Producenci

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76179# 0580453979#0580314064#0580453980 (1392380)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76179# 0580453979#0580314064#0580453980 (1392380)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76179# 0580453979#0580314064#0580453980 (1392380)
pompa producent MEAT & DORIA
ALFA ROMERO

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 490,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA Alfa Romeo 76301 ,ESS274#ESS275#ESS452#MSS166#QAP14005 (1392399)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  Alfa Romeo 76301 ,ESS274#ESS275#ESS452#MSS166#QAP14005 (1392399)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA Alfa Romeo 76301 ,ESS274#ESS275#ESS452#MSS166#QAP14005 (1392399)
ALFA ROMEO145 (930) /1994.07 - 2001.011.8 i.e. 16V AR32201
2.0 16V Quadrifoglio AR32301

146 (930) / 1994.12 - 2001.011.8 i.e. 16V T.S. AR32201
2.0 16V Quadrifoglio AR32301


CITROËNEVASION (22, U6) / 1994.06 - 2002.071.8 LFZ(XU7JP)
2.0 RFU(XU10J2/C)
2.0 Turbo C.T. RGX(XU10J2TE)

SAXO (S0, S1) / 1996.02 - 2004.041.4 VTS KFX(TU3JP);KFW(TU3JP)
1.6 VTL,VTR NFZ(TU5JP)
1.6 VTS NFX(TU5JP4)

XANTIA (X1) / 1993.03 - 1998.011.8 i LFX(XU7JB)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)
2.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGX(XU10J2TE)
3.0 i 24V XFZ(ES9J4)

XANTIA Break (X1) / 1995.06 - 1998.011.8 i LFX(XU7JB)
1.8 i LFZ(XU7JP)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)
2.0 i RFX(XU10J2C)
2.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGX(XU10J2TE)

XANTIA (X2) / 1998.01 - 2003.041.8 i LFX(XU7JB)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)

XM (Y4) / 1994.05 - 2000.102.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGX(XU10J2TE)
3.0 V6 XFZ(ES9J4)
3.0 V6 UFZ(ZPJ/Z);SFZ(ZPJ/Z)
3.0 V6 24V SKZ(ZPJ4/Z);UKZ(ZPJ4/Z)

XM Break (Y4) / 1994.05 - 2000.102.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGY(XU10J2TE/Z);RGX(XU10J2TE)
3.0 V6 SFZ(ZPJ/Z);UFZ(ZPJ/Z)
3.0 V6 XFZ(ES9J4)

JUMPER autobus (230P) / 1994.02 - 2002.042.0 RFW(XU10J2U)
2.0 4x4 RFW(XU10J2U)

JUMPER nadwozie pełne (230L) / 1994.02 - 2002.042.0 RFW(XU10J2U)

JUMPER platforma / podwozie (230) / 1994.03 - 2002.042.0 RFW(XU10J2U)










































































































































































































































































































































































145 (930) /1994.07 - 2001.011.8 i.e. 16V AR32201
2.0 16V Quadrifoglio AR32301

146 (930) / 1994.12 - 2001.011.8 i.e. 16V T.S. AR32201
2.0 16V Quadrifoglio AR32301


CITROËNEVASION (22, U6) / 1994.06 - 2002.071.8 LFZ(XU7JP)
2.0 RFU(XU10J2/C)
2.0 Turbo C.T. RGX(XU10J2TE)

SAXO (S0, S1) / 1996.02 - 2004.041.4 VTS KFX(TU3JP);KFW(TU3JP)
1.6 VTL,VTR NFZ(TU5JP)
1.6 VTS NFX(TU5JP4)

XANTIA (X1) / 1993.03 - 1998.011.8 i LFX(XU7JB)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)
2.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGX(XU10J2TE)
3.0 i 24V XFZ(ES9J4)

XANTIA Break (X1) / 1995.06 - 1998.011.8 i LFX(XU7JB)
1.8 i LFZ(XU7JP)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)
2.0 i RFX(XU10J2C)
2.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGX(XU10J2TE)

XANTIA (X2) / 1998.01 - 2003.041.8 i LFX(XU7JB)
1.8 i 16V LFY(XU7JP4)

XM (Y4) / 1994.05 - 2000.102.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGX(XU10J2TE)
3.0 V6 XFZ(ES9J4)
3.0 V6 UFZ(ZPJ/Z);SFZ(ZPJ/Z)
3.0 V6 24V SKZ(ZPJ4/Z);UKZ(ZPJ4/Z)

XM Break (Y4) / 1994.05 - 2000.102.0 i 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGY(XU10J2TE/Z);RGX(XU10J2TE)
3.0 V6 SFZ(ZPJ/Z);UFZ(ZPJ/Z)
3.0 V6 XFZ(ES9J4)

JUMPER autobus (230P) / 1994.02 - 2002.042.0 RFW(XU10J2U)
2.0 4x4 RFW(XU10J2U)

JUMPER nadwozie pełne (230L) / 1994.02 - 2002.042.0 RFW(XU10J2U)

JUMPER platforma / podwozie (230) / 1994.03 - 2002.042.0 RFW(XU10J2U)


DAEWOOMATIZ (KLYA) / 0.8 F8CV


FIATBARCHETTA (183) / 1995.03 - XXX1.8 16V 183A1.000;188A6.000

BRAVA (182) / 1995.10 - 2002.121.6 16V (182.BH) 182A6.000
1.6 16V (182.BB) 182A4.000
1.8 GT 16V (182.BC) 182A2.000

BRAVO (182) / 1995.10 - 2001.101.6 16V (182.AH) 182A6.000
1.6 16V (182.AB) 182A4.000
1.8 GT (182.AC) 182A2.000
2.0 HGT 20V (182AQ) 182B7.000

COUPE (FA/175) / 1993.11 - 2000.081.8 16V 183A1.000
2.0 20V 182B3.000

MAREA (185) / 1996.09 - XXX1.6 100 16V 182A4.000
1.6 100 16V Bipower 186A4.000;185A3.000
1.8 115 16V 182A2.000
2.0 150 20V 182A1.000
2.0 155 20V 182B7.000

MAREA Weekend (185) / 1996.09 - XXX1.6 100 16V 182A4.000
1.8 115 16V 182A2.000
2.0 150 20V 182A1.000
2.0 155 20V 182B7.000

MULTIPLA (186) / 1999.04 - XXX1.6 100 16V (186AXA1A) 182A4.000

PUNTO (176) / 1993.09 - 1999.0960 1.2 176B1.000;176B4.000
75 1.2 176A8.000
85 16V 1.2 176B9.000
90 1.6 176A9.000

PUNTO kabriolet (176C) / 1994.04 - 2000.0660 1.2 176A7.000
60 1.2 176B1.000;176B4.000
85 16V 1.2 176B9.000
90 1.6 176A9.000

PUNTO (188) / 1999.09 - XXX1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 188A4.000

PUNTO Van (188AX) / 2000.02 - XXX1.2 60 188A4.000

ULYSSE (220) / 1994.06 - 2002.081.8 (220.BB5) LFW
2.0 (220.AC5) RFU(XU10J2C)
2.0 Turbo (220.AD5) RGX(XU10J2CTE)


LANCIADEDRA (835) / 1989.01 - 1999.071.6 LE (835EB) CAT 159B9.000
1.6 16V (835EI) 182A4.000
1.8 16V LE (835FG) 182A2.000
2.0 16V (835ED) 836A3.000

DEDRA SW (835) / 1994.07 - 1999.071.6 (835EB) 159B9.000
1.6 16V (835EI) 182A4.000
1.8 16V LE (835FG) 182A2.000
2.0 16V (835ED) 836A3.000
2.0 Integrale (835ED) 836A3.000

DELTA II (836) / 1993.06 - 1999.091.6 i.e. (836AD) 835C1.000
1.6 i.e. (836AP) 182A6.000
1.6 i.e. 16V (836AO) 182A4.000
1.8 i.e. 16V (836AQ) 182A2.000
1.8 i.e. 16V GT (836AR) 183A1.000
1.8 i.e. (836AG, 836AL) 835C4.000;836C4.000;836A6.000
1.8 i.e. (836AE) 835C2.000

LYBRA (839AX) / 1999.07 - XXX1.6 16V (839AXA1A) 182A4.000
1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 839A4.000;839A7.000;839A9.000
2.0 20V (839AXH1A) 185A8.000
2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A) 182B7.000

LYBRA SW (839BX) / 1999.07 - XXX1.6 16V (839BXA1A) 182A4.000
1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 839A4.000;839A7.000
2.0 20V (839BXH1A) 185A8.000
2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A) 182B7.000

Y (840A) / 1995.11 - 2003.091.2 (840AA, 840AF1A) 840A3.000;188A4.000
1.2 16V (840AG1A) 188A5.000
1.2 16V (840AD) 176B9.000

ZETA (220) / 1995.05 - 2002.092.0 16V (220AL5) RFV
2.0 Turbo (220AD5, 220CD5) RGX


PEUGEOT106 I (1A, 1C) / 1991.08 - 1996.041.3 TU2J2
1.4 KFZ(TU3J2/Z)
1.6 NFZ(TU5JP)
1.6 NFY(TU5J2)

106 II (1) / 1996.04 - XXX1.4 i KFX(TU3JP);KFW(TU3JP)
1.6 i NFZ(TU5JP)
1.6 i NFY(TU5J2);NFW(TU5J2)

605 (6B) / 1989.06 - 1999.092.0 RFZ(XU10J2Z)
2.0 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGY(XU10J2TE)
2.0 Turbo RGX(XU10J2TE)
3.0 UFZ(ZPJ)
3.0 V6 ES9J4
3.0 SV 24 UKZ(ZPJ4/Z)

806 (221) / 1994.06 - 2002.081.8 LFW(XU7JP)
2.0 RFU(XU10J2)
2.0 16V RFV(XU10J4R)
2.0 Turbo RGX(XU10J2TE)


RENAULTTWINGO (C06_) / 1993.03 - XXX1.2 (C063, C064) C3G700;C3G702



Uwagi






















































































































































































































































































































































































































































































































145 (930) /1994.07 - 2001.011.8 i.e. 16V AR32201
2.0 16V Quadrifoglio AR32301

146 (930) / 1994.12 - 2001.011.8 i.e. 16V T.S. AR32201
2.0 16V Quadrifoglio AR32301

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 65,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WALBRO ESS275.76301 ,ESS274,ESS275,ESS452,MSS166

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA   WALBRO ESS275.76301 ,ESS274,ESS275,ESS452,MSS166
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WALBRO ESS275.76301 ,ESS274,ESS275,ESS452,MSS166
Orginalna pompa paliwa Firmy WALBRO ESS275


CITROEN EVASION 1.8 73 / 99
CITROEN EVASION 2.0 89 / 121

CITROEN XANTIA (X1) 1.6i 65 / 88
CITROEN XANTIA (X1) 1.8i 74 / 101
CITROEN XANTIA (X1) 2.0i 89 / 121
CITROEN XANTIA (X1) 2.0i 16V 112 / 152 - 97 / 132
CITROEN XANTIA (X1) 2.0 Turbo 108 / 147
CITROEN XANTIA (X1) 3.0 i 24V 140 / 190
CITROEN XANTIA (X2) 2.0i 89 / 121
CITROEN XANTIA (X2) 2.0 Turbo 108 / 147
CITROEN XANTIA (X2) 3.0 V6 140 / 190
CITROEN XANTIA (X1) kombi 2.0i 89 / 121
CITROEN XANTIA (X1) kombi 2.0i 16V 97 / 132
CITROEN XANTIA (X1) kombi 2.0 Turbo 108 / 147
----------------------------------------------------------------------

FIAT BARCHETTA 1.8 16V 96 / 130
----------------------------------------------------------------------
FIAT BRAVA 1.6 16V 66 / 90 - 76 / 103
FIAT BRAVA 1.8 GT 16V 83 / 113
FIAT BRAVO 1.6 16V 66 / 90 - 76 / 103
FIAT BRAVO 1.8 GT 83 / 113
----------------------------------------------------------------------
FIAT MAREA sedan / kombi 1.6 16V 76 / 103
FIAT MAREA sedan / kombi 1.8 16V 83 / 113
----------------------------------------------------------------------
FIAT PUNTO 1.2 54 / 73
FIAT PUNTO 1.2 16V 63 / 86
FIAT PUNTO kabriolet 1.2 16V 63 / 86
----------------------------------------------------------------------
FIAT TEMPRA sedan / kombi 1.8 i.e. 74 / 101
----------------------------------------------------------------------
FIAT TIPO 1.8 i.e. 66 / 90 - 74 / 101
----------------------------------------------------------------------
FIAT ULYSSE 1.8 73 / 99
FIAT ULYSSE 2.0 89 / 121
FIAT ULYSSE 2.0 Turbo 108 / 147
------------------------------------------------------------------
LANCIA DEDRA sedan / kombi 1.8 i.e. 74 / 101
LANCIA DEDRA sedan / kombi 2.0 16V 102 / 139
LANCIA DEDRA INTEGRALE 2.0 102 / 139
LANCIA DELTA II 1.6 i.e. 66 / 90
LANCIA DELTA II 1.6 i.e. 16V 76 / 103
LANCIA DELTA II 1.8 i.e. 16V 76 / 103 - 66 / 90
LANCIA Y 1.2 16V 63 / 86
----------------------------------------------------------------------

PEUGEOT 106 1.6 65 / 88
PEUGEOT 605 2.0 79 / 107 - 89 / 121 - 84 / 114
PEUGEOT 605 2.0 16V 97 / 132
PEUGEOT 605 3.0 SV 24 147 / 200
PEUGEOT 605 3.0 V6 140 / 190
PEUGEOT 806 1.8 73 / 99
PEUGEOT 806 2.0 89 / 121
PEUGEOT 806 2.0 Turbo 108 / 147
----------------------------------------------------------------------------
Nr OEM
Fiat 7742416
Fiat 7750715
Fiat AEF068
Fiat ESS274
Fiat MSS071
Fiat MSS166
PSA 145505
PSA MSS076
Renault ESS274
Rover AOA014
Rover EAO038
Rover WFX10027
Rover WQB10016
Walbro ESS275
---------------------------------
Ciśnienie 310 kPa
Wydajność 95 L/h
Prąd max 6,1 A
Rodzaj paliwa benzyna

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 185,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76617#QAP14086#0580464997 (1392518)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76617#QAP14086#0580464997 (1392518)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76617#QAP14086#0580464997 (1392518)
Producent | Typ | Pojemność | Moc | Typ silnika | Rok produkcji
_____________________________________________________________________
ALFA 164 164 2.0 102/138 06.1987 - 09.1998
ALFA 164 164 2.0 105/143 AR 06416 06.1987 - 09.1992
ALFA 164 164 2.0 109/148 AR 06420 06.1987 - 12.1990
ALFA 164 164 Turbo 2.0 128/174 10.1987 - 09.1998
ALFA 164 164 Turbo V6 2.0 150/204 AR 64101 03.1991 -
09.1992
ALFA 164 164 Turbo V6 2.0 148/201 AR 64102 09.1992 -
09.1998
ALFA 164 164 i.e. 3.0 147/200 AR 06430 - AR 64301
09.1990 - 09.1992
ALFA 164 164 V6 3.0 141/192 AR 06410 06.1987 - 09.1992
ALFA 164 164 V6 3.0 135/184 AR 06412 06.1987 - 09.1992
------------------------------------------------------------------------------
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:

7.21913.50.0 , 7.21833.01.0 , 7.21833.51.0 , 7.21913.00.0
721913500 , 721833010 , 721833510 , 721913000
Numery O.E. 1 178 839 , 1 178 839 , 1 180 318 , 1 181 294 , 1 181 354
1181862 , 1183009 , 16141178839 , 16141180318 , 16141181294 , 16141181354 ,
16141181862 , 16141183009 , 16144138604
1178839 , 1178839 , 1180318 , 1181294 , 1181354
_____________________________________________________________________

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 342,79 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392605)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392605)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392605)
Orginalna pompa firmy WRC76034 Pompa zewnetrzna
CIŚNIENIE: 3.0 BAR
ORYGINALNIE ZAPAKOWANA
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM
Bosch 0580464008
Bosch 0580464010
Bosch 0580464013
Bosch 0580464014
Bosch 0580464015
Bosch 0580464016
Bosch 0580464018
Bosch 0580464019
Bosch 0580464020
Bosch 0580464023
Bosch 0580464032
Bosch 0580464033
Bosch 0580464038
Bosch 0580464048
Bosch 0580464050
Bosch 0580464051
Bosch 0580464055
Bosch 0580464056
Bosch 0580464070
Bosch 0580960005
Bosch 0580960007
Bosch 0580960008
Bosch 0580960010
Bosch 0580960011
Bosch 9580810046
Citroën 5471660
Citroën 91538806
Citroën 9153880680
Citroën 91539329
Citroën DX173900A
Daewoo 92927023
Fiat 4421193
Fiat 4429209
Fiat 4460210
Fiat 4460646
Fiat 44606460
Fiat 60521992
Fiat 60537611
Fiat 60546091
Fiat 6081037
Fiat 60810370
Fiat 7580213
Fiat 7635535
Fiat 82308678
Intermotor 31522
Jaguar CAC4269
Jaguar CBC5657
Jaguar CFB5657
Lancia 4460210
Lancia 82308678
Lancia 82350177
Lucas 73202
Lucas 73351
Lucas FDB700
Lucas FDB704
Magneti Marelli PL02113
Opel 815003
Opel 815004
Opel 815005
Opel 815011
Opel 90020443
Opel 90292723
Opel 90349944
Peugeot 145059
Peugeot 145083
Peugeot 9151404980
Peugeot 9153880680
Pierburg 72128753
Porsche 043906091
Porsche 06309413306
Porsche 311906091D
Porsche 91435605500
Porsche 92309490635
Renault 6001008001
Renault 7700557763
Renault 7700582695
Renault 7700687710
Renault 7700722393
Renault 7700739914
Renault 7700855358
Renault TO722393
Rover AUU1649
VAG 022906091
VAG 043906091
VAG 251906091
VAG 311906091D
Volvo 241723
Volvo 6203543
-----------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 191,56 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392609)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392609)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392609)
Orginalna pompa producent WRC HISZPANIA WRC860034. Pompa montowana na ramie samochodu
================================================================
ALFA ROMEO ALFASUD SPRINT 1.7 i.e. 77/105 AR30558 10.1987 - 02.1992
-------------------------------------------------------------------------------------------
ALFA ROMEO 75 1.6 81/110 AR61101 05.1989 - 02.1992
ALFA ROMEO 75 1.8 90/122 - 88/120 AR61201 / AR06168 / AR61102 05.1985 - 02.1992
ALFA ROMEO 75 2.0 T.S. 107/146 - 109/148 AR06224 / AR06166 05.1985 - 02.1992
ALFA ROMEO 75 2.5 V6 113/154 - 115/156 AR01646 / AR01911 / AR01648 05.1985 - 04.1989
ALFA ROMEO 75 30 V6 136/185 - 141/192 AR06120 / AR06124 / AR61503 01.1987 - 02.1992
---------------------------------------------------------------------------------------------------
ALFA ROMEO 90 2.0 i.e 94/128 AR01713 / AR06212 10.1984 - 07.1987
ALFA ROMEO 90 2.5 i.e. V6 110/150 - 114/156 AR01646 / AR01911 10.1984 - 07.1987
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
ALFA ROMEO RZ ZAGATO 3.0 V6 152/207 AR61501 01.1992 - 12.1994
ALFA ROMEO SPIDER 2.0 85/116 - 93/126 AR01544 / AR00515 / AR01590 01.1977 - 12.1993
_____________________________________________________________________
Numery O.E. 547 812 , 6053 76 110 , 547812 , 605376110 , 119.11.04.021.00
119110402100
______________________________________________________
CIŚNIENIE: 3.0 BAR
ORYGINALNIE ZAPAKOWANA
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:

0 580 453 911
0580453911
E8308

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 191,56 zł
szt.

Pompa paliwa moduł ALFA 145 146 FIAT BRAVO/A , MAREA 0580313022| 76554 (1392646)

Pompa paliwa moduł ALFA 145 146 FIAT BRAVO/A , MAREA 0580313022| 76554 (1392646)
Pompa paliwa moduł ALFA 145 146 FIAT BRAVO/A , MAREA 0580313022| 76554 (1392646)
Bosch pompa paliwa ALFA ROMEO 145 / 146 96-01 FIAT
Bravo / Brava 98-00 Marea 98-
Tryb pracy: elektryczny od roku prod.: 1997.04 do roku prod.: 1999.02
od numeru RICAMBI: 03174687
-----------------------------------------------------------------------
od roku prod.: 1999.02 do roku prod.: 2000.12
--------------------------------------------------------------------------
ALFA ROMEO
145 (930)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. 16V T.S. 76 103 1370 4 12-1996 01-2001 AR 33503, AR 38501
1.6 i.e. 16V T.S. 88 120 1598 4 12-1996 01-2001 AR 67601, AR 38201

146 (930)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. 16V T.S. 76 103 1370 4 11-1996 01-2001 AR 33503, AR 38501
1.6 i.e. 16V T.S. 88 120 1598 4 11-1996 01-2001 AR 67601, AR 38201

FIAT
BRAVA (182)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 16V 80 60 82 1242 4 12-1998 10-2000 182 B2.000

BRAVO (182)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 16V 80 60 82 1242 4 12-1998 10-2000 182 B2.000

MAREA (185)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 16V 60 82 1242 4 10-1998 182 B2.000

MAREA Weekend (185)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 16V 60 82 1242 4 10-1998 182 B2.000
----------------------------------------------------------------------------------------
INNE KODY
FIAT 46797141
FIAT 46837427
FIAT 46478788
FIAT 60816294

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 403,28 zł
szt.

Pompa paliwa moduł ALFA 145 146 FIAT BRAVO/A , MAREA 0580313022| 76554 (1392647)

Pompa paliwa moduł ALFA 145 146 FIAT BRAVO/A , MAREA 0580313022| 76554 (1392647)
Pompa paliwa moduł ALFA 145 146 FIAT BRAVO/A , MAREA 0580313022| 76554 (1392647)
Bosch pompa paliwa ALFA ROMEO 145 / 146 96-01 FIAT
Bravo / Brava 98-00 Marea 98-
Tryb pracy: elektryczny od roku prod.: 1997.04 do roku prod.: 1999.02
od numeru RICAMBI: 03174687
-----------------------------------------------------------------------
od roku prod.: 1999.02 do roku prod.: 2000.12
--------------------------------------------------------------------------
ALFA ROMEO
145 (930)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. 16V T.S. 76 103 1370 4 12-1996 01-2001 AR 33503, AR 38501
1.6 i.e. 16V T.S. 88 120 1598 4 12-1996 01-2001 AR 67601, AR 38201

146 (930)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.4 i.e. 16V T.S. 76 103 1370 4 11-1996 01-2001 AR 33503, AR 38501
1.6 i.e. 16V T.S. 88 120 1598 4 11-1996 01-2001 AR 67601, AR 38201

FIAT
BRAVA (182)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 16V 80 60 82 1242 4 12-1998 10-2000 182 B2.000

BRAVO (182)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 16V 80 60 82 1242 4 12-1998 10-2000 182 B2.000

MAREA (185)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 16V 60 82 1242 4 10-1998 182 B2.000

MAREA Weekend (185)
Typ Moc kW Moc KM Poj. skok. Cylindry Rok od Rok do Silniki
1.2 16V 60 82 1242 4 10-1998 182 B2.000
----------------------------------------------------------------------------------------
INNE KODY
FIAT 46797141
FIAT 46837427
FIAT 46478788
FIAT 60816294

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 403,28 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA DIESEL ALFA ROMEO 76808.

POMPA PALIWA  ELEKTRYCZNA DIESEL  ALFA ROMEO 76808.
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA DIESEL ALFA ROMEO 76808.
Pompa paliwa elektryzna bedaca odpowiednikiem pomp o nr BOSCH 0 580464981
,ALFA ROMEO

147 (937) / 2001.01 - XXX
1.9 JTD 182B9.000
1.9 JTD (937AXD1A) 937A2.000
1.9 JTD 16V 192A5.000
156 (932) / 1997.09 - 2005.09
1.9 JTD (932B2) AR32302
1.9 JTD (932A2B__) AR37101
1.9 JTD (932A2B, 932A2C) 937A2.000
1.9 JTD 16V 192A5.000
2.4 JTD (932B1) AR32501
2.4 JTD (932A1B__) 839A6.000
2.4 JTD (932AXC) 841C000
2.4 JTD 841G.000
156 Sportwagon (932) / 2000.05 - 2006.05
1.9 JTD (932B2) AR32302
1.9 JTD (932B2B__) AR37101
1.9 JTD (932B2B, 932B2C) 937A2.000
1.9 JTD 16V 192A5.000
1.9 JTD 16V Q4 937A5.000
2.4 JTD (932B1) AR32501
2.4 JTD (932B1B__) 839A6.000
2.4 JTD (932BXC) 841C000
2.4 JTD 841G.000
166 (936) / 1998.09 - XXX
2.4 JTD (936A2A__) AR34202
2.4 JTD (936A2B__) 839A6.000
2.4 JTD 841C000
GT / 2003.11 - XXX
1.9 JTD 937A5.000

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 135,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA ALFA ROMEO 76382

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA    ALFA ROMEO 76382
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA ALFA ROMEO 76382
Galeria Numery OE Zastosowania Uwagi

ALFA ROMEO
145 (930) /1994.07 - 2001.01
1.6 i.e. AR33201
146 (930) / 1994.12 - 2001.01
1.6 i.e. AR33201

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 85,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76314 (1392270)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA    MD76314 (1392270)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76314 (1392270)
Producent | Typ | Pojemność | Moc | Typ silnika | Rok produkcji
_______________________________-------------------
ALFA 33 1.7 i.e. 77/105 AR 30558 09.1988 - 12.1989
ALFA 33 1.4 i.e. 65/88 AR 30775 - AR 30753 06.1991 - 09.1994
ALFA 33 1.5 i.e. 71/97 - 74/101 AR 30751 - AR 30750 01.1990 - 09.1994
ALFA 33 1.7 16V 101/137 - 95/129 - 97/132 - 79/107 AR 30746 - AR 30747 - AR 30736 - AR 30737 01.1990 - 03.1992
ALFA 33 1.7 i.e. 4x4 79/107 AR 30736 - AR 30737 01.1990 - 03.1992
ALFA 33 KOMBI 1.5 i.e. 71/97 AR 30751 01.1990 - 09.1994
ALFA 33 KOMBI 1.7 16V 101/137 - 97/132 - 95/129 AR 30746 - AR 30747 01.1990 - 09.1994
ALFA 33 KOMBI 1.7 16V 4x4 95/129 - 97/132 AR 30747 01.1990 - 09.1994
ALFA 33 KOMBI 1.7 i.e. 79/107 - 77/105 AR 30736 - AR 30737 01.1990 - 09.1994
ALFA 33 KOMBI 1.7 i.e. 4x4 79/107 AR 30736 - AR 30737 01.1990 - 03.1992
ALFA 33 KOMBI 1.7 i.e. 77/105 AR 30558 09.1988 - 12.1989
ALFA 33 KOMBI 1.7 i.e. 4x4 77/105 AR 30558 09.1988 - 12.1989
ALFA 33 COUPE 1.7 i.e. 77/105 AR 30558 10.1987 - 12/1989
_____________________________________________
Numery O.E. 547 812 , 6053 76 110 , 547812 , 605376110
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:
0 580 453 911 , 0580453911

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 108,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA Alfa Romeo 76416 ,0580453408,0580453465 (1392282)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  Alfa Romeo 76416 ,0580453408,0580453465 (1392282)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA Alfa Romeo 76416 ,0580453408,0580453465 (1392282)
ALFA ROMEO145 (930) /1994.07 - 2001.011.4 i.e. AR33501
1.4 i.e. 16V T.S. AR33503;AR38501
1.6 i.e. AR33201
1.6 i.e. 16V T.S. AR67601;AR38201
1.7 i.e. 16V AR33401

146 (930) / 1994.12 - 2001.011.4 i.e. AR33501
1.4 i.e. 16V T.S. AR33503;AR38501
1.6 i.e. 16V T.S. AR67601;AR38201
1.7 i.e. 16V AR33401

147 (937) / 2001.01 - XXX1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) AR37203
1.6 16V T.SPARK (937AXB1A) AR32104
2.0 16V T.SPARK (937AXC1_) AR32310
3.2 GTA 932A.000

155 (167) / 1992.01 - 1997.121.6 16V T.S. AR67601
1.7 T.S. AR67103
1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) AR67105
1.7 T.S. 16V AR67106
1.8 T.S. AR67402
1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) AR67101;AR67102
2.0 T.S. (167.A2A) AR67202
2.0 T.S. (167.A2) AR67201
2.0 T.S. 16V (167.A2G) AR67204
2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) AR67302;AR67303
2.5 V6 (167.A1) AR67301

156 (932) / 1997.09 - 2005.091.6 16V T.SPARK (932A4) AR67601;AR32102;AR32104;AR32103
1.8 16V T.SPARK (932A31__) AR32205
1.8 16V T.SPARK (932A3) AR32201
2.0 16V T.SPARK (932A21__) AR32310
2.0 16V T.SPARK (932A2) AR32301
2.0 JTS (932AXA) 937A1.000
2.5 V6 24V (932A1) AR32401
2.5 V6 24V (932A11_) AR32405
3.2 GTA (932AXB) 932A.000

156 Sportwagon (932) / 2000.05 - 2006.051.6 16V T.SPARK. (932A4) AR32102;AR67601;AR32104;AR32103
1.8 16V T.SPARK (932B31__) AR32205
1.8 16V T.SPARK (932A3) AR32201
2.0 16V T.SPARK (932B21__) AR32310
2.0 16V T.SPARK (932A2) AR32301
2.0 JTS (932BXA) 937A1.000
2.5 V6 24V (932A1) AR32401
2.5 V6 24V (932B11_) AR32405
3.2 GTA (932BXB) 932A.000

166 (936) / 1998.09 - XXX2.0 T.Spark (936A3B__) AR36301
2.0 T.Spark (936A3A__) AR34103
2.0 V6 (936A3___) AR34102
2.5 V6 24V (936A21__) AR36201
2.5 V6 24V (936A2___) AR34201
3.0 V6 24V (936A11__) AR36101
3.0 V6 24V (936A1___) AR34301
3.2 V6 24V 936A.000

GT / 2003.11 - XXX1.8 TS AR32205
3.2 GTA 936A.000

GTV (916C_) / 1994.09 - XXX1.8 16V (916C3) AR32201
2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) AR32310;AR16201
2.0 JTS 937A1.000
2.0 V6 Turbo (916.C2A) AR16202
3.0 V6 24V (916.C1B__) AR16105
3.0 V6 24V (916.C1) AR16102
3.2 V6 24V 936A6.000

SPIDER (916S_) / 1994.09 - 2005.041.8 16V (916S3) AR32201
2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) AR16201;AR32310
2.0 T.SPARK 16V (916S2B) AR32301
2.0 JTS 937A1.000
2.0 V6 Turbo (916S2A) AR16202
3.0 V6 (916S1B00) AR16105
3.2 V6 24V 936A6.000

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 85,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl