Producenci

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA LAND ROVER 76906

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA LAND ROVER 76906
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA LAND ROVER 76906
FREELANDER (LN) / 1998.02 - XXX1.8 16V 18K4F
1.8 i 16V brak danych
2.0 Td4 brak danych

FREELANDER Soft Top / 1998.02 - XXX1.8 i 16V 18K4F

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 136,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA BMW 76982

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA BMW 76982
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA BMW 76982
X5 (E53) / 2000.05 - XXX3.0 i M54306S3
3.0 i M54306S3;M54B30
4.4 i M62B44;M62B44TU
4.4 i N62B44A;N62B44
4.6 is M67468S1;M62B46
4.8 is N62B48A

X5 (E70) / 2007.02 - XXX4.8 i N62B48B


LAND ROVERRANGE ROVER III (LM) / 2002.03 - 2006.124.4 brak danych
4.4 brak danych
NUMERY OE
0986580130 16116752626 16116753898 16116755043 16116755044
16146750604 6750604 6752626 6753898 6755043
6755044 722013070 722013140 722013570 75000750
750007500

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 130,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA LAND ROVER 77008

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA LAND ROVER 77008
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA LAND ROVER 77008
LAND ROVER
DISCOVERY II (LJ, LT) / 1998.11 - 2004.062.5 Td5 brak danych
NUMERY OE
228226004001* 993784072 A2C59511614 WFX000240* WFX000280*
WFX101080*

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 231,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA LAND ROVER 76380

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA LAND ROVER 76380
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA LAND ROVER 76380
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.5 Vogue 93 / 126 / 107 / 146 / 120 / 163 11 D / 31 D / 24 D / 25 D 08.1981 / 09.1990
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.9 CAT 127 / 173 37 D /38 D 11.1988 / 07.1994
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.9 Vogue SEI 134 / 182 35 D / 36 D 11.1988 / 07.1994
LAND ROVER RANGE ROVER I 4.3 Vogue LSE 149 / 203 40 D 09.1992 / 07.1997

___ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM: AIRTEX E10330M , E3240 , E3210 , E3212 , E3240 , E3265 , E3270 , E3271 , E3900 , E3919M , E3924M
______________________________________________

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 80,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA LAND ROVER 76980

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA LAND ROVER 76980
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA LAND ROVER 76980
FREELANDER (LN) / 1998.02 - XXX1.8 16V 18K4F
1.8 i 16V brak danych
2.0 Td4 brak danych

FREELANDER Soft Top / 1998.02 - XXX1.8 i 16V 18K4F

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 142,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA BMW 5E39 LAND ROWER OMEGA 7.28217.51.0 |7.22782.50.0| 76599|7.28217.00

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA   BMW 5E39 LAND ROWER OMEGA  7.28217.51.0 |7.22782.50.0| 76599|7.28217.00
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA BMW 5E39 LAND ROWER OMEGA 7.28217.51.0 |7.22782.50.0| 76599|7.28217.00
Pompa zewnetrzna paliwo diesel
napięcie pracy: 12,
prąd maksymalny: 6,0 A
ciśnienie robocze kPa: 200 kPa
wydajność L/h: 180 l/h

5 (E39) / 1995.11 - 2003.06
520 d M47D20;M47204D1
525 d M57256D1;M57D25
530 d M57D30
5 Touring (E39) / 1997.01 - 2004.05
520 d M47D20;M47204D1
525 d M57256D1;M57D25
530 d M57D30
7 (E38) / 1994.10 - 2001.11
730 d M57D30
730 d M57306D1
740 d M67D39

LAND ROVER

FREELANDER (LN) / 1998.02 - XXX
2.0 Td4 brak danych
RANGE ROVER III (LM) / 2002.03 - 2006.12
3.0 TD 6 brak danych

OPEL

OMEGA B (25_, 26_, 27_) / 1994.03 - 2003.07
2.5 DTI Y25DT

ROVER

75 (RJ) / 1999.02 - XXX
NUMERY OE
BMW 1183389
BMW 1184633
BMW 16116754762
BMW 16121184633
BMW 16124024376
BMW 16124024377
BMW 16126750016
BMW 16126750603
BMW 16126751867
BMW 16126756000
BMW 16126756157
BMW 16126757530
BMW 16126757531
BMW 16126757607
BMW 16126757702
BMW 16126758498
BMW 16126758525
BMW 16141183178
BMW 16144024378
BMW 16146751867
BMW 16146755456
BMW 4024376
BMW 4024377
BMW 4024378
BMW 6750016
BMW 6750603
BMW 6751867
BMW 6755456
BMW 6756000
BMW 6756157
BMW 6757530
BMW 6757531
BMW 6757607
BMW 6757702
BMW 6758498
BMW 6758525
BMW 6760934
Opel 09266245
Pierburg 72278250
Pierburg 72821700
Pierburg 728217000
Pierburg 728217500
Pierburg 728217510
Rover 6750016
Rover WFX000180
Rover WOB100481
Rover WQB100480
Rover WQB10048L

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 142,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl