Producenci

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392339)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392339)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392339)
Orginalna fabryczna pompa paliwa producent HPR 0281452278E zewntrzna montowana ramie samochodu
========================================
ALFA ROMEO
=============
33 Berlina
------------------------------
76034 1.4 I.E. 64kW 09.91 > 09.94 AR30755 KAT [907]
76034 1.5 I.E. 74kW 06.90 > 10.94 AR30750 [907]
76034 1.5 I.E. 4x4 70kW 04.92 > 10.94 AR30751 [907]
76034 1.5 I.E. 70kW 06.90 > 03.92 AR30751 KAT [907]
76034 1.5 I.E. 70kW 04.92 > 10.94 AR30751 [907]
76034 1.5 I.E. 70kW 04.92 > 10.94 AR30738 [907]
76034 1.7 I.E. 79kW 07.90 > 03.92 AR30736 [907]
76034 1.7 I.E. 77kW 04.92 > 10.94 AR30740 [907]
76034 1.7 I.E. 4x4 79kW 04.92 > 10.94 AR30737 KAT [907]
76034 1.7 I.E. 77kW 10.87 > 12.89 AR30558 KAT [905]
76034 1.7 I.E. 4x4 77kW 04.92 > 10.94 AR30737 [907]
76034 1.7 I.E. 4x4 79kW 07.90 > 03.92 AR30736 [907]
76034 1.7 I.E. 79kW 07.90 > 03.92 AR30737 KAT [907]
76034 1.7 I.E. 16V 98kW 01.90 > 03.92 AR30746 [907]
76034 1.7 I.E. 16V 95kW 01.90 > 10.94 AR30747 KAT [907]
76034 1.7 I.E. 79kW 01.90 > 03.92 AR30736 [907]
76034 1.7 I.E. 79kW 01.90 > 03.92 AR30737 KAT [907]
76034 1.7 I.E. Q.V. 79kW 04.88 > 12.89 AR30550 [905]
76034 1.7 I.E. Q.V. 79kW 04.88 > 12.89 AR30550 [905]
76034 1.7 I.E. 4x4 77kW 04.92 > 10.94 AR30737 [907]
33 SW
--------------------------
76034 1.5 I.E. 4x4 70kW 06.90 > 03.92 AR30751 KAT [907]
76034 1.5 I.E. 70kW 06.90 > 03.92 AR30751 KAT [907]
76034 1.7 I.E. 4x4 77kW 09.88 > 12.89 AR30558 [905]
76034 1.7 I.E. 4x4 79kW 07.90 > 03.92 AR30736 [907]
76034 1.7 I.E. 4x4 77kW 09.88 > 12.89 AR30558 KAT [905]
76034 1.7 I.E. 77kW 09.88 > 12.89 AR30558 KAT [905]
76034 1.7 I.E. 79kW 07.90 > 03.92 AR30736 [907]
76034 1.7 I.E. 77kW 09.88 > 12.89 AR30558 [905]
76034 1.7 I.E. 79kW 07.90 > 03.92 AR30737 KAT [907]
76034 1.7 I.E. 16V 98kW 01.90 > 03.92 AR30746 [907]
76034 1.7 I.E. 16V 4x4 98kW 01.90 > 03.92 AR30746 [907]
76034 1.7 I.E. 4x4 77kW 03.92 > 10.94 AR30737 [907]
76034 1.7 I.E. 16V 4x4 95kW 06.90 > 10.94 AR30747 KAT [907]
76034 1.7 I.E. 4x4 79 07.90 > 03.92 AR30737 KAT [907]
Alfetta
---------------------
76034 2.0 CEM 94kW 12.82 > 06.83 013.34 Spica-Inj.
76034 2.0 i.e. 96kW 04.84 > 12.84 017.13
GTV 6
---------------------------
76034 2.5 i.e. 116kW 11.80 > 02.87 016.46
Spider
76034 2.0 i.e. 86kW 10.81 > 12.89 AR 01544 [105] 10.81-08.85
76034 2.0 i.e. 88kW 01.90 > 12.94 AR 01588 [115]
76034 2.0 i.e. 93kW 01.90 > 12.94 AR 01590 [115]
Sprint
---------------------------
76034 1.7 i.e. 77kW 10.87 > 12.89 305.58 Kat.
6
----------------------
76034 2.5 i.e. 117kW 09.83 > 12.86 019.28
75
---------------------
76034 1.6 I.E. 77kW 08.89 > 02.92 AR 61101
76034 1.8 I.E. 88kW 09.88 > 02.92 AR 06168
76034 1.8 I.E. 88kW 08.89 > 02.92 AR 61201
76034 2.0 Twin Spark 106kW 09.87 > 02.92 AR 06166 KAT
76034 2.0 Twin Spark 109kW 01.87 > 02.92 AR 06224
76034 2.5 V6 115kW 09.85 > 02.87 AR 01646
76034 2.5 V6 110kW 02.86 > 02.92 AR 01911 KAT
76034 3.0 ES Coupé Zagato 152kW 03.89 > 02.92 AR 61501
76034 3.0 V6 139kW 02.90 > 02.92 AR 61503
76034 3.0 V6 133kW 02.87 > 01.90 AR 06124 KAT
76034 3.0 V6 133kW 01.87 > 02.92 AR 06120
90
76034 2.0 i.e. V6 97kW 10.84 > 07.87 AR 06210 MPI-Weber
76034 2.0 i.e. 94kW 10.84 > 07.87 AR 01713 MPI-Bosch (A2A, A2E)
76034 2.5 i.e. V6 115kW 10.84 > 07.87 AR 01646 MPI-Bosch (162)
76034 2.5 i.e. V6 110kW 02.86 > 12.90 AR 01911 MPI-Bosch (A, AA)

BMW
===========
Serie 3
------------------------
76034 318 i 77kW 09.83 > 12.85 18 4 EB [E 30]
76034 318 i 75kW 10.84 > 12.87 18 4 KA [E 30]
76034 318 i 83kW 09.87 > 12.93 18 4 E1 [E 30] 09.87-12.87
76034 320 i 90kW 12.86 > 04.94 20 6 KA [E 30] 12.86-08.87
76034 320 i 92kW 09.82 > 12.93 20 6 EB/EE/EZ [E 30] 09.82-08.87
76034 323 i 102kW 09.82 > 12.86 23 6 EB/EC/EW [E 30]
76034 325 i 125kW 12.86 > 03.93 25 6 K1 [E 30] 12.86-08.87
76034 325 ix 125kW 12.86 > 12.91 25 6 K1 [E 30] 12.86-08.87
76034 325 i 126kW 09.85 > 12.92 25 6 E1/E2 [E 30] 09.85-08.87
76034 325 ix 126kW 03.86 > 12.91 25 6 E1/E2 [E 30] 03.86-08.87
76034 325 i touring 125kW 07.87 > 12.93 25 6 K1 [E 30] 07.87-08.87
76034 325 e 90kW 01.85 > 12.87 27 6 KA/KB [E 30]
Serie 5
---------------------------
76034 518 i 77kW 09.83 > 12.87 18 4 EW [E 28]
76034 518 i 77kW 09.84 > 12.87 18 4 EB [E 28]
76034 520 i 90kW 12.86 > 12.87 20 6 KA [E 28]
76034 520 i 92kW 09.82 > 12.87 20 6 EB/EC/EZ [E 28]
76034 525 i 110kW 06.81 > 12.87 25 6 EA [E 28]
76034 525 e 90kW 12.84 > 12.87 27 6 KA/KB [E 28]
76034 525 e 92kW 05.83 > 12.87 27 6 EA/EB/KB [E 28]
76034 528 i 135kW 06.81 > 12.87 [E 28]
76034 535 i 160kW 09.84 > 12.87 34 6 EC [E 28]
76034 535 i 136kW 01.85 > 12.87 34 6 KA [E 28]
Serie 6
------------------------
76034 628 CSi 135kW 04.81 > 12.87 28 6 EA [E 24]
76034 635 CSi 150kW 10.84 > 04.89 [E 24]
76034 635 CSi 136kW 01.85 > 04.89 [E 24]
Serie 7
---------------------------
76034 728 i 135kW 06.81 > 06.86 28 6 EA [E 23]
76034 732 i 145kW 09.80 > 06.86 32 6 EA [E 23]
76034 745 i 185kW 04.80 > 05.83 32 6 TA [E 23]
76034 735 i 160kW 09.82 > 06.86 34 6 EA/EC [E 23]
76034 735 i 136kW 01.85 > 08.86 34 6 KA [E 23]
76034 745 i 185kW 05.83 > 06.86 34 6 TA [E 23]
Serie M
-------------------------
76034 M 3 143kW 07.86 > 06.91 23 4 EA/S2 [E 30]
76034 M 3 Evolution II 162kW 03.88 > 08.88 23 4 S1 [E 30]
76034 M 3 Evolution I 147kW 02.87 > 05.87 23 4 EA [E 30]
76034 M 3 Evolution III 175kW 12.89 > 04.90 25 4 S1 [E 30] inline
76034 M 535 i 136kW 01.85 > 12.87 34 6 KA [E 28]
76034 M 535 i 150kW 09.84 > 12.87 34 6 EA [E 28]
76034 M 635 CSi 191kW 03.84 > 04.89 35 6 ED [E 24] 03.84-04.89
76034 M 5 191kW 01.85 > 12.87 35 6 ED [E 28]

CITROEN
==================
BX
---------------------
76034 16 i 76kW 02.88 > 12.94 180Z [X56]
76034 16 i 83kW 09.87 > 02.93 B6D,B6E [X56]
76034 16 i 54kW 07.86 > 10.89 BAY,BAZ [X56]
76034 19 i 16S 116kW 07.87 > 12.92 D6C [X56]
76034 19 i 90kW 07.90 > 09.93 D6D [X56]
76034 19 i 90kW 07.86 > 07.90 D6A [X56]
76034 19 i 75kW 05.88 > 12.94 DFZ Kat. [X56]
76034 19 i 16S 108kW 03.88 > 03.93 DFW Kat. [X56]
76034 19 i 88kW 06.88 > 03.93 DKZ Kat. [X56]
CX
------------------------
76034 24 Injection 92kW 07.82 > 06.84 M23-622
76034 25 Injection Turbo 122kW 06.84 > 06.86 M25-662
76034 25 Injection 96kW 07.83 > 06.92 M25-659
76034 25 Injection Turbo 2 122kW 05.86 > 12.92 M25-666
76034 25 Injection Turbo 2 122kW 05.86 > 12.87 M25-662
76034 25 Injection 89kW 02.84 > 05.86 M25-663 Kat.
76034 25 Injection 89kW 05.86 > 12.92 M25-668 Kat.
Visa
------------------------
76034 1.6 i 83kW 06.86 > 03.91 B6D [VD]
76034 1.6 i 76kW 01.85 > 06.86 180A [VD]

FIAT
==============
Argenta
-----------------------
76034 120 i.e. 90kW 06.83 > 11.85 132 C.. [83]
76034 2000 i.e. 90kW 01.83 > 05.83 132 GB.. [83]
Regata
-------------------------
76034 75 1.5 i.e. 55kW 10.85 > 04.87 138 C 2.. Kat. [159..]
Ritmo
--------------------
76034 75 1.5 i.e. 55kW 10.85 > 10.87 138 C 2.. Kat. [82]

LANCIA
==================
Beta
76034 2000 i.e. Trevi 86kW 05.80 > 12.84 828 CB 1 A..
76034 2000 i.e. HPE 85kW 05.80 > 12.84 828 CB 1 A..
Beta Coupé / Spider
---------------------------------------
76034 2000 i.e. 85kW 05.80 > 12.84 828 CB 1 A..
Delta
76034 1.6 i 80kW 05.86 > 08.92 831B7.000 MPI-Weber [831]
76034 1.6 i HF Turbo 103kW 05.86 > 08.92 831B3.000 MPI-Weber [831]
76034 1.6 i HF Turbo 97kW 04.87 > 08.92 831B7.406 Kat [831]
Gamma
----------------------------
76034 2500 i.e. Berlina 103kW 06.80 > 12.84 830 AB 0 A..
76034 2500 i.e. Coupé 103kW 06.80 > 12.84 830 AC 0 A..
Prisma
-------------------------------
76034 1.5 i.e. 55kW 12.85 > 12.86 138 C.. MPI-Bosch

MG
-------------------
RV8
---------------------
76034 3.9 140kW 09.92 > 12.95 V8

OPEL
=============
Calibra
--------------------------
76034 2.0 i 100kW 09.93 > 08.96 X20XEV DOHC II in line
76034 2.0 i Turbo 150kW 03.92 > 03.97 C20LET DOHC in line
76034 2.0 i 85kW 06.90 > 03.97 C20NE OHC II in line
76034 2.0 i 110kW 06.90 > 03.97 C20XE, XE-LN DOHC in line
76034 2.5 i V6 125kW 04.93 > 03.97 C25XE, X25XE V6 in line
Corsa
----------------------
76034 1.4 i 60kW 09.91 > 03.93 C14SE OHC [A]
76034 1.6 i 74kW 05.88 > 08.94 C16SE OHC [A]
76034 1.6 i 74kW 05.88 > 08.94 E16SE OHC [A] > 03.93
Kadett
------------------------
76034 1.3 i 44kW 09.85 > 08.91 C13N OHC [E]
76034 1.6 i 55kW 09.87 > 08.91 E16NZ OHC [E] in line
76034 1.6 i 55kW 09.86 > 08.91 C16NZ OHC [E] in line
76034 1.6 i 55kW 09.86 > 08.93 C16LZ OHC [E] in line
76034 1.6 i 74kW 04.89 > 08.91 E16SE OHC [E]
76034 1.8 i 82kW 09.86 > 08.91 18SE OHC [E]
76034 2.0 i 95kW 09.86 > 08.91 20SEH OHC [E]
76034 2.0 i 91kW 09.87 > 08.91 20SER OHC [E]
76034 2.0 i 85kW 09.86 > 08.91 C20NE OHC [E]
76034 2.0 i 85kW 09.86 > 08.91 20NE OHC [E]
76034 2.0 i GTE 110kW 03.88 > 08.91 C20XE/ XEJ DOHC [E]
76034 2.0 i GTE 110kW 03.88 > 08.91 20XE DOHC [E]
Omega
--------------------------
76034 1.8 i 85kW 09.86 > 03.94 18SEH [A] limousine Ch. > K1000098
76034 2.0 i 90kW 09.86 > 03.94 20SE [A] limousine Ch. > K1000098
76034 2.0 i 85kW 09.86 > 03.94 C20 NE [A] limousine Ch. > K1000098
76034 2.0 i 74kW 06.89 > 02.92 C20 NEJ /NEF [A] limousine Ch. > K1000098
76034 2.4 i 92kW 09.88 > 03.94 C24NE CIH [A] limousine Ch. > K1000098
76034 2.6 i 110kW 09.90 > 03.94 C26NE CIH [A] limousine Ch. > K1000098
76034 3.0 i Evol. 500 169kW 12.90 > 03.94 X30XEI [A] Chassis > K1000098
76034 3.0 i 147kW 09.89 > 03.94 C30 SE, SEJ [A] limousine Ch. > K1000098
76034 3.0 i 115kW 03.87 > 12.87 C30LE CIH [A] station wagon
76034 3.0 i 130kW 03.87 > 12.89 30NE CIH [A] limousine Ch. > K1000098
76034 3.0 i 130kW 01.88 > 03.94 C30NE CIH [A] limousine Ch. > K1000098
Senator
76034 2.5 i 103kW 09.87 > 12.89 25NE CIH [B] Chassis > K1000098
76034 3.0 i 115kW 09.87 > 09.93 C30LE CIH [B] Chassis > K1000098
76034 3.0 i 130kW 01.88 > 12.89 30NE CIH [B] Chassis > K1000098
Vectra
---------------------------
76034 2000 i 16V 4x4 110kW 09.89 > 08.92 20XE / XEJ [A] in line
76034 2.0 i 16V 110kW 09.92 > 08.95 20XE / (XEJ) [A] in line
76034 2.0 i Turbo 4x4 150kW 09.92 > 08.95 C20LET Turbo [A] in line
76034 2.0 i 16V 110kW 09.92 > 08.95 C20XE (XEJ-LN) [A] in line
76034 2000 i 16V 110kW 09.89 > 08.92 C20XE (XEJ-LN) [A] in line
76034 2000 i 16V 110kW 09.89 > 08.92 20XE / (XEJ) [A] in line
76034 2.0 i 4x4 95kW 01.89 > 08.95 20SEH [A] in line
76034 2.0 i 74kW 09.88 > 08.95 20NE, C20NE (NEF) [A] in line
76034 2000 i 16V 4x4 110kW 09.89 > 08.92 C20XE (XEJ-LN) [A] in line
76034 2.0 i 4x4 85kW 01.89 > 08.95 20NE, C20NE [A] in line

PEUGEOT
=================
405
----------------------
76034 1.8 i Break 74kW 06.92 > 04.97 LFZ [4]
76034 1.8 i 74kW 06.92 > 04.97 LFZ [4]
76034 1.8 i 74kW 06.92 > 04.97 L6A [4]
76034 1.8 i Break 74kW 06.92 > 04.97 L6A [4]
76034 1.9 i 90kW 07.87 > 12.92 D6A [15]
76034 1.9 i 16V 116kW 07.87 > 12.92 D6C [15]
76034 1.9 i 88kW P07.88 > 12.92 DKZ, DFY [15]
76034 1.9 i 77kW 07.87 > 12.92 DFZ [15]
76034 1.9 i 90kW 07.87 > 12.92 D6D [15]
76034 1.9 i 82kW 07.87 > 12.92 DFV [15]
76034 1.9 i 89kW 06.92 > 04.97 D6D [4]
76034 1.9 i 16V 108kW 04.88 > 12.92 DFW [15]
76034 1.9 i Break 89kW 06.92 > 04.97 D6D [4]
76034 2.0 i Break 89kW 06.92 > 04.97 RFX [4]
76034 2.0 i 4x4 89kW 06.92 > 04.97 RFX [4]
76034 2.0 i T16 4x4 144kW 09.92 > 04.97 RGZ [4]
76034 2.0 i Break 4x4 89kW 06.92 > 04.97 RFX [4]
76034 2.0 i 89kW 06.92 > 04.97 R6D [4]
76034 2.0 i Mi16 110kW 01.93 > 04.97 RFY [4]
76034 2.0 i Mi16 110kW 01.93 > 04.97 RFT [4]
76034 2.0 i Break 89kW 06.92 > 04.97 R6D [4]
76034 2.0 i 89kW 06.92 > 04.97 RFX [4]
505
----------------------------
76034 2.2 i 84kW 03.86 > 12.93 851X
76034 2.2 i 90kW 08.83 > 12.93 851B, 851Y
76034 2.8 i V6 122kW 06.86 > 12.93 154F or
76034 2.8 i V6 105kW 06.86 > 12.93 154X or

RENAULT
===============
5
------------------------
76034 1.4 i 44kW 10.85 > 12.96 C3J 760 Cat
76034 1.4 Turbo carb 88kW 06.87 > 12.96 C1J 788 [C405] Bosch type
76034 1.4 Turbo carb 77kW 10.84 > 12.96 C1J 784 [C405]
76034 1.4 Turbo carb 77kW 10.84 > 08.90 C1J 782 [C405]
76034 1.7 i 69kW 10.86 > 12.96 F3N 702, 722 Cat
76034 1.7 i 55kW 10.86 > 12.96 F3N 716, 717, 718 Cat
9
---------------------------
76034 1.4 i 44kW 06.87 > 03.91 C3J 756, 700 [L42]
76034 1.4 Turbo carb 85kW 10.87 > 03.91 C1J 770, 782 [L42]
76034 1.4 Turbo carb 77kW 09.84 > 03.91 C1J 760, 764 [L42]
76034 1.7 i 69kW 10.86 > 03.91 F3N 708, 722 Cat [L42]
76034 1.7 i 54kW 09.84 > 03.91 F3N 718 Cat [L42]
11
----------------------------------
76034 1.4 Turbo carb 85kW 06.85 > 03.91 C1J 770, 782
76034 1.4 Turbo carb 77kW 09.83 > 03.91 C1J 764
76034 1.4 i 43kW 06.87 > 03.91 C3J 700, 756 Cat
76034 1.7 i 55kW 10.84 > 03.91 F3N 718 Cat
76034 1.7 i 69kW 06.87 > 03.91 F3N 708, 722 Cat
19 Cabriolet
-------------------------------
76034 1.7 i 66kW 09.88 > 12.95 F3N 742, 743 Cat [X53] esterna/in line pump
76034 1.8 i 16V 99kW 06.89 > 12.95 F7P 704 Cat [X53] esterna/in line pump
19
----------------------------
76034 1.7 i 66kW 06.89 > 12.95 F3N 746 [X53] esterna/in line pump
76034 1.7 i 66kW 09.88 > 12.95 F3N 742, 743 Cat [X53] esterna/in line pump
76034 1.7 i 54kW 09.88 > 12.95 F3N 740, 741 Cat [X53]
76034 1.8 i 16V 99kW 06.89 > 12.95 F7P 704 Cat [X53]
76034 1.8 i 16V 103kW 06.89 > 09.92 F7P 700 [X53]
21 Fastback
---------------------------
76034 1.7 i 66kW 09.89 > 12.93 F3N 722, 723 Cat [B48]
76034 1.7 i 54kW 09.89 > 12.93 F3N 726, 718, 740 Cat [B48]
76034 2.0 i 85kW 09.89 > 03.92 J7R 750, 751 [B48]
76034 2.0 i 100kW 09.89 > 12.93 J7R 740 Cat [B48]
76034 2.0 i 98kW 09.89 > 03.92 J7R 754 [B48]
76034 2.0 i 88kW 06.90 > 12.93 J7R 746,747 Cat [B48]
76034 2.2 i 79kW 09.89 > 12.93 J7T 754, 755 Cat [B48]
21 Nevada
---------------------------
76034 1.7 i 66kW 06.86 > 12.95 F3N 722, 723 Cat [K48]
76034 1.7 i 54kW 06.86 > 12.95 F3N 726, 718, 740 Cat [K48]
76034 2.0 i 85kW 10.86 > 12.95 J7R 750, 751 [K48]
76034 2.0 i 99kW 06.91 > 12.95 J7R 740 Cat [K48]
76034 2.0 i 88kW 06.90 > 12.95 J7R 746, 747 Cat [K48]
76034 2.2 i 79kW 10.86 > 12.95 J7T 754, 755 Cat [K48]
76034 2.2 i 79kW 04.93 > 12.95 J7T 756 Cat [K48]
Espace
76034 2.0 i Quadra 86kW 01.88 > 12.90 J7R 760 [J11/13]
76034 2.0 i 86kW 06.87 > 12.90 J7R 760 [J11/13]
76034 2.2 i 79kW 07.86 > 12.90 J7T 770 Cat [J11/13]
76034 2.2 i Quadra 79kW 01.88 > 12.90 J7T 770 Cat [J11/13]
Express, Extra, Rapid
-------------------------------------------
76034 1.4 i 44kW 09.91 > 03.97 C3J 762 Cat [F40]
Master
------------------------------------
76034 2.2 i T28-35 67kW 09.80 > 09.97 J7T 782 Cat [R]
76034 2.2 i T28-35 67kW 01.94 > 09.97 J7T 788 Cat [R]
Trafic
--------------------------------
76034 2.2 i 69kW 03.89 > 10.97 J7T 780 Cat
21
---------------------------
76034 1.7 i 66kW 03.86 > 12.94 F3N 722, 723 Cat [L48]
76034 1.7 i 54kW 03.86 > 12.94 F3N 726, 740, 718 Cat [L48]
76034 2.0 i 88kW 06.90 > 12.94 J7R 746, 747 Cat [L48]
76034 2.0 i 86kW 10.86 > 03.93 J7R 750, 751 [L48]
76034 2.0 i 98kW 05.89 > 03.92 J7R 754 [L48]
76034 2.0 i 100kW 05.89 > 12.94 J7R 740 Cat [L48]
76034 2.0 i Turbo 119kW 04.87 > 03.92 J7R 752 [L48]
76034 2.2 i 79kW 07.86 > 12.94 J7T 754, 755 Cat [L48]
25
---------------------------
76034 2.0 i 103kW 10.88 > 12.92 J7R 720, 721 [B29]
76034 2.0 i 99kW 06.89 > 12.92 J7R 726 Cat [B29]
76034 2.0 i 88kW 06.87 > 12.92 J7R 722, 723 [B29]
76034 2.2 i 79kW 10.86 > 12.92 J7T 732, 733 Cat [B29]

ROVER
====================
216 Coupé
76034 1.6 i 16V 82kW 10.89 > 02.96 D16Z2 Honda [XW] > 12.89, Chassis > 370499
Maestro
-------------------------------
76034 2.0 i 83kW 09.88 > 12.93 20 H EFI O-Series
Montego
-----------------------------
76034 2.0 i 83kW 09.88 > 12.93 20 H EFI O-Series
Montego Estate
-------------------------------------
76034 2.0 i 83kW 09.88 > 12.93 20H EFI O-Series
Range Rover I
-----------------------------------
76034 3.5 i 120kW 10.85 > 09.90 24D, 25D V8F EFI
76034 3.5 i 110kW 01.87 > 09.90 V8F EFI KAT
216
----------------------
76034 1.6 i 16V 82kW 10.89 > 02.96 D16Z2 Honda [XW] > 12.89, Chassis > 370499

SEAT
==============
Ibiza
----------------------
76034 1.2 i 51kW 12.89 > 05.93 021 A00 [Y]
76034 1.5 i 65kW 11.89 > 05.93 [Y]
76034 1.5 i 74kW 10.86 > 05.93 021 A 2000 [Y] pompa esterna/in line pump
76034 1.5 i 66kW 10.86 > 05.93 021 A 2000 Cat. [Y] pompa esterna/in line pump
76034 1.7 i 77kW 01.91 > 05.93 [Y] pompa esterna/in line pump
Malaga
------------------------------
76034 1.2 i 51kW 12.89 > 12.93
76034 1.5 i 70kW 11.89 > 12.93
76034 1.5 i 66kW 10.86 > 12.93 021 A 2000 Cat.
76034 1.7 i 77kW 01.91 > 12.93

VAUXHALL
=================
Belmont
-----------------------
76034 1.8 i 82kW 09.86 > 09.93 18 SE OHC II
Carlton
76034 1.8 i 85kWv09.86 > 10.94 18 SEH [III] in line, Chassis > K1000098
76034 2.0 i 85kW 09.86 > 10.94 C 20 NE [III] station wagon
76034 2.0 i 73kW 06.89 > 03.94 C 20 NEJ/NEF [III] in line, Chassis > K1000098
76034 2.0 i 90kW 09.86 > 10.94 20 SE [III] in line, Chassis > K1000098
76034 2.4 i 92kW 09.86 > 10.94 C 24 NE CIH [III] station wagon
76034 2.6 i 110kW 09.90 > 10.94 C 26 NE CIH [III] in line, Chassis > K1000098
76034 3.0 i 130kW 03.87 > 10.94 30 NE CIH [III] in line, Chassis > K1000098
76034 3.0 i 147kW 01.89 > 10.94 C 30 SE/SEJ [III] in line, Chassis > K1000098
76034 3.0 i 130kW 03.87 > 10.94 C 30 NE CIH [III] in line, Chassis > K1000098
Cavalier
--------------------------
76034 2.0 i 85kW 09.88 > 08.95 20 NE [III] Chassis > NV999999
76034 2.0 i 4x4 95kW 09.88 > 08.95 20 SEH [III] Chassis > S1008892
76034 2.0 i Turbo 4x4 150kW 09.92 > 08.95 C20LET [III] Chassis > S1008892
76034 2.0 i 95kW 09.88 > 08.95 20 SEH [III] Chassis > NV999999
76034 2.0 i 16V 4x4 110kW 09.88 > 11.95 C20XE (XEJ-LN) [III] Chassis > S1008892
76034 2.0 i 16V 110kW 09.88 > 11.95 20 XE/XEJ [III] Chassis > NV999999
76034 2.0 i 86kW 09.88 > 11.95 C 20 NE [III] Chassis > NV999999
76034 2.0 i 16V 110kW 09.88 > 11.95 C20XE (XEJ-LN) [III] Chassis > NV999999

VOLGA
======================
Volga - Gaz
76034 3110 2.3 i 16V 96kW 01.95 > ZMZ 4062.10 or/check

VOLKSWAGEN
=====================
Bus
76034 2.1 i 70kW 10.86 > 07.92 MV [24, 25]
76034 2.1 i 82kW 10.86 > 07.92 DJ [24, 25]
76034 2.1 i Syncro 82kW 10.86 > 07.92 DJ [24, 25]
76034 2.1 i Syncro 70kW 10.86 > 07.92 MV [24, 25]
76034 2.1 i 68kW 08.89 > 07.92 SS [24, 25]
76034 2.1 i Syncro (CH) 64kW 10.86 > 07.92 SR [24, 25]
76034 2.1 i (CH) 64kW 08.86 > 07.92 SR [24, 25]
Transporter
==================
76034 2.1 i Syncro (CH) 64kW 10.86 > 07.92 SR [24, 25]
76034 2.1 i (CH) 64kW 10.86 > 07.92 SR [24, 25]
76034 2.1 i 68kW 08.89 > 07.92 SS [24, 25]
76034 2.1 i Syncro 70kW 08.85 > 07.92 MV [24, 25]
76034 2.1 i 82kW 07.85 > 07.92 DJ [24, 25]
76034 2.1 i 70kW 08.85 > 07.92 MV [24, 25]
76034 2.1 i Syncro 82kW 01.86 > 07.92 DJ [24, 25]
============================================
ZAMIENNIKI

Alfa Romeo 11646010210000
Alfa Romeo 116460402100
Alfa Romeo 119110402100
Alfa Romeo 547812
Alfa Romeo 605219920
Alfa Romeo 605376110
Alfa Romeo 605460910
BMW 16121115862
BMW 16141178751
BMW 16141179232
Bosch 0580463005
Bosch 0580463010
Bosch 0580463011
Bosch 0580463012
Bosch 0580463013
Bosch 0580463014
Bosch 0580463015
Bosch 0580463016
Bosch 0580463017
Bosch 0580464008
Bosch 0580464010
Bosch 0580464013
Bosch 0580464014
Bosch 0580464015
Bosch 0580464016
Bosch 0580464018
Bosch 0580464019
Bosch 0580464020
Bosch 0580464023
Bosch 0580464032
Bosch 0580464033
Bosch 0580464038
Bosch 0580464048
Bosch 0580464050
Bosch 0580464051
Bosch 0580464055
Bosch 0580464056
Bosch 0580464070
Bosch 0580960005
Bosch 0580960007
Bosch 0580960008
Bosch 0580960010
Bosch 0580960011
Bosch 9580810046
Citroën 5471660
Citroën 91538806
Citroën 9153880680
Citroën 91539329
Citroën DX173900A
Daewoo 92927023
Fiat 4421193
Fiat 4429209
Fiat 4460210
Fiat 4460646
Fiat 44606460
Fiat 60521992
Fiat 60537611
Fiat 60546091
Fiat 6081037
Fiat 60810370
Fiat 7580213
Fiat 7635535
Fiat 82308678
Intermotor 31522
Jaguar CAC4269
Jaguar CBC5657
Jaguar CFB5657
Lancia 4460210
Lancia 82308678
Lancia 82350177
Lucas 73202
Lucas 73351
Lucas FDB700
Lucas FDB704
Magneti Marelli PL02113
Opel 815003
Opel 815004
Opel 815005
Opel 815011
Opel 90020443
Opel 90292723
Opel 90349944
Peugeot 145059
Peugeot 145083
Peugeot 9151404980
Peugeot 9153880680
Pierburg 72128753
Porsche 043906091
Porsche 06309413306
Porsche 311906091D
Porsche 91435605500
Porsche 92309490635
Renault 6001008001
Renault 7700557763
Renault 7700582695
Renault 7700687710
Renault 7700722393
Renault 7700739914
Renault 7700855358
Renault TO722393
Rover AUU1649
VAG 022906091
VAG 043906091
VAG 251906091
VAG 311906091D
Volvo 241723
Volvo 6203543

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 247,01 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 76202

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 76202
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 76202
RENAULTCLIO I (B/C57_, 5/357_) / 1990.05 - 1998.091.2 (B/C57R) E7F706
1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) E7F750;E7F700;E7F708
1.2 (B/C/S577) C3G720
1.4 (B57J, C57J) E7J756;E7J757
1.4 (B/C57T, B/C57Y) E7J718;E7J719;E7J754
1.4 E7J710;E7J711
1.8 (B/C57C, B/C57U) F3P710;F3P714
1.8 (B/C578) F3P754;F3P755
1.8 F3P710
1.8 Rsi (B/C57H) F3P758
1.8 Rsi (B/C579) F3P712
1.8 16V (C57D) F7P722
Williams (B/C57M) F7R700

CLIO I nadwozie pełne (S57_) / 1991.09 - 1998.091.2 E7F706
1.2 E7F750

LAGUNA (B56_, 556_) / 1993.11 - 2001.031.8 (B56A/B) F3P720;F3P724
1.8 (B56S/T/0) F3P670;F3P678
1.8 (B56Z) F3P720;F3P724
1.8 16V (B563, B564) F4P760
2.0 16V (B56D/M) N7Q700;N7Q704

LAGUNA Grandtour (K56_) / 1995.09 - 2001.031.8 (K56S/T/0) F3P670;F3P678
1.8 (K56Z) F3P720;F3P724

MEGANE I (BA0/1_) / 1995.08 - 2003.081.4 Eco (BA0T) E7J624
1.4 e (BA0E, BA0V) E7J764;E7J626
1.6 i (BA0L) K7M720
1.6 e (BA0F, BA0S) K7M702;K7M703;K7M790
2.0 i (BA0G) F3R750;F3R751
2.0 16V (BA0H) F7R710;F7R714

MEGANE I Classic (LA0/1_) / 1996.09 - 2003.081.4 (LA0E, LA0V) E7J764;E7J626
1.6 i (LA0L) K7M720
1.6 e (LA0F, LA0S) K7M702;K7M703;K7M790
2.0 i (LA07, LA0G) F3R750;F3R751

MEGANE I Grandtour (KA0/1_) / 1999.03 - 2003.081.4 e (KA0V) E7J626
1.6 e (KA0F) K7M702;K7M703

MEGANE I Coach (DA0/1_) / 1996.03 - 2003.081.6 e (DA0F) K7M702;K7M703
2.0 i brak danych
2.0 i (DA0G) F3R750;F3R751
2.0 16V (DA0H) F7R710;F7R714

MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) / 1996.10 - 2003.081.6 e (EA0F) K7M702;K7M703
2.0 (EA0G) F3R750
2.0 i (EA0G) F3R791;F3R796
2.0 16V (EA0H) F7R710;F7R714

MEGANE Scenic (JA0/1_) / 1997.01 - 1999.101.4 i (JA0E) E7J764
1.6 i (JA0L) K7M720
1.6 e (JA0F) K7M702;K7M703
2.0 i (JA0G) F3R750;F3R751

RAPID nadwozie pełne (F40_, G40_) / 1985.07 - 1998.031.2 (F406, G40A) C3G710;C3G712
1.4 (F40U, F40V) E7J720;E7J724;E7J726;E7J773
1.4 (F40D) E7J728

SAFRANE I (B54_) / 1992.04 - 1996.072.0 (B540) J7R732;J7R733
2.0 12V (B542, B54E) J7R734;J7R735
2.2 (B541) J7T762
2.2 (B543) J7T760;J7T761
3.0 V6 (B54B, B544) Z7X721;Z7X722;Z7X723
3.0 V6 4x4 (B54B, B544) Z7X721;Z7X722;Z7X723

SAFRANE II (B54_) / 1996.07 - 2000.122.0 16V (B54L) N7Q710;N7Q711
2.5 20V (B54F) N7U700;N7U701
2.9 24V (B54N) L7X713
3.0 V6 Z7X721;Z7X722;Z7X723

TWINGO (C06_) / 1993.03 - XXX1.2 (C063, C064) C3G700;C3G702

TWINGO nadwozie pełne (S06_) / 1993.03 - XXX1.2 (S063, S064) C3G700;C3G702

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 93,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76135 (1392379)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76135 (1392379)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76135 (1392379)
RENAULT MEGANE 1.4 55/75 E7J 626 / E7J 764 01.1996 ->
____________________________________________________________________
Numery O.E. 7700829965 , 7700840830 , AOR050

7 700 829 965 , 7 700 840 830 , AO R05 0
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 166,36 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76135 (1392377)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76135 (1392377)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76135 (1392377)
RENAULT LAGUNA 1.8 66/90 F3P 670 / F3P 678 08.1995 - 03.2001
RENAULT LAGUNA 1.8 88/120 F4P 760 04.1998 - 03.2001
RENAULT LAGUNA 2.0 83/113 F3R 722 / F3R 723 11.1993 - 03.2001
RENAULT LAGUNA 2.0 103/140 F4R 780 09.1999 - 03.2001
RENAULT LAGUNA 2.0 102/139 N7Q 700 / N7Q 704 06.1995 - 03.2001
RENAULT LAGUNA 3.0 123/167 Z7X 760 / Z7X 765 11.1993 - 03.2001
RENAULT LAGUNA KOMBI 1.8 66/90 F3P 670 / F3P 678 09.1995 - 03.2001
RENAULT LAGUNA KOMBI 1.8 88/120 F4P 760 04.1998 - 03.2001
RENAULT LAGUNA KOMBI 2.0 83/113 F3R 722 / F3R 723 09.1995 - 03.2001
RENAULT LAGUNA KOMBI 2.0 102/139 N7Q 700 / N7Q 704 09.1995 - 03.2001
RENAULT LAGUNA KOMBI 3.0 123/167 Z7X 765 02.1996 - 03.2001
____________________________________________________________________
Numery O.E. 7700829965 , 7700840830 , AOR050
7 700 829 965 , 7 700 840 830 , AO R05 0
_____________________________________________________________________

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 166,36 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 76301 ,ESS274#ESS275#ESS452#MSS166

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  RENUALT 76301 ,ESS274#ESS275#ESS452#MSS166
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 76301 ,ESS274#ESS275#ESS452#MSS166
RENAULT
TWINGO (C06_) / 1993.03 - XXX1.2 (C063, C064) C3G700;C3G702

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 65,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WALBRO ESS275.76301 ,ESS274,ESS275,ESS452,MSS166

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA   WALBRO ESS275.76301 ,ESS274,ESS275,ESS452,MSS166
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WALBRO ESS275.76301 ,ESS274,ESS275,ESS452,MSS166
Orginalna pompa paliwa Firmy WALBRO ESS275


CITROEN EVASION 1.8 73 / 99
CITROEN EVASION 2.0 89 / 121

CITROEN XANTIA (X1) 1.6i 65 / 88
CITROEN XANTIA (X1) 1.8i 74 / 101
CITROEN XANTIA (X1) 2.0i 89 / 121
CITROEN XANTIA (X1) 2.0i 16V 112 / 152 - 97 / 132
CITROEN XANTIA (X1) 2.0 Turbo 108 / 147
CITROEN XANTIA (X1) 3.0 i 24V 140 / 190
CITROEN XANTIA (X2) 2.0i 89 / 121
CITROEN XANTIA (X2) 2.0 Turbo 108 / 147
CITROEN XANTIA (X2) 3.0 V6 140 / 190
CITROEN XANTIA (X1) kombi 2.0i 89 / 121
CITROEN XANTIA (X1) kombi 2.0i 16V 97 / 132
CITROEN XANTIA (X1) kombi 2.0 Turbo 108 / 147
----------------------------------------------------------------------

FIAT BARCHETTA 1.8 16V 96 / 130
----------------------------------------------------------------------
FIAT BRAVA 1.6 16V 66 / 90 - 76 / 103
FIAT BRAVA 1.8 GT 16V 83 / 113
FIAT BRAVO 1.6 16V 66 / 90 - 76 / 103
FIAT BRAVO 1.8 GT 83 / 113
----------------------------------------------------------------------
FIAT MAREA sedan / kombi 1.6 16V 76 / 103
FIAT MAREA sedan / kombi 1.8 16V 83 / 113
----------------------------------------------------------------------
FIAT PUNTO 1.2 54 / 73
FIAT PUNTO 1.2 16V 63 / 86
FIAT PUNTO kabriolet 1.2 16V 63 / 86
----------------------------------------------------------------------
FIAT TEMPRA sedan / kombi 1.8 i.e. 74 / 101
----------------------------------------------------------------------
FIAT TIPO 1.8 i.e. 66 / 90 - 74 / 101
----------------------------------------------------------------------
FIAT ULYSSE 1.8 73 / 99
FIAT ULYSSE 2.0 89 / 121
FIAT ULYSSE 2.0 Turbo 108 / 147
------------------------------------------------------------------
LANCIA DEDRA sedan / kombi 1.8 i.e. 74 / 101
LANCIA DEDRA sedan / kombi 2.0 16V 102 / 139
LANCIA DEDRA INTEGRALE 2.0 102 / 139
LANCIA DELTA II 1.6 i.e. 66 / 90
LANCIA DELTA II 1.6 i.e. 16V 76 / 103
LANCIA DELTA II 1.8 i.e. 16V 76 / 103 - 66 / 90
LANCIA Y 1.2 16V 63 / 86
----------------------------------------------------------------------

PEUGEOT 106 1.6 65 / 88
PEUGEOT 605 2.0 79 / 107 - 89 / 121 - 84 / 114
PEUGEOT 605 2.0 16V 97 / 132
PEUGEOT 605 3.0 SV 24 147 / 200
PEUGEOT 605 3.0 V6 140 / 190
PEUGEOT 806 1.8 73 / 99
PEUGEOT 806 2.0 89 / 121
PEUGEOT 806 2.0 Turbo 108 / 147
----------------------------------------------------------------------------
Nr OEM
Fiat 7742416
Fiat 7750715
Fiat AEF068
Fiat ESS274
Fiat MSS071
Fiat MSS166
PSA 145505
PSA MSS076
Renault ESS274
Rover AOA014
Rover EAO038
Rover WFX10027
Rover WQB10016
Walbro ESS275
---------------------------------
Ciśnienie 310 kPa
Wydajność 95 L/h
Prąd max 6,1 A
Rodzaj paliwa benzyna

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 185,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 9 76314

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 9 76314
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 9 76314
RANAULT 9 1.7 69/94 - 54/73 F3N : 718 - 708 10.1986 - 12.1988
--------------------------------------------------------------------------

RANAULT 11 1.7 69/94 - 55/75 F3N 708 - F3N 718 10.1984 - 12.1988
--------------------------------------------------------------------------
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:
0 580 453 911 , 0580453911
--------------------------------------------------------------------------
Numery O.E. 77 00 739 914 , 7700739914

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 108,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 5 76314

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  RENUALT 5 76314
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 5 76314
RANAULT SUPER 5 1.7 54/73 F3N : 716 - 717 10.1986 - 03.1995
RANAULT SUPER 5 1.7i 69/94 F3N : 702 - 722 10.1986 - 08.1991
_________________________________________________
Numery O.E. 77 00 739 914 , 7700739914
--------------------------------------------------------------------------
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:
0 580 453 911 , 0580453911

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 108,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 76314

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  RENUALT 76314
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 76314
RANAULT 11 1.7 69/94 - 55/75 F3N 708 - F3N 718 10.1984 - 12.1988
--------------------------------------------------------------------------
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:
0 580 453 911 , 0580453911
--------------------------------------------------------------------------
Numery O.E. 77 00 739 914 , 7700739914

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 108,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA 76416 Citroen 0580453408#0580453465 (

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA 76416  Citroen 0580453408#0580453465 (
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA 76416 Citroen 0580453408#0580453465 (
EVASION (22, U6) / 1994.06 - 2002.071.8 LFZ(XU7JP)
2.0 RFU(XU10J2/C)
2.0 Turbo C.T. RGX(XU10J2TE)

XANTIA (X1) / 1993.03 - 1998.011.8 i LFX(XU7JB)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)
2.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGX(XU10J2TE)
3.0 i 24V XFZ(ES9J4)

XANTIA Break (X1) / 1995.06 - 1998.011.8 i LFX(XU7JB)
1.8 i LFZ(XU7JP)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)
2.0 i RFX(XU10J2C)
2.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGX(XU10J2TE)

XM (Y4) / 1994.05 - 2000.102.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGX(XU10J2TE)
3.0 V6 XFZ(ES9J4)
3.0 V6 UFZ(ZPJ/Z);SFZ(ZPJ/Z)
3.0 V6 24V SKZ(ZPJ4/Z);UKZ(ZPJ4/Z)

XM Break (Y4) / 1994.05 - 2000.102.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGY(XU10J2TE/Z);RGX(XU10J2TE)
3.0 V6 SFZ(ZPJ/Z);UFZ(ZPJ/Z)
3.0 V6 XFZ(ES9J4)

JUMPER autobus (230P) / 1994.02 - 2002.042.0 RFW(XU10J2U)
2.0 4x4 RFW(XU10J2U)

JUMPER nadwozie pełne (230L) / 1994.02 - 2002.042.0 RFW(XU10J2U)

JUMPER platforma / podwozie (230) / 1994.03 - 2002.042.0 RFW(XU10J2U)

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 85,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76579#0986580804 (1392510)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76579#0986580804 (1392510)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76579#0986580804 (1392510)
Orginalna pompa paliwa producent BOSCH
BOSCH ELEKTRYCZNA POMPA PALIWA ZASTOSOWANIE MEGANE SCENIC
===================================================
Strona zabudowy: w zbiorniku paliwa Tryb pracy: elektryczny Rodzaj paliwa: benzyna
od roku prod.: 2002.06 do roku prod.: 2003.09

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 282,29 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76579#0986580803#7700431718 (1392509)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76579#0986580803#7700431718 (1392509)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76579#0986580803#7700431718 (1392509)
Orginalna pompa paliwa producent BOSCH
zastoswoanie RENUALT MEGANE
BOSCH ELEKTRYCZNA POMPA PALIWA
==================================
Strona zabudowy: w zbiorniku paliwaTryb pracy: elektryczny
Rodzaj paliwa: benzyna do roku prod.: 2002.05

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 433,52 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WKŁAD TTP359#TTP456# MD76359 (1392562)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WKŁAD   TTP359#TTP456# MD76359 (1392562)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WKŁAD TTP359#TTP456# MD76359 (1392562)
Orginalna pompa paliwa firmy WALBRO TTP359
--------------------------------------------------------------------------
M&D 46475719 TTP359 pompa paliwa ele.(bez
obudowy)FIAT SEICENTO1.1 MPI 02-;PANDA 04- 1,1 MPI Renualt Cilo 1.2 16v
------------------------------------------------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 252,05 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 0986580803 76103

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  RENUALT 0986580803 76103
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 0986580803 76103
Orginalna pompa firmy BOSCH
Zastosowanie Clio
=================================
Strona zabudowy: w zbiorniku paliwa Rodzaj paliwa: benzyna
od roku prod.: 1996.04 do roku prod.: 1998.02
RENAULT
•MEGANE I (BA0/1_) (1995.08 - 2003.08)◦1.4 e (BA0E, BA0V) (1996.01 - ) - 75 KM / 55 KW
◦1.6 16V (BA11, BA04, BA0B, BA1J) (1999.03 - ) - 107 KM / 79 KW
◦1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) (1999.03 - ) - 95 KM / 70 KW
◦1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) (2001.01 - ) - 115 KM / 85 KW

•MEGANE Classic (LA0/1_) (1996.09 - 2003.08)◦1.4 (LA0E, LA0V) (1996.09 - ) - 75 KM / 55 KW
◦1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) (1999.03 - ) - 95 KM / 70 KW
◦1.6 16V (La04, LA11, LA0B, LA1C, LA1J) (1999.03 - ) - 107 KM / 79 KW
◦1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) (2001.01 - ) - 115 KM / 85 KW

•LAGUNA (B56_, 556_) (1993.11 - 2001.03)◦1.8 16V (B563, B564) (1998.04 - 2001.03) - 120 KM / 88 KW
◦1.6 16V (B568, B561) (1997.11 - 2001.03) - 107 KM / 79 KW
◦2.0 16V (556A/B) (1999.09 - 2001.03) - 140 KM / 103 KW
◦2.0 (1999.09 - 2001.02) - 139 KM / 102 KW

•LAGUNA Grandtour (K56_) (1995.09 - 2001.03)◦1.8 16V (K563, K564) (1998.04 - 2001.03) - 120 KM / 88 KW
◦1.6 16V (K568) (1997.11 - 2001.03) - 107 KM / 79 KW
◦2.0 16V (A56A/B) (1999.09 - 2001.03) - 140 KM / 103 KW

•MEGANE Grandtour (KA0/1_) (1999.03 - 2003.08)◦1.4 e (KA0V) (1999.03 - ) - 75 KM / 55 KW
◦1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) (1999.03 - ) - 95 KM / 70 KW
◦1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) (1999.03 - ) - 107 KM / 79 KW
◦1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) (2001.01 - ) - 115 KM / 85 KW

•SCÉNIC (JA0/1_) (1999.09 - 2003.08)◦1.6 16V (JA0B, JA04, JA11) (1999.09 - 2003.08) - 107 KM / 79 KW
◦1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) (1999.09 - 2003.08) - 95 KM / 70 KW
◦2.0 16V IDE (1999.09 - 2003.08) - 140 KM / 103 KW
◦2.0 16V RX4 (2000.06 - 2003.08) - 139 KM / 102 KW
◦2.0 16V (JA1B, JA1D) (2000.07 - 2003.08) - 139 KM / 102 KW
◦1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) (2001.01 - 2003.08) - 115 KM / 85 KW
◦1.6 (2001.03 - 2003.08) - 102 KM / 75 KW
◦1.8 4x4 (2000.07 - 2001.04) - 116 KM / 85 KW

•MEGANE Coach (DA0/1_) (1996.03 - 2003.08)◦1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) (1999.03 - 2003.08) - 107 KM / 79 KW
◦1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) (1999.03 - 2003.08) - 95 KM / 70 KW
◦2.0 16V (2002.01 - 2003.08) - 139 KM / 102 KW

•MEGANE Cabriolet (EA0/1_) (1996.10 - 2003.08)◦1.6 16V (EA0B, EA04, EA11) (1999.03 - ) - 107 KM / 79 KW
◦1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) (1999.03 - ) - 95 KM / 70 KW
◦2.0 16V (2002.01 - ) - 139 KM / 102 KW

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 290,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392601)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392601)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392601)
Orginalna pompa producent WRC HISZPANIA WRC860034. Pompa montowana na ramie samochodu
===============================================================

RENAULT 21 (B48E) / (B48F) 1.7 54/7366/90 F3N 722 / F3N 723 / F3N 726 09.1989 - 06.1994
RENAULT 21 (B48C) / (B48R) / (B48Y) 2.0 88/120 - 99/135 J7R 746 / J7R 747 09.1989 - 12.1993
RENAULT 21 (B48K) 2.2 79/107 J7T 754 / J7T 755 09.1989 - 06.1994
RENAULT 21 NEVADA (K48_) 1.7 54/73 - 66/90 - 69/94 F3N 722 / F3N 723 / F3N 726 06.1986 - 12.1993
RENAULT 21 NEVADA (K48_) 2.0 85/116 - 88/120 - 99/135 J7R 750 / J7R 751 / J7R 746 / J7R 747 / J7R 740 06.1986 - 12.1993
RENAULT 21 NEVADA (K48_) 2.2 78/108 - 79/109 J7T 754 / J7T 755 10.1986 - 12.1993
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:
7.21287.53.0 , 721287530
0 580 453 911 , 0580453911
E8308
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Numery O.E. 6001008001 , 7700687710 , 7700722393 , 7700855358
6001008001 , 7700687710 , 7700722393 , 7700855358 , 77 00 739 914
6001 008001 , 7700 687710 , 7700 722393 , 7700 855358 , 7700739914
6001 008001 , 7700 687710 , 7700 722393 , 7700 855358

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 285,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392613)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392613)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392613)
Orginalna pompa paliwa producent WRC HISZPANIA montowana na zewnatrz samochodu na ramie
================================================================
RENAULT MASTER 2.2 67/91 09.1980 - 07.1998
_____________________________________________________________________
Numery O.E. 6001008001 , 7700687710 , 7700722393 , 7700855358
6001008001 , 7700687710 , 7700722393 , 7700855358 , 77 00 739 914
6001 008001 , 7700 687710 , 7700 722393 , 7700 855358 , 7700739914
6001 008001 , 7700 687710 , 7700 722393 , 7700 855358
_____________________________________________________________________
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:
7.21287.53.0 , 721287530
0 580 453 911 , 0580453911
E8308

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 285,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392612)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392612)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392612)
RENAULT 5 1.7 54kW/73KM F3N 716 / 717 10.1986 - 03.1995
RENAULT 5 1.7 69kW/94KM F3N 702 /722 10.1986 - 08.1991
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:
7.21287.53.0 , 721287530
0 580 453 911 , 0580453911
E8308
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Numery O.E. 6001008001 , 7700687710 , 7700722393 , 7700855358
6001008001 , 7700687710 , 7700722393 , 7700855358 , 77 00 739 914
6001 008001 , 7700 687710 , 7700 722393 , 7700 855358 , 7700739914
6001 008001 , 7700 687710 , 7700 722393 , 7700 855358

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 285,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392600)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392600)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392600)
RENAULT 9 1.7 69kW/94KM F3N 728 06.1987 - 13.1988
RENAULT 9 1.7 88kW-120KM F3N 738 10.1984 - 13.1988
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:
7.21287.53.0 , 721287530
0 580 453 911 , 0580453911
E8308
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Numery O.E. 6001008001 , 7700687710 , 7700722393 , 7700855358
6001008001 , 7700687710 , 7700722393 , 7700855358 , 77 00 739 914
6001 008001 , 7700 687710 , 7700 722393 , 7700 855358 , 7700739914
6001 008001 , 7700 687710 , 7700 722393 , 7700 855358

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 285,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392615)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392615)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392615)
Orginalna pompa producent WRC HISZPANIA WRC860034. Pompa montowana na ramie samochodu
==================================================================
RENAULT 19 (L53_) / (B532) / (C53_) 1.4 43/58 C3J 710 / C3J 772 01.1989 - 04.1992
RENAULT 19 (L53_) / (B53_) / (C53_) 1.7 54-73 / 66-90 / 70-95 F3N 740 / F3N 741 / F3N 742 /F3N 743 09.1988 - 12.1995
RENAULT 19 1.8 16V 99-135 / 101-137 07.1991 - 12.1995
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:
7.21287.53.0 , 721287530
0 580 453 911 , 0580453911
E8308
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Numery O.E. 6001008001 , 7700687710 , 7700722393 , 7700855358
6001008001 , 7700687710 , 7700722393 , 7700855358 , 77 00 739 914
6001 008001 , 7700 687710 , 7700 722393 , 7700 855358 , 7700739914
6001 008001 , 7700 687710 , 7700 722393 , 7700 855358

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 285,00 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76472#0986580203 (1392157)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76472#0986580203 (1392157)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76472#0986580203 (1392157)
Orginalny moduł paliwa producent BOSCH
MODUŁ POMPY PALIWA
============================================
Średnica [mm]: 135,5 Długość [mm]: 179 Cisnienie [bar]: 3,1 Ciśnienie [psi]: 44,95
do roku prod.: 1997.06

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 499,06 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76584#0986580259 (1392168)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76584#0986580259 (1392168)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76584#0986580259 (1392168)
Orginalny moduł paliwa producent BOSCH
MODUŁ POMPY PALIWA
=====================================================
Średnica [mm]: 134 Długość [mm]: 156 Cisnienie [bar]: 3,5 Ciśnienie [psi]: 50,8
od roku prod.: 2000.11

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 564,59 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76580#0986580311 (1392167)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76580#0986580311 (1392167)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76580#0986580311 (1392167)
Orginalny moduł paliwa producent Bosch
MODUŁ POMPY PALIWA
======================================
Średnica [mm]: 134 Długość [mm]: 153,5 Cisnienie [bar]: 3,5 Ciśnienie [psi]: 50,8
od roku prod.: 2000.12

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 373,03 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76488#0986580203 (1392159)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76488#0986580203 (1392159)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76488#0986580203 (1392159)
Orginalny moduł paliwa producent BOSCH
MODUŁ POMPY PALIWA
=========================================
Średnica [mm]: 135,5 Długość [mm]: 179 Cisnienie [bar]: 3,1 Ciśnienie [psi]: 44,95
do roku prod.: 1997.06

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 544,43 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76489#0986580202 (1392160)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76489#0986580202 (1392160)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76489#0986580202 (1392160)
Orginalny moduł paliwa producent BOSCH
Elektryczna pompa paliwa (z czujnikiempoziomu) RENUALT TWINGO
==============================================
Kod silnika: D4F - D7F

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 554,51 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76493#0986580205 (1392161)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76493#0986580205 (1392161)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76493#0986580205 (1392161)
Orginalny moduł paliwa producent Bosch
MODUŁ POMPY PALIWA
=========================================
Średnica [mm]: 114,5Długość [mm]: 185,5 Cisnienie [bar]: 3,1 Ciśnienie [psi]: 44,95
od roku prod.: 1997.07 do roku prod.: 1999.10

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 483,93 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 76296 ,ESS382,ESS273

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA   RENUALT 76296 ,ESS382,ESS273
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT 76296 ,ESS382,ESS273
CLIO I (B/C57_, 5/357_) / 1990.05 - 1998.09
1.2 (B/C/S577) C3G720
LAGUNA (B56_, 556_) / 1993.11 - 2001.03
1.8 (B56A/B) F3P720;F3P724
1.8 (B56S/T/0) F3P670;F3P678
1.8 (B56Z) F3P720;F3P724
RAPID nadwozie pełne (F40_, G40_) / 1985.07 - 1998.03
1.2 (F406, G40A) C3G710;C3G712

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 65,00 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76829#0986580802#md76848 (1392226)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76829#0986580802#md76848 (1392226)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76829#0986580802#md76848 (1392226)
Orginalny moduł paliwa Producent BOSCH 0986580802
=========================================
BOSCH ELEKTRYCZNA POMPA PALIWA Ranault Laguna od roku prod.: 1998.05 do roku prod.: 2001.02
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Inne kody 7700422036 RENAULT 7700427101 RENAULT

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 332,70 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT ESPACE 76297

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA   RENUALT ESPACE 76297
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA RENUALT ESPACE 76297
ESPACE III (JE0_) / 1996.11 - 2002.102.0 (JE0A) F3R728;F3R729;F3R742;F3R768;F3R769
2.0 F4R700;F4R701
2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) F4R700;F4R701
3.0 (JE0D) Z7X775
3.0 V6 24V (JE0G, JE0R) L7X727

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 66,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76359 #TTP359#TTP456 (1392271)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA    MD76359 #TTP359#TTP456 (1392271)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76359 #TTP359#TTP456 (1392271)
Orginalna pompa paliwa firmy MEAT&DORIA md76359
--------------------------------------------------------------------------
M&D 46475719 TTP359 pompa paliwa ele.(bez
obudowy)FIAT SEICENTO1.1 MPI 02-;PANDA 04- 1,1 MPI Renualt Cilo 1.2 16v
------------------------------------------------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 241,97 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76135 (1392330)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  MD76135 (1392330)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76135 (1392330)
RENAULT CLIO 1.1 43/58 D7F 730 01.1996 - 09.1998
RENAULT CLIO 1.1 40/54 D7F 730 01.1996 - 09.1998
RENAULT CLIO 1.4 59/80 01.1991 - 09.1998
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Numery O.E. 7700829965 , 7700840830 , AOR050

7 700 829 965 , 7 700 840 830 , AO R05 0
_____________________________________________________________________

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 166,36 zł
szt.

POMPA PALIWA RENUALT 76103

POMPA PALIWA RENUALT 76103
POMPA PALIWA RENUALT 76103
RENAULT

CLIO I (B/C57_, 5/357_) / 1990.05 - 1998.09
1.2 (5/357Y, 5/357K) D7F730
1.2 (5/357Y, 5/357K) D7F730
1.4 E7J710;E7J711
LAGUNA (B56_, 556_) / 1993.11 - 2001.03
1.8 (B56S/T/0) F3P670;F3P678
1.8 16V (B563, B564) F4P760
2.0 16V (B56D/M) N7Q700;N7Q704
2.0 (B56C/H/N) F3R722;F3R723
2.0 16V (556A/B) F4R780
3.0 (B56E/R, B565) Z7X760;Z7X765
LAGUNA Grandtour (K56_) / 1995.09 - 2001.03
1.8 (K56S/T/0) F3P670;F3P678
1.8 16V (K563, K564) F4P760
2.0 (K56C/H) F3R722;F3R723
2.0 16V (K56D/M) N7Q700;N7Q704
3.0 (K56R, K565) Z7X765
MEGANE I (BA0/1_) / 1995.08 - 2003.08
1.4 e (BA0E, BA0V) E7J764;E7J626
MEGANE I Classic (LA0/1_) / 1996.09 - 2003.08
1.4 (LA0E, LA0V) E7J764;E7J626
TWINGO (C06_) / 1993.03 - XXX
1.2 (C067) D7F700;D7F701
1.2 (C066, C068) D7F700;D7F701;D7F702;D7F703;D7F704
TWINGO nadwozie pełne (S06_) / 1993.03 - XXX
1.2 (S066, S068) D7F700;D7F701;D7F702;D7F703;D7F704;D7F706

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 75,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FIAT LANCIA RENUALT 76396

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FIAT LANCIA RENUALT 76396
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FIAT LANCIA RENUALT 76396
BARCHETTA (183) / 1995.03 - XXX1.8 16V 183A1.000;188A6.000

BRAVA (182) / 1995.10 - 2002.121.6 16V (182.BB) 182A4.000

BRAVO (182) / 1995.10 - 2001.101.6 16V (182.AH) 182A6.000
1.6 16V (182.AB) 182A4.000

COUPE (FA/175) / 1993.11 - 2000.081.8 16V 183A1.000

MAREA (185) / 1996.09 - XXX1.6 100 16V 182A4.000
1.6 100 16V Bipower 186A4.000;185A3.000
1.8 115 16V 182A2.000

MAREA Weekend (185) / 1996.09 - XXX1.6 100 16V 182A4.000
1.8 115 16V 182A2.000

MULTIPLA (186) / 1999.04 - XXX1.6 16V Bipower (186AMB1A) 186A4.000
1.6 100 16V (186AXA1A) 182A4.000

PUNTO (176) / 1993.09 - 1999.0975 1.2 176A8.000


LANCIADEDRA (835) / 1989.01 - 1999.071.6 16V (835EI) 182A4.000

DEDRA SW (835) / 1994.07 - 1999.071.6 16V (835EI) 182A4.000

DELTA II (836) / 1993.06 - 1999.091.6 i.e. (836AP) 182A6.000
1.6 i.e. 16V (836AO) 182A4.000
1.8 i.e. 16V GT (836AR) 183A1.000


RENAULTCLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) / 1998.09 - XXX1.2 (B/CB0F, B/CB0A, B/CB10, B/CB1K, B/CB2D, B/CB2H) D7F710;D7F720;D7F726;D7F766
1.4 (B/CB0C) E7J780
1.6 (B/CB0D) K7M744;K7M745
1.6 16V (CB0T, CB0H) K4M708;K4M748;K4M744;K4M745
2.0 16V Sport (CB0M) F4R730

CLIO II nadwozie pełne (SB0/1/2_) / 1998.09 - XXX1.1 (SB0A) D7F720;D7F722

MEGANE I (BA0/1_) / 1995.08 - 2003.081.4 e (BA0E, BA0V) E7J764;E7J626
1.6 i (BA0L) K7M720
1.6 e (BA0F, BA0S) K7M702;K7M703;K7M790
2.0 i F3R750;F3R751
2.0 i (BA0G) F3R750;F3R751
2.0 16V (BA0H) F7R710;F7R714

MEGANE I Classic (LA0/1_) / 1996.09 - 2003.081.4 (LA0E, LA0V) E7J764;E7J626
1.6 i (LA0L) K7M720
1.6 e (LA0F, LA0S) K7M702;K7M703;K7M790
2.0 i F3R752
2.0 i (LA07, LA0G) F3R750;F3R751

MEGANE I Grandtour (KA0/1_) / 1999.03 - 2003.081.4 e (KA0V) E7J626
1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) K4M700;K4M701;K4M704;K4M708

MEGANE I Coach (DA0/1_) / 1996.03 - 2003.081.6 e (DA0F) K7M702;K7M703
2.0 i brak danych
2.0 i (DA0G) F3R750;F3R751
2.0 16V (DA0H) F7R710;F7R714

MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) / 1996.10 - 2003.081.6 e (EA0F) K7M702;K7M703
2.0 (EA0G) F3R750
2.0 i (EA0G) F3R791;F3R796
2.0 16V (EA0H) F7R710;F7R714

MEGANE Scenic (JA0/1_) / 1997.01 - 1999.101.6 i (JA0L) K7M720
1.6 e (JA0F) K7M702;K7M703
2.0 i (JA0G) F3R750;F3R751

SCÉNIC I (JA0/1_) / 1999.09 - 2003.082.0 16V RX4 F4R744

TWINGO (C06_) / 1993.03 - XXX1.2 (C067) D7F700;D7F701
1.2 (C066, C068) D7F700;D7F701;D7F702;D7F703;D7F704

TWINGO nadwozie pełne (S06_) / 1993.03 - XXX1.2 (S066, S068) D7F700;D7F701;D7F702;D7F703;D7F704;D7F706
NUMERY OE

Numery OE Zastosowania Uwagi














































0046475714 0046475714 0046475714 0986580181 0986580205
0986580253 0986580313 0986580357 30611490 30630593
30858563 30864216 30865670 30865670 46475714
46475714 46475714 509762029900 519740669900 519750409905
519751409900 519762029900 519762029905 60667316 60667316
60667316 70046826 700468260 70046839 700468390
70046843 700468430 70046864 700468640 70046866
700468660 702701060 7700418353 7700420073 ESS287
ESS290 ESS291 ESS296 GA2012 GA2015
GA2017 MSS234 SMR439567 SUA417 SUA418
X10745002010V X10745004006V

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 96,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76396 #QAP14087#ESS287#ESS296#MSS234#0 986 580 350 (1392276)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA    MD76396  #QAP14087#ESS287#ESS296#MSS234#0 986 580 350 (1392276)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76396 #QAP14087#ESS287#ESS296#MSS234#0 986 580 350 (1392276)
Orginalna pompa paliwa ESS296 firmy Walbro

RENAULT
Clio II
76396 1.2 i 43kW 10.99 > D7F 726 [XB0] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 03.98 > D7F 764 [XB0] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 10.99 > D7F 722 [XB0] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 03.98 > D7F 746 [XB0] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 03.98 > D7F 720 [XB0] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 03.98 > D7F 744 [XB0] > 10.99
76396 1.4 i 55kW 03.99 > E7J 634 [XB0] > 10.99
76396 1.4 i 55kW 03.98 > E7J 780 [XB0]
76396 1.6 i 66kW 03.98 > K7M 744 [XB0] > 10.99
76396 1.6 i 16V 79kW 06.98 > K4M 748 [XB0] > 10.99
76396 1.6 i 66kW 03.98 > K7M 745 [XB0] > 10.99
76396 2.0 16V 124kW 06.01 > F4R 736 [XB0]
76396 2.0 16V 124kW 03.99 > F4R 730 [XB0]
76396 2.0 16V 124kW 06.01 > F4R 732 [XB0]
Twingo
---------------------------
76396 1.0 i 43kW 01.00 > D7D 740 [X06]
76396 1.0 i 16V 50kW 03.01 > D4D 712 [X06]
76396 1.2 i 43kW 09.98 > D7F 702 EOBD [X06] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 09.98 > D7F 706 [X06] solo per gas/for liquid gas only
76396 1.2 i 40kW 09.96 > D7F 700, 701 [X06] 07.97-10.99
76396 1.2 i 43kW 09.98 > D7F 706 [X06] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 05.98 > D7F 703 EOBD [X06] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 01.96 > D7F 703 [X06] > 06.97
76396 1.2 i 43kW 01.96 > D7F 703 [X06] 07.97-10.99
76396 1.2 i 40kW 09.96 > D7F 700, 701 [X06] > 06.97
----------------------------------------------------------------------
Ciśnienie 310 kPa
Wydajność 65 L/h
Prąd max 4,7 A
Rodzaj paliwa benzyna
-----------------------
NR OEM
Bosch 0986580350
Walbro ESS287
Walbro ESS296
Walbro MSS234

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 196,60 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76396 #QAP14087#ESS287#ESS296#MSS234#0 986 580 350 (1392278)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA    MD76396  #QAP14087#ESS287#ESS296#MSS234#0 986 580 350 (1392278)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76396 #QAP14087#ESS287#ESS296#MSS234#0 986 580 350 (1392278)
Orginalna pompa Firmt Walbro ESS287
RENAULT
===============
Clio II
---------------------------
76396 1.2 i 43kW 10.99 > D7F 726 [XB0] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 03.98 > D7F 764 [XB0] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 10.99 > D7F 722 [XB0] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 03.98 > D7F 746 [XB0] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 03.98 > D7F 720 [XB0] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 03.98 > D7F 744 [XB0] > 10.99
76396 1.4 i 55kW 03.99 > E7J 634 [XB0] > 10.99
76396 1.4 i 55kW 03.98 > E7J 780 [XB0]
76396 1.6 i 66kW 03.98 > K7M 744 [XB0] > 10.99
76396 1.6 i 16V 79kW 06.98 > K4M 748 [XB0] > 10.99
76396 1.6 i 66kW 03.98 > K7M 745 [XB0] > 10.99
76396 2.0 16V 124kW 06.01 > F4R 736 [XB0]
76396 2.0 16V 124kW 03.99 > F4R 730 [XB0]
76396 2.0 16V 124kW 06.01 > F4R 732 [XB0]
Twingo
---------------------------
76396 1.0 i 43kW 01.00 > D7D 740 [X06]
76396 1.0 i 16V 50kW 03.01 > D4D 712 [X06]
76396 1.2 i 43kW 09.98 > D7F 702 EOBD [X06] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 09.98 > D7F 706 [X06] solo per gas/for liquid gas only
76396 1.2 i 40kW 09.96 > D7F 700, 701 [X06] 07.97-10.99
76396 1.2 i 43kW 09.98 > D7F 706 [X06] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 05.98 > D7F 703 EOBD [X06] > 10.99
76396 1.2 i 43kW 01.96 > D7F 703 [X06] > 06.97
76396 1.2 i 43kW 01.96 > D7F 703 [X06] 07.97-10.99
76396 1.2 i 40kW 09.96 > D7F 700, 701 [X06] > 06.97
----------------------------------------------------------------------
Ciśnienie 310 kPa
Wydajność 65 L/h
Prąd max 4,7 A
Rodzaj paliwa benzyna
-----------------------
NR OEM
Bosch 0986580350
Walbro ESS287
Walbro ESS296
Walbro MSS234

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 252,05 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA CITROEN 76539

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA   CITROEN 76539
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA CITROEN 76539
EVASION (22, U6) / 1994.06 - 2002.07
1.8 LFZ(XU7JP)
2.0 RFU(XU10J2/C)
2.0 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo C.T. RGX(XU10J2TE)
XANTIA (X1) / 1993.03 - 1998.01
2.0 i RFX(XU10J2C)
2.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 i 16V RFT(XU10J4/Z)
XANTIA Break (X1) / 1995.06 - 1998.01
2.0 i RFX(XU10J2C)
2.0 i 16V RFV(XU10J4R)
XANTIA (X2) / 1998.01 - 2003.04
2.0 i RFX(XU10J2C)
2.0 i 16V RFV(XU10J4R)
XANTIA Break (X2) / 1998.01 - 2003.04
2.0 i RFX(XU10J2C)
2.0 i 16V RFV(XU10J4R)
XSARA (N1) / 1997.04 - 2005.04
1.4 i KFX(TU3JP);KFW(TU3JP)
1.6 i NFZ(TU5JP)
1.6 16V NFU(TU5JP4)
1.8 i LFX(XU7JB)
1.8 i Aut. LFZ(XU7JP)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)
2.0 16V RFV(XU10J4R)
2.0 16V RFN(EW10J4)
XSARA Break (N2) / 1997.10 - 2005.08
1.4 i KFX(TU3JP);KFW(TU3JP)
1.8 i LFX(XU7JB)
1.8 i Aut. LFZ(XU7JP)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)
XSARA coupe (N0) / 1998.02 - 2005.04
1.8 i LFX(XU7JB)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)
ZX (N2) / 1991.03 - 1997.10
1.4 i KDX(TU3M/Z);KDZ(TU3M/Z);KFX(TU3JP)
1.6 i BDY(XU5M);BFZ(XU5JP)
1.8 i LFZ(XU7JP)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)
1.9 i DKZ(XU9JA)
2.0 i RFX(XU10J2C)
2.0 i 16V RFT(XU10J4/Z)
2.0 i 16V RFS(XU10J4RS)
ZX Break (N2) / 1993.10 - 1998.02
1.4 i KDY(TU3M);KDX(TU3M/Z);KFX(TU3JP)
1.6 i BFZ(XU5JP);BDY(XU5M)
1.8 i LFZ(XU7JP)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 80,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA DIESEL 76855 RENUALT

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  DIESEL 76855 RENUALT
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA DIESEL 76855 RENUALT
ESPACE III (JE0_) / 1996.11 - 2002.10
2.2 dCi (JE0K) G9T710;G9T642
KANGOO (KC0/1_) / 1997.08 - XXX
1.9 dCi 4x4 (KC0V) F9Q790;F9Q782
KANGOO Express (FC0/1_) / 1997.08 - XXX
1.9 dCi 4x4 (FC0V) F9Q790;F9Q782
LAGUNA II (BG0/1_) / 2001.03 - XXX
1.9 dCi (BG0R) F9Q754
1.9 dCI (BG0E) F9Q752
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) / 2001.03 - XXX
1.9 dCi (KG0R) F9Q754
1.9 dCI (KG0E) F9Q752
MEGANE I (BA0/1_) / 1995.08 - 2003.08
1.9 dCi (BA05, BA1F) F9Q732;F9Q733
MEGANE I Classic (LA0/1_) / 1996.09 - 2003.08
1.9 dCi (LA05, LA1F) F9Q732;F9Q738;F9Q733
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) / 1999.03 - 2003.08
1.9 dCi (KA05, KA1F) F9Q732;F9Q738;F9Q733
MEGANE I Coach (DA0/1_) / 1996.03 - 2003.08
1.9 dCi (DA05, DA1F) F9Q732;F9Q733
MASTER II autobus (JD/ND) / 1998.03 - XXX
2.2 dCI 90 G9T722;G9T720;G9T750
MASTER II nadwozie pełne (FD) / 1998.07 - XXX
2.2 dCI 90 G9T722;G9T720;G9T750
MASTER II platforma / podwozie (ED/HD/UD) / 1998.07 - XXX
2.2 dCI 90 G9T722;G9T720;G9T750
BOSCH 0580464089
pompa zewnętrtza do silników diesela

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 128,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76135 (1392329)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  MD76135 (1392329)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76135 (1392329)
RENAULT LAGUNA 1.8 66/90 F3P 670 / F3P 678 08.1995 - 03.2001
RENAULT LAGUNA 1.8 88/120 F4P 760 04.1998 - 03.2001
RENAULT LAGUNA 2.0 83/113 F3R 722 / F3R 723 11.1993 - 03.2001
RENAULT LAGUNA 2.0 103/140 F4R 780 09.1999 - 03.2001
RENAULT LAGUNA 2.0 102/139 N7Q 700 / N7Q 704 06.1995 - 03.2001
RENAULT LAGUNA 3.0 123/167 Z7X 760 / Z7X 765 11.1993 - 03.2001
RENAULT LAGUNA KOMBI 1.8 66/90 F3P 670 / F3P 678 09.1995 - 03.2001
RENAULT LAGUNA KOMBI 1.8 88/120 F4P 760 04.1998 - 03.2001
RENAULT LAGUNA KOMBI 2.0 83/113 F3R 722 / F3R 723 09.1995 - 03.2001
RENAULT LAGUNA KOMBI 2.0 102/139 N7Q 700 / N7Q 704 09.1995 - 03.2001
RENAULT LAGUNA KOMBI 3.0 123/167 Z7X 765 02.1996 - 03.2001
--------------------------------------------------------------------------------------------------
RENAULT MEGANE 1.4 55/75 E7J 626 / E7J 764 01.1996 ->
____________________________________________________________________
Numery O.E. 7700829965 , 7700840830 , AOR050

7 700 829 965 , 7 700 840 830 , AO R05 0

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 166,36 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl