romeo 605376110
Alfa Romeo 605460910
BMW 16121115862
BMW 16141178751
BMW 16141179232
Bosch 0580463005
Bosch 0580463010
Bosch 0580463011
Bosch 0580463012
Bosch 0580463013
Bosch 0580463014
Bosch 0580463015
Bosch 0580463016
Bosch 0580463017
Bosch 0580464008
Bosch 0580464010
Bosch 0580464013
Bosch 0580464014
Bosch 0580464015
Bosch 0580464016
Bosch 0580464018
Bosch 0580464019
Bosch 0580464020
Bosch 0580464023
Bosch 0580464032
Bosch 0580464033
Bosch 0580464038
Bosch 0580464048
Bosch 0580464050
Bosch 0580464051
Bosch 0580464055
Bosch 0580464056
Bosch 0580464070
Bosch 0580960005
Bosch 0580960007
Bosch 0580960008
Bosch 0580960010
Bosch 0580960011
Bosch 9580810046
Citroën 5471660
Citroën 91538806
Citroën 9153880680
Citroën 91539329
Citroën DX173900A
Daewoo 92927023
Fiat 4421193
Fiat 4429209
Fiat 4460210
Fiat 4460646
Fiat 44606460
Fiat 60521992
Fiat 60537611
Fiat 60546091
Fiat 6081037
Fiat 60810370
Fiat 7580213
Fiat 7635535
Fiat 82308678
Intermotor 31522
Jaguar CAC4269
Jaguar CBC5657
Jaguar CFB5657
Lancia 4460210
Lancia 82308678
Lancia 82350177
Lucas 73202
Lucas 73351
Lucas FDB700
Lucas FDB704
Magneti Marelli PL02113
Opel 815003
Opel 815004
Opel 815005
Opel 815011
Opel 90020443
Opel 90292723
Opel 90349944
Peugeot 145059
Peugeot 145083
Peugeot 9151404980
Peugeot 9153880680
Pierburg 72128753
Porsche 043906091
Porsche 06309413306
Porsche 311906091D
Porsche 91435605500
Porsche 92309490635
Renault 6001008001
Renault 7700557763
Renault 7700582695
Renault 7700687710
Renault 7700722393
Renault 7700739914
Renault 7700855358
Renault TO722393
Rover AUU1649
VAG 022906091
VAG 043906091
VAG 251906091
VAG 311906091D
Volvo 241723
Volvo 6203543

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl