Producenci

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA AOS005,AOS006,5CA606, MD76206, (1392343)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA AOS005,AOS006,5CA606,   MD76206, (1392343)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA AOS005,AOS006,5CA606, MD76206, (1392343)
Orginalna pompa firmy Walbro AOS006 AOS006 ,TTP467 ,5CA606

FORD

Orion

76206 1.8 i 16V 96kW 02.92 > 12.93 RQB [EA]
76206 1.8 i 16V 77kW 02.92 > 12.93 RDA [EA]

Mondeo
------------------------------
76206 2.0 i 16V 100kW 02.93 > 08.96 NGA [EA]
76206 2.0 i 16V4x4 100kW 12.94 > 08.96 NGA [EA]



SAAB
===============
9-5
--------------------------
76206 2.0 t 110kW 06.97 > 09.00 B 205 E > 08.00
76206 2.0 t 140kW 09.99 > 08.00 B 205 E
76206 2.3 t 125kW 06.97 > 08.00 B 235 E
76206 2.3 Turbo 169kW 05.99 > 09.01 B 235 R > 08.00
76206 3.0 t Griffin 147kW 06.99 > 08.01 B 308 E > 08.00
76206 3.0 t 147kW 06.97 > 08.01 B 308 E > 08.00

9-5 Station Wagon
------------------------------------
76206 2.0 t 110kW 06.97 > 09.00 B 205 E > 08.00
76206 2.0 t 140kW 09.99 > 08.00 B 205 E
76206 2.3 t 125kW 06.99 > 08.00 B 235 E
76206 2.3 Turbo 169kW 05.99 > 09.01 B 235 R > 08.00
76206 3.0 t SE 147kW 06.99 > 08.01 B 308 E > 08.00
76206 3.0 t 147kW 06.97 > 08.01 B 308 E > 08.00

900 II
--------------------------
76206 2.0 i 98kW 09.93 > 08.98 B 206 I Cat. [II] > 08.97
76206 2.0 i Cabrio Turbo 136kW 03.94 > 08.98 B 204 L Cat. [II] > 08.97
76206 2.0 i Cabrio 98kW 03.94 > 08.98 B 206 I Cat. [II] > 08.97
76206 2.0 i Turbo 136kW 09.93 > 08.98 B 204 L Cat. [II] > 08.97
76206 2.0 i Coupé Turbo 136kW 03.94 > 08.98 B 204 L Cat. [II] > 08.97
76206 2.0 i Coupé 98kW 03.94 > 08.98 B 206 I Cat. [II] > 08.97
76206 2.3 i 110kW 09.93 > 08.98 B 234 I Cat. [II]
76206 2.3 i Coupé 110kW 03.94 > 08.98 B 234 I Cat. [II] > 08.97
76206 2.3 i Cabrio 110kW 03.94 > 08.98 B 234 I Cat. [II] > 08.97
76206 2.5 i V6 125kW 09.93 > 10.98 B 258 I Cat. [II] > 08.97
76206 2.5 i V6 Cabrio 125kW 03.94 > 10.98 B 258 I Cat. [II] > 08.97
76206 2.5 i V6 Coupé 125kW 03.94 > 10.98 B 258 I Cat. [II] > 08.97

900 II S
----------------------------
76206 2.0 i Coupé 96kW 09.94 > 08.98 B 204 I Cat. [II] > 08.97
76206 2.0 i Cabrio 96kW 09.94 > 08.98 B 204 I Cat. [II] > 08.97
76206 2.0 i 96kW 09.94 > 08.98 B 204 I Cat. [II] > 08.97

900
-----------------------
76206 2.0 i 16 Cabrio 92kW 09.89 > 08.93 B 202 I Cat. 09.90 >
76206 2.0 i 16 92kW 09.89 > 08.92 B 202 I Cat. 09.90 >
76206 2.0 i 16 92kW 09.88 > 08.93 B 202 I 09.90 >

9000 CSE
---------------------
76206 2.3 i Turbo 147kW 09.93 > 12.98 B 234 L Cat.

9000 Griffin
----------------------------
76206 3.0 i 155kW 09.94 > 12.98 B 308 I Cat.

9000 Turbo 16
---------------------------------
76206 2.3 i 143kW 09.90 > 08.93 B 234 L Cat.

9000
----------------------------
76206 2.3 -16 i 110kW 09.90 > 08.93 B 234 I
76206 2.3 -16 i 107kW 09.89 > 08.93 B 234 I Cat.

9000 CD
-----------------------
76206 2.3 -16 i 108kW 09.93 > 12.98 B 234 I Cat.
76206 2.3 i Turbo Ecopower 125kW 09.93 > 12.98 B 234 E Cat.
76206 2.3 -16 i 107kW 09.89 > 08.93 B 234 I Cat.
76206 2.3 i Turbo S 143kW 09.90 > 08.93 B 234 L Cat.
76206 2.3 i Turbo 143kW 09.90 > 08.93 B 234 L Cat.
76206 2.3 -16 i 110kW 09.90 > 08.93 B 234 I
76206 3.0 i 155kW Elettropompa carburante 09.94 > 12.98 B 308 I Cat.
9000 CDE
76206 2.3 i Turbo Ecopower 125kW 09.94 > 12.98 B 234 E Cat.
76206 2.3 i Turbo 147kW 09.93 > 12.98 B 234 L Cat.
9000 CS
76206 2.0 i 96kW 09.93 > 12.98 B 204 I Cat.
76206 2.0 i Turbo 110kW 09.94 > 12.98 B 204 L Cat.
76206 2.3 -16 i 108kW 09.93 > 12.98 B 234 I Cat.
76206 2.3 i Turbo Ecopower 125kW 09.93 > 12.98 B 234 E Cat.
76206 2.3 i Aero Turbo 165kW 09.92 > 12.98 B 234 R Cat.
76206 2.3 i Turbo S 143kW 09.91 > 08.93 B 234 L Cat.
76206 2.3 i Turbo 143kW 09.91 > 08.93 B 234 L Cat.
76206 2.3 -16 i 107kW 09.91 > 08.93 B 234 I Cat.
76206 3.0 i 155kW 09.94 > 12.98 B 308 I Cat.
--------------------------------------------------------------
NR OEM


Lucas FDB719
Lucas FDB720
Saab 4021358
Saab 4161493
Saab 8822017
Saab 8981664
Saab 9321621
Saab 9321712
Saab 9321878
Saab AOS005
Saab AOS006
Walbro 5CA606

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 275,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76809

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  FORD 76809
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76809
FORD

GALAXY (WGR) / 1995.03 - 2006.05
2.0 i NSE;ZVSA
2.3 16V Y5B;E5SA
2.8 i V6 AAA;AMY
2.8 i V6 4x4 AAA;AMY
2.8 V6 AYL

ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:
E10297M , 22881 , 22892 , 76809 , QFP787 , 228-230-003-001

Numery O.E. 1 094 199 , 96VW9H307BB , YM219H307CA , YM219H307DA
1J0919051C , 1J0919051H , 1J0919087C , 1J0919087D , 1J0919087H
6X0919051C , 6X0919056 , 6X0919056E , 6X0919056G , 6X0919087B
7M0919051H , 7M0919051J , 7M3919051 , 7M3919051A

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 82,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76204 (1392389)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76204 (1392389)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76204 (1392389)
FOCUS (DAW, DBW) / 1998.10 - 2004.11
1.4 16V FXDA;FXDC;FXDB;FXDD
1.6 16V FYDA;FYDC;FYDB;FYDD;FYDH
1.8 16V EYDC;EYDB;EYDD;EYDE;EYDF;EYDG;EYDI;EYDJ;EYDL
2.0 16V EDDC;EDDB;EDDD;EDDF
FOCUS sedan (DFW) / 1999.02 - 2005.03
1.4 16V FXDA;FXDC;FXDB;FXDD
1.6 16V FYDA;FYDC;FYDB;FYDD;FYDH
1.8 16V EYDC;EYDB;EYDD;EYDE;EYDF;EYDG;EYDI;EYDJ;EYDL
2.0 16V EDDC;EDDB;EDDD;EDDF
FOCUS kombi (DNW) / 1999.02 - 2004.11
1.4 16V FXDA;FXDC;FXDB;FXDD
1.6 16V FYDA;FYDC;FYDB;FYDD;FYDH
1.8 16V EYDC;EYDB;EYDD;EYDE;EYDF;EYDG;EYDI;EYDJ;EYDL
2.0 16V EDDC;EDDB;EDDD;EDDF
MONDEO III (B5Y) / 2000.11 - 2007.08
1.8 16V CGBA;CGBB
1.8 16V CHBA;CHBB
2.0 16V CJBA;CJBB
2.5 V6 24V LCBD
MONDEO III sedan (B4Y) / 2000.11 - 2007.08
1.8 16V CGBA;CGBB
1.8 16V CHBA;CHBB
2.0 16V CJBA;CJBB
2.5 V6 24V LCBD
MONDEO III kombi (BWY) / 2000.11 - 2007.08
1.8 16V CGBA;CGBB
1.8 16V CHBA;CHBB
2.0 16V CJBA;CJBB
2.5 V6 24V LCBD
TOURNEO CONNECT / 2002.06 - XXX
1.8 16V EYPA;EYPC;EYPD
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) / 2002.06 - XXX
1.8 16V EYPA;EYPC;EYPD


ZAMIENNIK POMP O NUMERACH O.E.,F2AZ9A407A , F75Z9H307KC , F2VY9A407A F75Z9H307LB , F75Z9A407AA , F75Z9H307MB , F75Z9A407BA , F75Z9H307MC
F75Z9A407DA , F7UZ9A307BC , F75Z9A407EA , F7UZ9A307CC , F75Z9A407FA F7UZ9A307DB , F75Z9H307AC , F7UZ9A407BB , F75Z9H307BC , F7UZ9A407CB
F75Z9H307CC , F7UZ9A407DA , F75Z9H307KB
-

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 80,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76203,TTP511

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  FORD 76203,TTP511
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76203,TTP511
Orginalna pompa paliwa producent WALBRO TTP511
===========================================
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) / 1995.01 - 1998.10
1.3 J6A;J4B
1.4 F4B
1.6 16V L1E
1.6 16V 4x4 L1E
1.8 16V RKC
ESCORT VII sedan (GAL, AFL) / 1995.02 - 1999.02
1.3 J6A;J4B
1.4 FUH;F4B
1.6 i 16V L1E;L1K
1.8 16V RKC
ESCORT VII kombi (GAL, ANL) / 1995.02 - 1999.02
1.3 J6A;J4B
1.4 FUH;F4B
1.6 16V L1E
1.8 16V RKC
ESCORT VII kabriolet (ALL) / 1995.02 - 2000.08
1.4 F4B
1.6 16V XR3i L1E
1.8 16V XR3i RDA
1.8 16V XR3i RKC
1.8 16V XR3i RQB
ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) / 1998.10 - 2000.07
1.6 16V L1E
ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) / 1999.02 - 2000.07
1.6 16V L1E
FIESTA III (GFJ) / 1989.01 - 1997.01
1.6 i 16V L1G
FIESTA IV (JA_, JB_) / 1995.08 - 2002.01
1.25 i 16V DHA;DHB;DHC;DHD;DHE;DHF;DHG
1.3 i JJA;JJC;JJE;JJJ;JJK;JJM
1.3 i J4C;J4J;J4L;J4Q;J4R;J4T
1.4 i 16V FHA;FHE
1.6 16V Sport L1T;L1V
FUSION (JU_) / 2002.08 - XXX
1.4 FXJA;FXJB
1.6 FYJA;FYJB
KA (RB_) / 1996.09 - 2008.11
1.3 i JJD;JJF;JJG;JJH;JJL
1.3 i JJB
1.3 i J4D;J4K;J4M;J4N;J4P;J4S;BAA
MONDEO I (GBP) / 1993.02 - 1996.08
1.6 i 16V L1J
1.6 i 16V L1F
1.8 i 16V RKB
1.8 i 16V RKA
1.8 i 16V 4x4 RKA
2.0 i 16V brak danych
2.0 i 16V 4x4 NGA
2.0 i 16V NGA
2.5 i 24V SEA
MONDEO I sedan (GBP) / 1993.02 - 1996.08
1.6 i 16V L1J
1.6 i 16V L1F
1.8 i 16V RKB
1.8 i 16V RKA
2.0 i 16V NGA
2.5 i 24V SEA
MONDEO I kombi (BNP) / 1993.01 - 1996.08
1.6 i 16V L1J
1.6 i 16V L1F
1.8 i 16V RKB
1.8 i 16V RKA
1.8 i 16V 4x4 RKA
2.0 i 16V brak danych
2.5 i 24V SEA
MONDEO II (BAP) / 1996.09 - 2000.11
1.6 i L1J
1.6 i 16V L1L;L1N;L1Q
1.8 i RKB;RKF;RKJ;RKH;RKK
2.0 i NGA;NGB;NGC;NGD
2.5 24V SEB;SEC
2.5 24V SEA
2.5 ST 200 SGA
MONDEO II sedan (BFP) / 1996.09 - 2000.11
1.6 i L1J
1.6 i 16V L1L;L1N;L1Q
1.8 i RKB;RKF;RKH;RKJ;RKK
2.0 i NGA;NGB;NGC;NGD
2.5 24V SEB;SEC
2.5 24V SEA
2.5 ST 200 SGA
MONDEO II kombi (BNP) / 1996.09 - 2000.11
1.6 i L1J
1.6 i 16V L1L;L1N;L1Q
1.8 i RKB;RKF;RKH;RKJ;RKK
2.0 i NGA;NGB;NGC;NGD
2.5 24V SEB;SEC
2.5 24V SEA
2.5 ST 200 SGA
PUMA (EC_) / 1997.03 - 2002.06
1.4 16V FHD;FHF
1.6 16V L1W
1.7 16V MHA;MHB
TRANSIT autobus (E_ _) / 1994.06 - 2000.07
2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) NSF;NSG
TRANSIT nadwozie pełne (E_ _) / 1994.06 - 2000.07
2.0 (EAL, EAS) NSF;NSG
TRANSIT platforma / podwozie (E_ _) / 1994.08 - 2000.03
2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) NSF;NSG


Inne kody
F7AUA1A FORD
XW9U9350AA FORD
--------------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 242,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA 76544-2 AUDI SEAT VW

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  76544-2 AUDI SEAT VW
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA 76544-2 AUDI SEAT VW
I

A3 (8L1) / 1996.09 - 2003.05
1.9 TDI AGR;ALH
1.9 TDI ATD;AXR
1.9 TDI AHF;ASV
1.9 TDI ASZ

FORD

GALAXY (WGR) / 1995.03 - 2006.05
1.9 TDI AHU;1Z;ANU
1.9 TDI AFN;AVG
1.9 TDI AUY

SEAT

ALHAMBRA (7V8, 7V9) / 1996.04 - XXX
1.9 TDI 1Z;AHU;ANU
1.9 TDI AFN;AVG
1.9 TDI AUY;BVK
AROSA (6H) / 1997.05 - 2004.06
1.7 SDI AKU
LEON (1M1) / 1999.11 - 2006.06
1.9 TDI ARL
TOLEDO I (1L) / 1991.01 - 1999.10
1.9 D 1Y
1.9 D 1Y
1.9 TD AAZ
1.9 TDI 1Z;AHU
1.9 TDI AFN

SKODA

FABIA (6Y2) / 1999.08 - 2008.03
1.9 SDI ASY
1.9 TDI ATD;AXR
FABIA sedan (6Y3) / 1999.10 - 2007.12
1.9 SDI ASY
1.9 TDI ATD;AXR
FABIA Combi (6Y5) / 2000.04 - 2007.12
1.9 SDI ASY
1.9 TDI ATD;AXR
OCTAVIA (1U2) / 1996.09 - XXX
1.9 TDI ASZ
OCTAVIA Combi (1U5) / 1998.07 - XXX
1.9 TDI ASZ

VW

BORA (1J2) / 1998.10 - 2005.09
1.9 SDI AQM;AGP
1.9 TDI ALH;AGR
1.9 TDI ATD;AXR
1.9 TDI AHF;ASV
1.9 TDI AJM;AUY
1.9 TDI ARL
BORA kombi (1J6) / 1999.05 - 2005.05
1.9 TDI ATD;AXR
1.9 TDI AJM;AUY
1.9 TDI ARL
GOLF IV (1J1) / 1997.08 - 2005.06
1.9 SDI AGP;AQM
1.9 TDI AGR;ALH
1.9 TDI ATD;AXR
1.9 TDI AHF;ASV
1.9 TDI AJM;AUY
1.9 TDI ASZ
1.9 TDI ARL
GOLF IV Variant (1J5) / 1999.05 - 2006.06
1.9 TDI ATD;AXR
1.9 TDI AJM;AUY
1.9 TDI ASZ
LUPO (6X1, 6E1) / 1998.09 - 2005.07
1.2 TDI 3L ANY;AYZ
1.4 TDI AMF
1.7 SDI AKU
NEW BEETLE (9C1, 1C1) / 1998.01 - XXX
1.9 TDI ALH
1.9 TDI ATD;BEW
NEW BEETLE kabriolet (1Y7) / 2002.09 - XXX
1.9 TDI AXR
SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) / 1995.05 - XXX
1.9 TDI 1Z;AHU;ANU
1.9 TDI AFN;AVG
1.9 TDI AUY;BVK
TOURAN (1T1, 1T2, 1T3) / 2003.02 - XXX

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 142,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76380

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76380
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76380
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) / 1995.01 - 1998.101.4 F4B
1.6 i 16V L1H
1.6 16V L1E
1.8 16V RDA
1.8 16V RKC
RS 2000 N7A

ESCORT VII sedan (GAL, AFL) / 1995.02 - 1999.021.4 FUH;F4B
1.6 i 16V L1H
1.6 i 16V L1E;L1K
1.8 16V RDA
1.8 16V RKC

ESCORT VII kombi (GAL, ANL) / 1995.02 - 1999.021.4 FUH;F4B
1.6 i 16V L1H
1.6 16V L1E
1.8 16V RDA
1.8 16V RKC

ESCORT VII kabriolet (ALL) / 1995.02 - 2000.081.4 F4B
1.6 16V XR3i L1H
1.6 16V XR3i L1E
1.8 16V XR3i RDA
1.8 16V XR3i RKC
1.8 16V XR3i RQB

ESCORT '95 nadwozie pełne (AVL) / 1995.01 - XXXLoad error! (error)

FIESTA III (GFJ) / 1989.01 - 1997.011.6 XR2i LJD
1.6 XR2i LJC

ORION III (GAL) / 1990.07 - 1993.121.6 i 16V L1E;L1K
1.8 i 16V RDA
1.8 i 16V RQB

SCORPIO I (GAE, GGE) / 1985.04 - 1994.092.4 i ARD
2.4 i CAT ARD
2.9 i BRE;BRF;BRD
2.9 i CAT BRE
2.9 i BRC
2.9 i 24V BOA

SCORPIO I sedan (GGE) / 1986.09 - 1994.122.4 i ARD
2.9 i BRE;BRF;BRD
2.9 i 24V BOA

SCORPIO I kombi (GGE) / 1988.05 - 1994.092.4 i ARD
2.9 i BRE;BRF;BRD
2.9 24V BOA

SIERRA hatchback (GBC, GBG) / 1987.01 - 1993.031.8 R2C;R6A
2.0 i NEJ;NE5
2.0 i CAT N4B
2.0 i N4A;N4I
2.0 i N9C
2.0 i N9B
2.9 i B4B;B4C

SIERRA (GBG, GB4) / 1987.01 - 1993.021.8 R2C;R6A
2.0 i NE5;NEJ
2.0 i CAT N4B
2.0 i N4A;N4I
2.9 i B4B;B4C
2.9 i B4B;B4C

SIERRA kombi (BNG) / 1987.01 - 1993.021.8 R2C;R6A
2.0 i NE5;NEJ
2.0 i CAT N4B
2.0 i N4A;N4I
2.0 i N9C
2.0 i N9C
2.9 i B4B;B4C

TRANSIT autobus (E_ _) / 1991.01 - 1994.072.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS) NCA
2.9 i BRT

TRANSIT nadwozie pełne (E_ _) / 1991.05 - 1994.062.0 i (EAL, EAS) NCA

TRANSIT platforma / podwozie (E_ _) / 1991.09 - 1994.082.0 (EME/L/S, ENE/L/S) NCA

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 80,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76202

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  FORD 76202
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76202
ESCORT V (GAL) / 1990.07 - 1992.121.3 J6A;J4B
1.4 F6F;F6G

ESCORT V kombi (GAL, AVL) / 1990.07 - 1992.121.3 J6A;J4B
1.4 F6F;F6G

ESCORT V kabriolet (ALL) / 1990.07 - 1992.121.4 F6F;F6G

ESCORT VI (GAL) / 1992.09 - 1995.011.3 J6A;J4B
1.4 F6F;F6G

ESCORT VI sedan (GAL) / 1993.08 - 1995.011.3 J6A;J4B
1.4 F6F;F6G

ESCORT VI kombi (GAL) / 1992.09 - 1995.011.3 J6A;J4B
1.4 F6F;F6G

ESCORT VI kabriolet (ALL) / 1992.12 - 1995.011.4 F6F;F6G

ESCORT '91 Express (AVL) / 1990.07 - 1994.12Load error! (error)

FIESTA III (GFJ) / 1989.01 - 1997.011.1 G6A
1.3 CAT J6B
1.4 F6E

ORION III (GAL) / 1990.07 - 1993.121.3 J6A;J4B
1.4 F6F;F6G

SIERRA hatchback (GBC, GBG) / 1987.01 - 1993.031.6 i L6B

SIERRA (GBG, GB4) / 1987.01 - 1993.021.6 i L6B

SIERRA kombi (BNG) / 1987.01 - 1993.021.6 i L6B

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 93,00 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76574#0986580040#x10734002020#700661010 (1392148)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl  MD76574#0986580040#x10734002020#700661010 (1392148)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76574#0986580040#x10734002020#700661010 (1392148)
Orginalny fabryczny moduł paliwa prodecent SIEMENS VDO X10-734-002-020
=========================================================
VDO POMPA ELEKTRYCZNA W ZBIORNIKU [Z PŁYWAKIEM]
FORD ESCORT 97-99
Cisnienie [bar]: 4 Rodzaj paliwa: benzyna
od roku prod.: 1996.04 do roku prod.: 1999.01
Doprowadzenie paliwa: dla pojazdów z kontrolką poziomu paliwa
========================================================
FORD
=============
ESCORT Mk VII (GAL, AAL, ABL)
1.6 16V
1.6 16V 4x4
1.8 16V
ESCORT Mk VII sedan (GAL, AFL)
-----------------------------------------------
1.6 i 16V
1.8 16V
ESCORT Mk VII kombi (GAL, ANL)
-----------------------------------------------------
1.6 16V
1.8 16V
ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)
---------------------------------------------
1.6 16V
ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)
----------------------------------------------
1.6 16V
FIESTA III (GFJ)
-----------------------------------
1.6 i 16V
FIESTA IV (JA_, JB_)
-----------------------------------
1.25 i 16V
1.3 i
1.3 i
1.4 i 16V
FIESTA Courier (J5_, J3_)
-----------------------------------------
1.3
KA (RB_)
------------------------------
1.3 i
1.3 i
PUMA (EC_)
---------------------------------
1.4 16V
1.7 16V

===================
zamienniki
============
Bosch 0986580400
Ford 1025247
Ford 1047455
Ford 1053379
Ford 1054409
Ford 1067973
Ford 1073602
Ford 96FP9H307AA
Ford 96FP9H307AB
Ford 96FP9H307AC
Ford 96FP9H307AD
Ford 96FP9H307CD
Ford 98FP9H307AA
Ford 98FP9H307CA
Pierburg 700661010
VDO X10734002020
MD76203

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 856,97 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76854#X10734002019# 0986580402 #700661050 (1392173)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76854#X10734002019# 0986580402 #700661050 (1392173)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76854#X10734002019# 0986580402 #700661050 (1392173)
OrginalnyFfabryczny moduł paliwa producent Siemens VDO X10-734-002-019
POMPA ELEKTRYCZNA W ZBIORNIKU [Z PŁYWAKIEM]
Ford Focus 1.4 16V-2.0 16V 98-
===================================================
ZAMIENNIKI
Bosch 0986580402 Ford 1106355 Ford 1135288 Ford 1339027 Ford 98AP9H307AK
Magneti Marelli 620070110251 Magneti Marelli GA1025
Pierburg 700661050 VDO X10734002019 MD76204

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 796,47 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76898#X10734002021#0986580401#700661000 (1392175)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76898#X10734002021#0986580401#700661000 (1392175)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl MD76898#X10734002021#0986580401#700661000 (1392175)
Orginalny fabryczny moduł paliwa BOSCH 0986580401
=======================================
BOSCH POMPA ELEKTRYCZNA W ZBIORNIKU [Z PŁYWAKIEM]
Ford Fiesta/Puma 1.25i 16V - 1.7 16V 95-
Cisnienie [bar]: 4 Rodzaj paliwa: benzyna
od roku prod.: 2000.04
Doprowadzenie paliwa: dla pojazdów z kontrolką poziomu paliwa
=======================================================
FORD
===========
FIESTA IV (JA_, JB_)
1.25 i 16V
1.3 i
1.3 i
1.4 i 16V
FIESTA Courier (J5_, J3_)
---------------------------------------------
1.3
PUMA (EC_)
---------------------------
1.4 16V
1.7 16V
---------------------------
Inne kody
1112051 FORD
YS6U-9H307-DD FORD
-----------------------------------------
zamienniki
Bosch 0986580401
Ford 1112051
Ford YS6U9H307DD
Pierburg 700661000
VDO X10734002021
MD76203

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 594,84 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl md76905#0986580408 (1392176)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl md76905#0986580408 (1392176)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl md76905#0986580408 (1392176)
Orginalny moduł paliwa producent BOSCH
ZASTOSOWANIE MONDEO III
==================================
Jednostka doprowadzająca paliwo Tryb pracy: elektryczny
od roku prod.: 2003.12 do roku prod.: 2005.06
----------------------------------------------------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 584,75 zł
szt.

POMPA PALIWA DIESEL Ford Mondo 76815

POMPA PALIWA DIESEL Ford Mondo 76815
POMPA PALIWA DIESEL Ford Mondo 76815
Pompa paliwa elektryczna MONDEO DIESEL
==========================================
FORD 1S7U9350DA
IVECO 500314007
RENAULT 5010382028
ROBERT BOSCH GMBH 0580464073
ROBERT BOSCH GMBH 0580464075
ROBERT BOSCH GMBH 0580464096
ROBERT BOSCH GMBH 0580464103

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 150,00 zł
szt.

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76899#0986580403#X10734002022 (1392234)

Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76899#0986580403#X10734002022 (1392234)
Pompa paliwa (moduł paliwa) kpl z czujnikiem MD76899#0986580403#X10734002022 (1392234)
Orginalnsa pompa paliwa producent BOSCH 0986580403
zastosowanie FORD od roku prod.: 1999.02 do roku prod.: 2000.02
Doprowadzenie paliwa: dla pojazdów bez kontrolki poziomu paliwa
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Bosch 0986580403 Ford 1093855 Ford XS6U9H307FA VDO X10734002022 MD76203

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 645,25 zł
szt.

POMPA PALIWA Ford Mondeo MK3 2.0 2,2 TDDI.TDCI

POMPA PALIWA  Ford Mondeo MK3 2.0 2,2 TDDI.TDCI
POMPA PALIWA Ford Mondeo MK3 2.0 2,2 TDDI.TDCI
Pompa paliwa zewnętrzana Ford Mondeo .2,0 2,2 TDCI TDDI .Producent WRC Hiszpania
2.0 16V DI / TDDi / TDCi D5BA,SDBA Diesel 2000-11 - 2007-08 1998 66 90
2.0 16V TDDi / TDCi D6BA,HJBA,HJBB,HJBC Diesel 2000-11 - 2007-08 1998 85 115
2.0 TDCi Diesel 2000-11 - 2007-08 1998 92 125
2.0 TDCi FMBA,N7BA Diesel 2000-11 - 2007-08 1998 96 130
2.2 TDCi QJBA,QJBB Diesel 2000-11 - 2007-08 2198 114 155
2.2 TDCi QJBC,QJBD Diesel 2004-09 - 2007-08 2198 110 150
MONDEO III kombi (BWY) 2000-11 - 2007-08

2.0 16V DI / TDDi / TDCi D5BA,SDBA Diesel 2000-11 - 2007-08 1998 66 90
2.0 16V TDDi / TDCi D6BA,HJBA,HJBB,HJBC Diesel 2000-11 - 2007-08 1998 85 115
2.0 TDCi FMBA,N7BA Diesel 2000-11 - 2007-08 1998 96 130
2.2 TDCi QJBC,QJBD Diesel 2000-11 - 2007-08 2198 110 150
2.2 TDCi QJBA,QJBB Diesel 2000-11 - 2007-08 2198 114 155
MONDEO III sedan (B4Y) 2000-11 - 2007-08

2.0 16V DI / TDDi / TDCi D5BA,SDBA Diesel 2000-11 - 2007-08 1998 66 90
2.0 16V TDDi / TDCi D6BA,HJBA,HJBB,HJBC Diesel 2000-11 - 2007-08 1998 85 115
2.0 TDCi Diesel 2000-11 - 2007-08 1998 92 125
2.0 TDCi FMBA,N7BA Diesel 2000-11 - 2007-08 1998 96 130
2.2 TDCi QJBA,QJBB Diesel 2000-11 - 2007-08 2198 114 155
2.2 TDCi QJBC,QJBD Diesel 2004-09 - 2007-08 2198 110 150

NUMERY KATALOGOWE INNYCH PRODUCENTÓW:
1S7U9350DA
1S7U 9350 DA
1D7U 9350 DA
1S7U9 A407 DA
1S7U-9A407BC
1S7U9A407BC
1211989
1D7U9350DA
1S7U9A407DA
0580464096
0580464075
0 580 464 096

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 133,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76103

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  FORD 76103
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76103
FORD

ESCORT V (GAL) / 1990.07 - 1992.12
1.6 LJF
1.8 16V XR3i RDA
1.8 16V XR3i RQB
RS 2000 N7A
ESCORT V kombi (GAL, AVL) / 1990.07 - 1992.12
1.6 LJF
1.8 16V RDA
ESCORT V kabriolet (ALL) / 1990.07 - 1992.12
1.6 LJF
1.8 16V XR3i RDA
1.8 16V XR3i RQB
ESCORT VI (GAL) / 1992.09 - 1995.01
1.8 i 16V RDA
1.8 16V XR3i RQB
RS Cosworth 4x4 N5F
ESCORT VI kabriolet (ALL) / 1992.12 - 1995.01
1.8 16V XR3i RDA
1.8 16V XR3i RQB
FIESTA III (GFJ) / 1989.01 - 1997.01
1.6 Turbo (FBJT) LHA
MONDEO I (GBP) / 1993.02 - 1996.08
2.0 i 16V 4x4 NGA
2.0 i 16V NGA
2.5 i 24V SEA
MONDEO I sedan (GBP) / 1993.02 - 1996.08
2.0 i 16V 4x4 NGA
2.0 i 16V NGA
2.5 i 24V SEA
MONDEO I kombi (BNP) / 1993.01 - 1996.08
2.0 i 16V 4x4 NGA
2.0 i 16V NGA
2.0 i 16V 4x4 NGA
2.5 i 24V SEA
ORION III (GAL) / 1990.07 - 1993.12
1.6 i 16V L1E;L1K
1.6 i LJF
1.8 i 16V RDA
1.8 i 16V RQB
SIERRA hatchback (GBC, GBG) / 1987.01 - 1993.03
2.0 i NEJ;NE5
2.0 i CAT N4B
2.0 i N4A;N4I
2.0 i N9C
2.0 i N9B
2.9 i B4B;B4C
2.9 i XR 4x4 B4B;B4C
2.9 i XR 4x4 B4A
SIERRA (GBG, GB4) / 1987.01 - 1993.02
2.0 i CAT N4B
2.0 i N4A;N4I
2.0 i N9C
2.0 4x4 N9C
2.0 i N9C
2.0 4x4 N9C
2.9 i B4B;B4C
2.9 4x4 B4B;B4C
2.9 i B4B;B4C
2.9 4x4 B4B;B4C

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 75,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76203

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  FORD 76203
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA FORD 76203
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL) / 1995.01 - 1998.10
1.3 J6A;J4B
1.4 F4B
1.6 16V L1E
1.6 16V 4x4 L1E
1.8 16V RKC
ESCORT VII sedan (GAL, AFL) / 1995.02 - 1999.02
1.3 J6A;J4B
1.4 FUH;F4B
1.6 i 16V L1E;L1K
1.8 16V RKC
ESCORT VII kombi (GAL, ANL) / 1995.02 - 1999.02
1.3 J6A;J4B
1.4 FUH;F4B
1.6 16V L1E
1.8 16V RKC
ESCORT VII kabriolet (ALL) / 1995.02 - 2000.08
1.4 F4B
1.6 16V XR3i L1E
1.8 16V XR3i RDA
1.8 16V XR3i RKC
1.8 16V XR3i RQB
ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) / 1998.10 - 2000.07
1.6 16V L1E
ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) / 1999.02 - 2000.07
1.6 16V L1E
FIESTA III (GFJ) / 1989.01 - 1997.01
1.6 i 16V L1G
FIESTA IV (JA_, JB_) / 1995.08 - 2002.01
1.25 i 16V DHA;DHB;DHC;DHD;DHE;DHF;DHG
1.3 i JJA;JJC;JJE;JJJ;JJK;JJM
1.3 i J4C;J4J;J4L;J4Q;J4R;J4T
1.4 i 16V FHA;FHE
1.6 16V Sport L1T;L1V
FUSION (JU_) / 2002.08 - XXX
1.4 FXJA;FXJB
1.6 FYJA;FYJB
KA (RB_) / 1996.09 - 2008.11
1.3 i JJD;JJF;JJG;JJH;JJL
1.3 i JJB
1.3 i J4D;J4K;J4M;J4N;J4P;J4S;BAA
MONDEO I (GBP) / 1993.02 - 1996.08
1.6 i 16V L1J
1.6 i 16V L1F
1.8 i 16V RKB
1.8 i 16V RKA
1.8 i 16V 4x4 RKA
2.0 i 16V brak danych
2.0 i 16V 4x4 NGA
2.0 i 16V NGA
2.5 i 24V SEA
MONDEO I sedan (GBP) / 1993.02 - 1996.08
1.6 i 16V L1J
1.6 i 16V L1F
1.8 i 16V RKB
1.8 i 16V RKA
2.0 i 16V NGA
2.5 i 24V SEA
MONDEO I kombi (BNP) / 1993.01 - 1996.08
1.6 i 16V L1J
1.6 i 16V L1F
1.8 i 16V RKB
1.8 i 16V RKA
1.8 i 16V 4x4 RKA
2.0 i 16V brak danych
2.5 i 24V SEA
MONDEO II (BAP) / 1996.09 - 2000.11
1.6 i L1J
1.6 i 16V L1L;L1N;L1Q
1.8 i RKB;RKF;RKJ;RKH;RKK
2.0 i NGA;NGB;NGC;NGD
2.5 24V SEB;SEC
2.5 24V SEA
2.5 ST 200 SGA
MONDEO II sedan (BFP) / 1996.09 - 2000.11
1.6 i L1J
1.6 i 16V L1L;L1N;L1Q
1.8 i RKB;RKF;RKH;RKJ;RKK
2.0 i NGA;NGB;NGC;NGD
2.5 24V SEB;SEC
2.5 24V SEA
2.5 ST 200 SGA
MONDEO II kombi (BNP) / 1996.09 - 2000.11
1.6 i L1J
1.6 i 16V L1L;L1N;L1Q
1.8 i RKB;RKF;RKH;RKJ;RKK
2.0 i NGA;NGB;NGC;NGD
2.5 24V SEB;SEC
2.5 24V SEA
2.5 ST 200 SGA
PUMA (EC_) / 1997.03 - 2002.06
1.4 16V FHD;FHF
1.6 16V L1W
1.7 16V MHA;MHB
TRANSIT autobus (E_ _) / 1994.06 - 2000.07
2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) NSF;NSG
TRANSIT nadwozie pełne (E_ _) / 1994.06 - 2000.07
2.0 (EAL, EAS) NSF;NSG
TRANSIT platforma / podwozie (E_ _) / 1994.08 - 2000.03
2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) NSF;NSG


ZAMIENNIK POMP O NUMERACH O.E.,F2AZ9A407A , F75Z9H307KC , F2VY9A407A F75Z9H307LB , F75Z9A407AA , F75Z9H307MB , F75Z9A407BA , F75Z9H307MC
F75Z9A407DA , F7UZ9A307BC , F75Z9A407EA , F7UZ9A307CC , F75Z9A407FA F7UZ9A307DB , F75Z9H307AC , F7UZ9A407BB , F75Z9H307BC , F7UZ9A407CB
F75Z9H307CC , F7UZ9A407DA , F75Z9H307KB
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 83,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl