Producenci

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA GSS465 MD76906 HDI

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA    GSS465  MD76906  HDI
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA GSS465 MD76906 HDI
Oryginalna pompa paliwa firmy WALBRO GSS465

Marka Model Pojemność Typ silnika Roczniki
PEUGEOT 206 1997cc Hdi (DW10TD) 1998
PEUGEOT 206 1997cc Hdi (DW10TD) 1999
PEUGEOT 206 1997cc Hdi (DW10TD) 2000
PEUGEOT 206 1997cc Hdi (DW10TD) 2001

PEUGEOT Partner 2000cc Hdi 2001

CITROEN Berlingo 2000cc Hdi 2001

CITROEN XSARA Picasso 1997 Hdi 2000
CITROEN XSARA Picasso 1997 Hdi 2001

PEUGEOT 607 2200cc Hdi with FAP 2000
PEUGEOT 607 2200cc Hdi with FAP 2001

Ciśnienie 3.2 BAR
Wydajność 130 L/H
Prąd max 5,0 A
Rodzaj paliw diesel

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 325,00 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl 0986580217#7.00468.96.0 (1392150)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl 0986580217#7.00468.96.0 (1392150)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl 0986580217#7.00468.96.0 (1392150)
Orginalny moduł paliwa proiducent BOSCH .Zastosowanie Citroen PEUGEOT
=============================================
Średnica [mm]: 154 Długość [mm]: 182 Cisnienie [bar]: 2,5 Ciśnienie [psi]: 36,25 : z czujnikiem poziomu paliwa
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 463,77 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76425#228214001004Z (1392180)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76425#228214001004Z (1392180)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76425#228214001004Z (1392180)
Orginalny moduł paliwa producent SIEMENS VDO 228-214-001-007z
=============================================
VDO POMPA PALIWA ELEKTR. W ZBIORNIKU [Z PŁYWAKIEM]
BMW 3 E36 95-99 DIESEL
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Cisnienie [bar]: 0,5
------------------------------------------------------------------------------
Inne kody 16 14 1 181 944 BMW # 16 14 1 182 079 BMW #16 14 1 184 748 BMW

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 453,69 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76485#731401#0986580174 (1392202)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76485#731401#0986580174 (1392202)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76485#731401#0986580174 (1392202)
Orginalny moduł paliwa producent WALBRO 7301401
======================================
ZASTOSOWANIE CITROEN PEUGEOT do roku 2002 do numeru podwozia: D08973
===========================
Bosch 0986580174
Magneti Marelli 519730149901 Magneti Marelli SUA377 Pierburg 700468100 PSA 1525F7
VDO X10745003009V VDO X10745003010V

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 544,43 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76525#7301304#228222012005Z (1392208)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76525#7301304#228222012005Z (1392208)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76525#7301304#228222012005Z (1392208)
Orginalny moduł paliwa producent SIEMENS VDO 2228-222-012-005Z
================================
ZASTOSOWANIE CITROEN PEUGEOT
======================================
PSA 1525G1
PSA 1525R4
PSA 9630750880
PSA 9639913780
VDO 228222012005

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 443,61 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76839 7220200 228-222-015-001Z#0986580215 (1392229)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76839 7220200 228-222-015-001Z#0986580215 (1392229)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76839 7220200 228-222-015-001Z#0986580215 (1392229)
Orginalny moduł paliwa z pompa i czujnikiem producent BOSCH
==================================================
kody orginałow
Inne kody
1525 W5 CITROTN
1525 W7 CITROTN
1525 W5 PEUGEOT

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 342,79 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76839 7220200 228-222-015-001Z#0986580215 (1392228)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76839 7220200 228-222-015-001Z#0986580215 (1392228)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76839 7220200 228-222-015-001Z#0986580215 (1392228)
Orginalny moduł paliwa z pompa i czujnikiem producent Walbro 7220200
==================================================
kody orginałow
Inne kody
1525 W5 CITROTN
1525 W7 CITROTN
1525 W5 PEUGEOT

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 483,93 zł
szt.

POMPA PALIWA DIESEL IVECO 76815.0580464073 ,0580464075 , 0580464096 , 0580464103 ,500314007

POMPA PALIWA DIESEL IVECO 76815.0580464073 ,0580464075 , 0580464096 , 0580464103 ,500314007
POMPA PALIWA DIESEL IVECO 76815.0580464073 ,0580464075 , 0580464096 , 0580464103 ,500314007
Daily II / 1999.05 - XXX
29 L 13 8140.43S
35 S 13,35 C 13 8140.43S
35 S 13 V,35 C 13 V 8140.43S
35 S 15 V, 35 C 15 V 8140.43N
40 C 13 8140.43S
40 C 15 8140.43N
50 C 13 8140.43S
50 C 15 8140.43N
65 C 15 8140.43N
Daily III / 2006.05 - XXX
29L10, 29L10 D, 29L10 D/P F1AE0481FA
29L10 V F1AE0481FA
29L12, 29L12 /P, 29L12 D F1AE0481GA
29L12 V, 29L12 V/P F1AE0481GA
29L14, 29L14 /P, 29L14 D, 29L14 D/P F1AE0481HA
29L14 C, 29L14 C/P, 29L14 V, 29L14 V/P F1AE0481HA
35C10, 35C10 D, 35S10, 35S10 D F1AE0481FA
35C10 V, 35S10 V F1AE0481FA
35C10 K, 35C10 DK F1AE0481FA
35C12, 35C12 /P, 35S12, 35S12 /P, 35S12 D, 35S12 D/P F1AE0481GA
35C12 V, 35C12 V/P, 35S12 V, 35S12 V/P F1AE0481GA
35C12 K, 35C12 DK, 35S12 K F1AE0481GA
35C14, 35C14 D/P, 35S14, 35S14 /P, 35S14 D, 35S14 D/P F1AE0481HA
35C14 G, 35C14 G/P, 35S14 G, 35S14 G/P, 35C14 GD, 35S14 GD F1CCNG
35S14 C, 35S14 C/P, 35S14 V, 35S14 V/P, 35C14 V, 35C14 V/P F1AE0481HA
35C14 GV, 35C14 GV/P, 35S14 GV, 35S14 GV/P F1CCNG

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 150,00 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76598#0580303027#0580303006#0986580216 (1392222)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76598#0580303027#0580303006#0986580216 (1392222)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76598#0580303027#0580303006#0986580216 (1392222)
Orginalny moduł paliwa producent BOSCH 0986580216
BOSCH ELEKTRYCZNA POMPA PALIWA PEUGEOT 406 2.0 HDI98- ( 90-110 KM ) od roku prod.: 1999.04
do roku prod.: 2000.05 do numeru kontrolnego: 8575

=======================================================
zamienniki Bosch 0580303006 Bosch 0580303027 PSA 1525C7 PSA 1525H4 PSA 1525Z3 PSA 96313600 PSA 96378121 md76808
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Inne kody 1525 Z3 CITROTN 1525 Z3 PEUGEOT

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 574,67 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76870#7320200#228222015010Z (1392232)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76870#7320200#228222015010Z (1392232)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76870#7320200#228222015010Z (1392232)
Orginalny moduł paliwa producent WALBRO 7320200.
Zastosowanie PEUGEOT 206 od roku prod.: 2002.03 Kod silnika: RHY (DW10TD)
PEUGEOT 406 od roku 2000
==========================================================
Inne kody 1525Y3 PEUGEOT 9642124380 PEUGEOT
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
zamienniki vdo228222015010Z

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 483,93 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem VW SKODA 220212010002Z#MD76881#724807170 (1392236)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem VW SKODA  220212010002Z#MD76881#724807170 (1392236)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem VW SKODA 220212010002Z#MD76881#724807170 (1392236)
Orginalny moduł paliwa z czujnikiem paliwa producent SIEMENS VDO 220-212-010-002Z
=====================================================
Cisnienie [bar]: 0,5
Rodzaj paliwa: olej napędowy
do numeru podwozia: 3B-5-250 000 kod silnika AVB
-------------------------------------------------------------
Inne kody
3B0 919 050 B SKODA
3B0 919 050 B VW

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 756,14 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem SKODA VW 220801005005Z#MD76883 (1392235)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem SKODA VW 220801005005Z#MD76883 (1392235)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem SKODA VW 220801005005Z#MD76883 (1392235)
Orginalny moduł paliwa producent SIEMENS VDO 220-801-005-005Z
=================================================
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Cisnienie [bar]: 0,5
Kod silnika: AFB
od numeru podwozia: 3B-V-000 001
-------------------------------------------------------------------
Inne kody
4B0 906 087 AT AUDI
4B0 906 087 AT SKODA
4B0 906 087 AT VW

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 856,97 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76839 7220200 228-222-015-001Z#0986580215 (1392227)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76839 7220200 228-222-015-001Z#0986580215 (1392227)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76839 7220200 228-222-015-001Z#0986580215 (1392227)
Orginalny moduł paliwa z pompa i czujnikiem prodUCENT 4MAX 228-222-015-001Z
==================================================
kody orginałow
Inne kody
1525 W5 CITROTN
1525 W7 CITROTN
1525 W5 PEUGEOT

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 463,77 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76573#7301306#0580303004#0580303025 (1392211)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76573#7301306#0580303004#0580303025 (1392211)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76573#7301306#0580303004#0580303025 (1392211)
Orginalny moduł paliwa producent WALBRO 7601306
=======================================
Inne kody sam silniczek md76808
1525 Z1 CITROTN
1525 Z1 PEUGEOT
===========================
zamiennikiBosch 0580303004 Bosch 0580303025 Fiat 9637812280
PSA 09900197000 PSA 09900274000 PSA 1525H2 PSA 1525Z1 PSA 96304560 PSA 96378122

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 594,84 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76598#0580303027#0580303006#0986580216 (1392221)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76598#0580303027#0580303006#0986580216 (1392221)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76598#0580303027#0580303006#0986580216 (1392221)
Orginalny moduł paliwa producent BOSCH 0580303027
BOSCH ELEKTRYCZNA POMPA PALIWA PEUGEOT 406 2.0 HDI98- ( 90-110 KM ) od roku prod.: 1999.04
do roku prod.: 2000.05 do numeru kontrolnego: 8575

=======================================================
zamienniki Bosch 0580303006 Bosch 0580303027 PSA 1525C7 PSA 1525H4 PSA 1525Z3 PSA 96313600 PSA 96378121 md76808
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Inne kody 1525 Z3 CITROTN 1525 Z3 PEUGEOT

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 554,51 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76885 220801012001Z (1392233)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76885 220801012001Z (1392233)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76885 220801012001Z (1392233)
Orginalny moduł paliwa producent SIEMENS VDO 220-801-012-001Z
=============================================
Elektryczna pompa paliwa
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Cisnienie [bar]: 0,5
od numeru podwozia: 3B-Y-350 001
---------------------------------------------------------------
KODY ORGINAŁOW VAG 4B0906087N # VDO 220801012001Z # 4B0 906 087 AN VW

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 856,97 zł
szt.

POMPA PALIWA DIESEL MD76810 BMW

POMPA PALIWA DIESEL MD76810 BMW
POMPA PALIWA DIESEL MD76810 BMW
BMW 5 (E39) - 520 d sedan/kombi 2.0 100/136 M 47 D 20 - M47204D1 02.2000 - 06.2002
BMW 5 (E39) - 525 td/tds sedan/kombi 2.5 85/116 - 120/163 - 105/143 M 51 D 25 - M57256D1 - M 51 D 2501.1997
BMW 5 (E39) - 530 d sedan/kombi 3.0 135/184 M 57 D 30 08.1998 - 09.200
BMW-5 E39 520 d 02/00 - 06/02
BMW-5 E39 525 td 01/97 -
BMW-5 E39 525 d 02/00 -
BMW-5 E39 525 tds 01/96 -BMW-5 E39 530 d 08/98 -
BMW-5 E39 TOURING 520 d 02/00 - 06/02
BMW-5 E39 TOURING 525 d 02/00 -
BMW-5 E39 TOURING 525 tds 03/97 -
BMW-5 E39 TOURING 530 d 08/98 -
------------------------------------------------------------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 96,00 zł
szt.

POMPA PALIWA DIESEL IVECO DALII ;76815#500314007 # 0580464073 # 0580464075# 0580464096 ,0580464103 .500314007,5010382028 (

POMPA PALIWA DIESEL IVECO DALII ;76815#500314007 # 0580464073 # 0580464075#  0580464096 ,0580464103 .500314007,5010382028 (
POMPA PALIWA DIESEL IVECO DALII ;76815#500314007 # 0580464073 # 0580464075# 0580464096 ,0580464103 .500314007,5010382028 (
Orginalna pompa paliwa producent MEAT DORIA
pompa paliwa elektryczna przy zbiorniku do IVECO DAILY UNIJET 35C11/C13 35S15/35C15/50C15/65C15
Daily 35 C 13.2.8 99->
Daily 40 C 13.2.8 01->
Daily 45 C 13.2.8 01->
Daily 50 C 13.2.8 01->
------------------------------------------
FORD 1S7U9350DA
IVECO 500314007
RENAULT 5010382028
ROBERT BOSCH GMBH 0580464073
ROBERT BOSCH GMBH 0580464075
ROBERT BOSCH GMBH 0580464096
ROBERT BOSCH GMBH 0580464103

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 150,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA GSS341 POMPA DO TUNINGU.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA GSS341 POMPA DO TUNINGU.
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA GSS341 POMPA DO TUNINGU.
Oryginalna Elektryczna Pompa Paliwa produkcji WALBRO MARWAL SYSTEMS o symbolu GSS 341 wraz z kompletnym zestawem montażowym. Jest to produkt w 100% nowy, oryginalnie zapakowany z pisemną roczną gwarancją. Jest to pompa HP czyli High Performance. Ciśnienie robocze równe 6,5 bara, wydajność 255 l/h POMPA DO TUNINGU.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 350,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl