Producenci

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392605)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392605)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA WRC76034#QAP14015#0281452278E#0580464013 (1392605)
Orginalna pompa firmy WRC76034 Pompa zewnetrzna
CIŚNIENIE: 3.0 BAR
ORYGINALNIE ZAPAKOWANA
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM
Bosch 0580464008
Bosch 0580464010
Bosch 0580464013
Bosch 0580464014
Bosch 0580464015
Bosch 0580464016
Bosch 0580464018
Bosch 0580464019
Bosch 0580464020
Bosch 0580464023
Bosch 0580464032
Bosch 0580464033
Bosch 0580464038
Bosch 0580464048
Bosch 0580464050
Bosch 0580464051
Bosch 0580464055
Bosch 0580464056
Bosch 0580464070
Bosch 0580960005
Bosch 0580960007
Bosch 0580960008
Bosch 0580960010
Bosch 0580960011
Bosch 9580810046
Citroën 5471660
Citroën 91538806
Citroën 9153880680
Citroën 91539329
Citroën DX173900A
Daewoo 92927023
Fiat 4421193
Fiat 4429209
Fiat 4460210
Fiat 4460646
Fiat 44606460
Fiat 60521992
Fiat 60537611
Fiat 60546091
Fiat 6081037
Fiat 60810370
Fiat 7580213
Fiat 7635535
Fiat 82308678
Intermotor 31522
Jaguar CAC4269
Jaguar CBC5657
Jaguar CFB5657
Lancia 4460210
Lancia 82308678
Lancia 82350177
Lucas 73202
Lucas 73351
Lucas FDB700
Lucas FDB704
Magneti Marelli PL02113
Opel 815003
Opel 815004
Opel 815005
Opel 815011
Opel 90020443
Opel 90292723
Opel 90349944
Peugeot 145059
Peugeot 145083
Peugeot 9151404980
Peugeot 9153880680
Pierburg 72128753
Porsche 043906091
Porsche 06309413306
Porsche 311906091D
Porsche 91435605500
Porsche 92309490635
Renault 6001008001
Renault 7700557763
Renault 7700582695
Renault 7700687710
Renault 7700722393
Renault 7700739914
Renault 7700855358
Renault TO722393
Rover AUU1649
VAG 022906091
VAG 043906091
VAG 251906091
VAG 311906091D
Volvo 241723
Volvo 6203543
-----------------------------

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 191,56 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA DIESEL ALFA ROMEO 76808.

POMPA PALIWA  ELEKTRYCZNA DIESEL  ALFA ROMEO 76808.
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA DIESEL ALFA ROMEO 76808.
Pompa paliwa elektryzna bedaca odpowiednikiem pomp o nr BOSCH 0 580464981
,ALFA ROMEO

147 (937) / 2001.01 - XXX
1.9 JTD 182B9.000
1.9 JTD (937AXD1A) 937A2.000
1.9 JTD 16V 192A5.000
156 (932) / 1997.09 - 2005.09
1.9 JTD (932B2) AR32302
1.9 JTD (932A2B__) AR37101
1.9 JTD (932A2B, 932A2C) 937A2.000
1.9 JTD 16V 192A5.000
2.4 JTD (932B1) AR32501
2.4 JTD (932A1B__) 839A6.000
2.4 JTD (932AXC) 841C000
2.4 JTD 841G.000
156 Sportwagon (932) / 2000.05 - 2006.05
1.9 JTD (932B2) AR32302
1.9 JTD (932B2B__) AR37101
1.9 JTD (932B2B, 932B2C) 937A2.000
1.9 JTD 16V 192A5.000
1.9 JTD 16V Q4 937A5.000
2.4 JTD (932B1) AR32501
2.4 JTD (932B1B__) 839A6.000
2.4 JTD (932BXC) 841C000
2.4 JTD 841G.000
166 (936) / 1998.09 - XXX
2.4 JTD (936A2A__) AR34202
2.4 JTD (936A2B__) 839A6.000
2.4 JTD 841C000
GT / 2003.11 - XXX
1.9 JTD 937A5.000

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 135,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76314 (1392270)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA    MD76314 (1392270)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA MD76314 (1392270)
Producent | Typ | Pojemność | Moc | Typ silnika | Rok produkcji
_______________________________-------------------
ALFA 33 1.7 i.e. 77/105 AR 30558 09.1988 - 12.1989
ALFA 33 1.4 i.e. 65/88 AR 30775 - AR 30753 06.1991 - 09.1994
ALFA 33 1.5 i.e. 71/97 - 74/101 AR 30751 - AR 30750 01.1990 - 09.1994
ALFA 33 1.7 16V 101/137 - 95/129 - 97/132 - 79/107 AR 30746 - AR 30747 - AR 30736 - AR 30737 01.1990 - 03.1992
ALFA 33 1.7 i.e. 4x4 79/107 AR 30736 - AR 30737 01.1990 - 03.1992
ALFA 33 KOMBI 1.5 i.e. 71/97 AR 30751 01.1990 - 09.1994
ALFA 33 KOMBI 1.7 16V 101/137 - 97/132 - 95/129 AR 30746 - AR 30747 01.1990 - 09.1994
ALFA 33 KOMBI 1.7 16V 4x4 95/129 - 97/132 AR 30747 01.1990 - 09.1994
ALFA 33 KOMBI 1.7 i.e. 79/107 - 77/105 AR 30736 - AR 30737 01.1990 - 09.1994
ALFA 33 KOMBI 1.7 i.e. 4x4 79/107 AR 30736 - AR 30737 01.1990 - 03.1992
ALFA 33 KOMBI 1.7 i.e. 77/105 AR 30558 09.1988 - 12.1989
ALFA 33 KOMBI 1.7 i.e. 4x4 77/105 AR 30558 09.1988 - 12.1989
ALFA 33 COUPE 1.7 i.e. 77/105 AR 30558 10.1987 - 12/1989
_____________________________________________
Numery O.E. 547 812 , 6053 76 110 , 547812 , 605376110
ZAMIENNIK O NUMERZE KATALOGOWYM:
0 580 453 911 , 0580453911

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 108,00 zł
szt.

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA Alfa Romeo 76416 ,0580453408,0580453465 (1392282)

POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA  Alfa Romeo 76416 ,0580453408,0580453465 (1392282)
POMPA PALIWA ELEKTRYCZNA Alfa Romeo 76416 ,0580453408,0580453465 (1392282)
ALFA ROMEO145 (930) /1994.07 - 2001.011.4 i.e. AR33501
1.4 i.e. 16V T.S. AR33503;AR38501
1.6 i.e. AR33201
1.6 i.e. 16V T.S. AR67601;AR38201
1.7 i.e. 16V AR33401

146 (930) / 1994.12 - 2001.011.4 i.e. AR33501
1.4 i.e. 16V T.S. AR33503;AR38501
1.6 i.e. 16V T.S. AR67601;AR38201
1.7 i.e. 16V AR33401

147 (937) / 2001.01 - XXX1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) AR37203
1.6 16V T.SPARK (937AXB1A) AR32104
2.0 16V T.SPARK (937AXC1_) AR32310
3.2 GTA 932A.000

155 (167) / 1992.01 - 1997.121.6 16V T.S. AR67601
1.7 T.S. AR67103
1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) AR67105
1.7 T.S. 16V AR67106
1.8 T.S. AR67402
1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) AR67101;AR67102
2.0 T.S. (167.A2A) AR67202
2.0 T.S. (167.A2) AR67201
2.0 T.S. 16V (167.A2G) AR67204
2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) AR67302;AR67303
2.5 V6 (167.A1) AR67301

156 (932) / 1997.09 - 2005.091.6 16V T.SPARK (932A4) AR67601;AR32102;AR32104;AR32103
1.8 16V T.SPARK (932A31__) AR32205
1.8 16V T.SPARK (932A3) AR32201
2.0 16V T.SPARK (932A21__) AR32310
2.0 16V T.SPARK (932A2) AR32301
2.0 JTS (932AXA) 937A1.000
2.5 V6 24V (932A1) AR32401
2.5 V6 24V (932A11_) AR32405
3.2 GTA (932AXB) 932A.000

156 Sportwagon (932) / 2000.05 - 2006.051.6 16V T.SPARK. (932A4) AR32102;AR67601;AR32104;AR32103
1.8 16V T.SPARK (932B31__) AR32205
1.8 16V T.SPARK (932A3) AR32201
2.0 16V T.SPARK (932B21__) AR32310
2.0 16V T.SPARK (932A2) AR32301
2.0 JTS (932BXA) 937A1.000
2.5 V6 24V (932A1) AR32401
2.5 V6 24V (932B11_) AR32405
3.2 GTA (932BXB) 932A.000

166 (936) / 1998.09 - XXX2.0 T.Spark (936A3B__) AR36301
2.0 T.Spark (936A3A__) AR34103
2.0 V6 (936A3___) AR34102
2.5 V6 24V (936A21__) AR36201
2.5 V6 24V (936A2___) AR34201
3.0 V6 24V (936A11__) AR36101
3.0 V6 24V (936A1___) AR34301
3.2 V6 24V 936A.000

GT / 2003.11 - XXX1.8 TS AR32205
3.2 GTA 936A.000

GTV (916C_) / 1994.09 - XXX1.8 16V (916C3) AR32201
2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) AR32310;AR16201
2.0 JTS 937A1.000
2.0 V6 Turbo (916.C2A) AR16202
3.0 V6 24V (916.C1B__) AR16105
3.0 V6 24V (916.C1) AR16102
3.2 V6 24V 936A6.000

SPIDER (916S_) / 1994.09 - 2005.041.8 16V (916S3) AR32201
2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) AR16201;AR32310
2.0 T.SPARK 16V (916S2B) AR32301
2.0 JTS 937A1.000
2.0 V6 Turbo (916S2A) AR16202
3.0 V6 (916S1B00) AR16105
3.2 V6 24V 936A6.000

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 85,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl