Producenci

Pompa paliwa elektryczna MB A140/160 10/97-MD76413#MD76834#7.22810.50.0#228231006003 (1392349)

Pompa paliwa elektryczna MB A140/160 10/97-MD76413#MD76834#7.22810.50.0#228231006003 (1392349)
Pompa paliwa elektryczna MB A140/160 10/97-MD76413#MD76834#7.22810.50.0#228231006003 (1392349)
Orginalna fabryczna pompa paliwa paliwa producent PIERBURG
===============================================
pompa paliwa elektryczna MB A140/160 10/97-
Tryb pracy: elektryczny Cisnienie [bar]: 3,5 Ciśnienie [psi]: 50,8 Napięcie [V]: 12
Techniczny numer informacyjny: SI 0033

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 841,85 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76203,TTP511

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  FORD 76203,TTP511
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76203,TTP511
Orginalna pompa paliwa producent WALBRO TTP511
===========================================
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) / 1995.01 - 1998.10
1.3 J6A;J4B
1.4 F4B
1.6 16V L1E
1.6 16V 4x4 L1E
1.8 16V RKC
ESCORT VII sedan (GAL, AFL) / 1995.02 - 1999.02
1.3 J6A;J4B
1.4 FUH;F4B
1.6 i 16V L1E;L1K
1.8 16V RKC
ESCORT VII kombi (GAL, ANL) / 1995.02 - 1999.02
1.3 J6A;J4B
1.4 FUH;F4B
1.6 16V L1E
1.8 16V RKC
ESCORT VII kabriolet (ALL) / 1995.02 - 2000.08
1.4 F4B
1.6 16V XR3i L1E
1.8 16V XR3i RDA
1.8 16V XR3i RKC
1.8 16V XR3i RQB
ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) / 1998.10 - 2000.07
1.6 16V L1E
ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) / 1999.02 - 2000.07
1.6 16V L1E
FIESTA III (GFJ) / 1989.01 - 1997.01
1.6 i 16V L1G
FIESTA IV (JA_, JB_) / 1995.08 - 2002.01
1.25 i 16V DHA;DHB;DHC;DHD;DHE;DHF;DHG
1.3 i JJA;JJC;JJE;JJJ;JJK;JJM
1.3 i J4C;J4J;J4L;J4Q;J4R;J4T
1.4 i 16V FHA;FHE
1.6 16V Sport L1T;L1V
FUSION (JU_) / 2002.08 - XXX
1.4 FXJA;FXJB
1.6 FYJA;FYJB
KA (RB_) / 1996.09 - 2008.11
1.3 i JJD;JJF;JJG;JJH;JJL
1.3 i JJB
1.3 i J4D;J4K;J4M;J4N;J4P;J4S;BAA
MONDEO I (GBP) / 1993.02 - 1996.08
1.6 i 16V L1J
1.6 i 16V L1F
1.8 i 16V RKB
1.8 i 16V RKA
1.8 i 16V 4x4 RKA
2.0 i 16V brak danych
2.0 i 16V 4x4 NGA
2.0 i 16V NGA
2.5 i 24V SEA
MONDEO I sedan (GBP) / 1993.02 - 1996.08
1.6 i 16V L1J
1.6 i 16V L1F
1.8 i 16V RKB
1.8 i 16V RKA
2.0 i 16V NGA
2.5 i 24V SEA
MONDEO I kombi (BNP) / 1993.01 - 1996.08
1.6 i 16V L1J
1.6 i 16V L1F
1.8 i 16V RKB
1.8 i 16V RKA
1.8 i 16V 4x4 RKA
2.0 i 16V brak danych
2.5 i 24V SEA
MONDEO II (BAP) / 1996.09 - 2000.11
1.6 i L1J
1.6 i 16V L1L;L1N;L1Q
1.8 i RKB;RKF;RKJ;RKH;RKK
2.0 i NGA;NGB;NGC;NGD
2.5 24V SEB;SEC
2.5 24V SEA
2.5 ST 200 SGA
MONDEO II sedan (BFP) / 1996.09 - 2000.11
1.6 i L1J
1.6 i 16V L1L;L1N;L1Q
1.8 i RKB;RKF;RKH;RKJ;RKK
2.0 i NGA;NGB;NGC;NGD
2.5 24V SEB;SEC
2.5 24V SEA
2.5 ST 200 SGA
MONDEO II kombi (BNP) / 1996.09 - 2000.11
1.6 i L1J
1.6 i 16V L1L;L1N;L1Q
1.8 i RKB;RKF;RKH;RKJ;RKK
2.0 i NGA;NGB;NGC;NGD
2.5 24V SEB;SEC
2.5 24V SEA
2.5 ST 200 SGA
PUMA (EC_) / 1997.03 - 2002.06
1.4 16V FHD;FHF
1.6 16V L1W
1.7 16V MHA;MHB
TRANSIT autobus (E_ _) / 1994.06 - 2000.07
2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) NSF;NSG
TRANSIT nadwozie pełne (E_ _) / 1994.06 - 2000.07
2.0 (EAL, EAS) NSF;NSG
TRANSIT platforma / podwozie (E_ _) / 1994.08 - 2000.03
2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) NSF;NSG


Inne kody
F7AUA1A FORD
XW9U9350AA FORD
--------------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 242,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA BMW ROVER OMEGA 7.28217.51.0 #7.22782.50.0,76599,7.28217.00

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  BMW ROVER OMEGA   7.28217.51.0 #7.22782.50.0,76599,7.28217.00
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA BMW ROVER OMEGA 7.28217.51.0 #7.22782.50.0,76599,7.28217.00
Oryginalna pompa firmy PIERBURG
Pompa zewnetrzna paliwo diesel
napięcie pracy: 12,
prąd maksymalny: 6,0 A
ciśnienie robocze kPa: 200 kPa
wydajność L/h: 180 l/h

5 (E39) / 1995.11 - 2003.06
520 d M47D20;M47204D1
525 d M57256D1;M57D25
530 d M57D30
5 Touring (E39) / 1997.01 - 2004.05
520 d M47D20;M47204D1
525 d M57256D1;M57D25
530 d M57D30
7 (E38) / 1994.10 - 2001.11
730 d M57D30
730 d M57306D1
740 d M67D39

LAND ROVER

FREELANDER (LN) / 1998.02 - XXX
2.0 Td4 brak danych
RANGE ROVER III (LM) / 2002.03 - 2006.12
3.0 TD 6 brak danych

OPEL

OMEGA B (25_, 26_, 27_) / 1994.03 - 2003.07
2.5 DTI Y25DT

ROVER

75 (RJ) / 1999.02 - XXX
costruttore codice oem
BMW 1183389
BMW 1184633
BMW 16116754762
BMW 16121184633
BMW 16124024376
BMW 16124024377
BMW 16126750016
BMW 16126750603
BMW 16126751867
BMW 16126756000
BMW 16126756157
BMW 16126757530
BMW 16126757531
BMW 16126757607
BMW 16126757702
BMW 16126758498
BMW 16126758525
BMW 16141183178
BMW 16144024378
BMW 16146751867
BMW 16146755456
BMW 4024376
BMW 4024377
BMW 4024378
BMW 6750016
BMW 6750603
BMW 6751867
BMW 6755456
BMW 6756000
BMW 6756157
BMW 6757530
BMW 6757531
BMW 6757607
BMW 6757702
BMW 6758498
BMW 6758525
BMW 6760934
Opel 09266245
Pierburg 72278250
Pierburg 72821700
Pierburg 728217000
Pierburg 728217500
Pierburg 728217510
Rover 6750016
Rover WFX000180
Rover WOB100481
Rover WQB100480
Rover WQB10048L

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 670,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl